reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dobry wieczór Dziewczyny.
U mnie po wizycie też bardzo dobrze [emoji4]. Maleństwo rośnie i to mnie najbardziej zaskoczyło, bo wychodzi na to, że termin mam na 24.09.
Tak czy siak to nie jest istotne dla mnie. 2 tygodnie w jedną czy drugą stronę [emoji6].
Dostałam skierowanie na badania prenatalne i kolejne z krwi. Zrobił cytologię i długo pogadaliśmy. Mam zwolnienie na te 3 dni, bo więcej nie chciałam.
Już mniej mnie boli tak gardło, tylko mi zimno...zaraz do łóżeczka.

Gratuluję pozostałym Mamusiom. Piękne usg [emoji16][emoji16][emoji16]
A to moje Maleństwo 9t.2d.
1519240887-46943919998b3bbe-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To bedziesz nam szlaki przecierac :)
 
Dobry wieczór Dziewczyny.
U mnie po wizycie też bardzo dobrze [emoji4]. Maleństwo rośnie i to mnie najbardziej zaskoczyło, bo wychodzi na to, że termin mam na 24.09.
Tak czy siak to nie jest istotne dla mnie. 2 tygodnie w jedną czy drugą stronę [emoji6].
Dostałam skierowanie na badania prenatalne i kolejne z krwi. Zrobił cytologię i długo pogadaliśmy. Mam zwolnienie na te 3 dni, bo więcej nie chciałam.
Już mniej mnie boli tak gardło, tylko mi zimno...zaraz do łóżeczka.

Gratuluję pozostałym Mamusiom. Piękne usg [emoji16][emoji16][emoji16]
A to moje Maleństwo 9t.2d.
1519240887-46943919998b3bbe-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To już nie jest fasolka tylko mały człowieczek<3 woow. teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekac kolejnego usg. Gratulacje <3
 
Czeeeesc, czy mozna dolaczyc? W poniedzialek zobaczylam blada druga kreseczke, dzis beta pokazala, ze to drugi tydzien od zaplodnienia, wiec termin jakos na koniec pazdziernika :D
Siema :)

Nowym mamuskom przypominam ze jestesmy tez na fb w tajnej grupie, jak ktos chce dolaczyc do wyslijcie mi link ze swoim profilem
 
To już nie jest fasolka tylko mały człowieczek<3 woow. teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekac kolejnego usg. Gratulacje <3
To prawda [emoji16] sama byłam bardzo zaskoczona jak zobaczyłam że już takie duże moje Maleństwo [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie hehe ale inne cuda w skladzie mnie przerazaja. Te wszystkie E...

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wszystko co E jest szkodliwe !
Na necie mozesz spradzic co od ktorego numeru co oznacza.. wiec spokojnie...
Nie zasKodzisz... tylko na prawde zero alkoholu i papierosow i innych uzywek..
( mam daalsza kolezanke.
Wiem ze popalala..i mala jest glucha) byc moze mialo to wplyw..
A do niezdrowych rzeczy sa fajne zdrowe zamienniki.. np chipsy... na suszone jablka... :)
Zwyklym normalnym jedzeniem..jak najmniej przetworzonym nie zaszkodzisz :)
 
reklama
Do góry