reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam nową mamusie i trzymam kciuki za dziewczyny które dziś mają wizytę.
Ja dzisiaj trochę się wystraszylam bo moje plamienia się zwiększyły. Poszłam do lekarza ale termin dopiero na jutro bo dzisiaj go nie było. Położna mówiła że gdyby coś się działo to jechać na SOR :( nie wytrzymalam dzisiaj i się popłakałam. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze cały czas zbieram przy sobie pozytywne mysli
Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku !
 
reklama
Ja tez już po wizycie , zarodek jest ma 5mm :) i pokazywal jak jakas żyla tętni..cos pykalo tak czy inaczej,
Mówił że na pewni bedzie cc bo mialan rok temu cc i 3 lata temu,
4 badania mam do zrobienia
Tokso glukoza i costam jeszcze,
karty ciazy jescze nie założyliśmy..
Kolejna wizyta 14 marca
Mam l4
 

Załączniki

  • P_20180221_122559_1.jpg
    P_20180221_122559_1.jpg
    664,8 KB · Wyświetleń: 111
Ja tez już po wizycie , zarodek jest ma 5mm :) i pokazywal jak jakas żyla tętni..cos pykalo tak czy inaczej,
Mówił że na pewni bedzie cc bo mialan rok temu cc i 3 lata temu,
4 badania mam do zrobienia
Tokso glukoza i costam jeszcze,
karty ciazy jescze nie założyliśmy..
Kolejna wizyta 14 marca
Mam l4
Super dziewczyny! Ja czekam na swoją wizytę 8 marca i tez już nie mogę się doczekać podglądania maluszka
 
Ja dostałam plamienia na początku 6 tygodnia. Dodatkowo bolał mnie brzuch. Oczywiście się zdenerwowałam, więc pojechałam na izbę do szpitala. Czekałam ze 4 godziny, potem zrobiono mi usg i tylko mbie nastraszono ( oczywiście nie piszę tego, by zniechęcić do wizyty). Pani doktor stwierdziła, że powinien być już widoczny zarodek, a nie jest, no więc nie wiadomo co z tego będzie. A tak poza tym, to nic złego się nie dzieje... straciłam już nadzieję, na dodatek od początku tę ciążę porownywałam z pierwszą - bezproblemową. Za dwa dni miałam już wcześniej planowaną wizytę u lekarza, więc mimo wszystko poszłam. Okazało się, że jest zarodek z bijącym serduszkiem :) przy okazji wyszło, że odkleja mi się kosmówka, więc przez to było plamienie. Dostałam nakaz odpoczywania.
Rozpisałam się ;) w każdym razie plamienie nie musi oznaczać niczego strasznego! Więc albo jedź do szpitala, albo poczekaj na tę jutrzejszą wizytę, ale na pewno dużo odpoczywaj dzisiaj i się nie denerwuj :)
Dziękuję za te słowa, które mnie trochę uspokoiły. Przyjechałam z synkiem do mojej mamy w odwiedziny i powiedzialam o ciąży. Bardzo się ucieszyla i wiecie.... I czuję sie teraz jak pączek w maśle :)
 
Dziękuję za te słowa, które mnie trochę uspokoiły. Przyjechałam z synkiem do mojej mamy w odwiedziny i powiedzialam o ciąży. Bardzo się ucieszyla i wiecie.... I czuję sie teraz jak pączek w maśle :)

My jeszcze nie nie mówiliśmy i normalnie aż mnie skręca za każdym razem jak z kimś rozmawiam ;) Już tak bardzo chcę się pochwalić!
 
Ja tez już po wizycie , zarodek jest ma 5mm :) i pokazywal jak jakas żyla tętni..cos pykalo tak czy inaczej,
Mówił że na pewni bedzie cc bo mialan rok temu cc i 3 lata temu,
4 badania mam do zrobienia
Tokso glukoza i costam jeszcze,
karty ciazy jescze nie założyliśmy..
Kolejna wizyta 14 marca
Mam l4

Super gratulacje[emoji106][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez już po wizycie , zarodek jest ma 5mm :) i pokazywal jak jakas żyla tętni..cos pykalo tak czy inaczej,
Mówił że na pewni bedzie cc bo mialan rok temu cc i 3 lata temu,
4 badania mam do zrobienia
Tokso glukoza i costam jeszcze,
karty ciazy jescze nie założyliśmy..
Kolejna wizyta 14 marca
Mam l4
A jaki tydzień Ci wyszedł z usg?

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1519233752-736eb58765a6ac65-aaaaaa.jpeg
ja tez już po. Według usg 6t0d według aplikacji 6t2d. Zarodek ma 4,3 mm serduszko mrugało, macica rozpulchniona. Także wszystko ok oprócz faktu ze nie mam prawie w ogóle szyjki macicy z powodu konizacji.

Skierowanie na badania dostałam i na prenatalne żeby się już zapisać. I założył mi kartę ciazy lekarz


 
W jakich sytuacjach powinno sie robic te badania prenatalne


1519233752-736eb58765a6ac65-aaaaaa.jpeg
ja tez już po. Według usg 6t0d według aplikacji 6t2d. Zarodek ma 4,3 mm serduszko mrugało, macica rozpulchniona. Także wszystko ok oprócz faktu ze nie mam prawie w ogóle szyjki macicy z powodu konizacji.

Skierowanie na badania dostałam i na prenatalne żeby się już zapisać. I założył mi kartę ciazy lekarz


 
reklama
Do góry