reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam nową mamusie i trzymam kciuki za dziewczyny które dziś mają wizytę.
Ja dzisiaj trochę się wystraszylam bo moje plamienia się zwiększyły. Poszłam do lekarza ale termin dopiero na jutro bo dzisiaj go nie było. Położna mówiła że gdyby coś się działo to jechać na SOR :( nie wytrzymalam dzisiaj i się popłakałam. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze cały czas zbieram przy sobie pozytywne mysli

Jeśli masz się denerowac to jedz na SOR :) (chyba ze tam gdzie mieszkasz slabo z pomoca ginekologiczna) tam na pewno Cię uspokaja i doczekasz sobie spokojnie wizyty u lekarza :) po co się denerwować niepotrzebnie. Jest tylko jedno ale. Mogą Cię zostawić na obserwacji więc się nastaw psychicznie na wszelki.
 
reklama
Jeśli masz się denerowac to jedz na SOR :) (chyba ze tam gdzie mieszkasz slabo z pomoca ginekologiczna) tam na pewno Cię uspokaja i doczekasz sobie spokojnie wizyty u lekarza :) po co się denerwować niepotrzebnie. Jest tylko jedno ale. Mogą Cię zostawić na obserwacji więc się nastaw psychicznie na wszelki.
Jeżeli na SOR to dopiero po 15 bo wcześniej działa poradnia, w której juz nie ma lekarza :) wrócę do domu i zobaczę jak sytuacja się rozwinie
 
Cześć dziewczyny :) 6 lat temu na tym forum spędziłam swoją pierwszą ciążę więc i teraz mnie przyciągnęło :) Witam serdecznie, test zrobiony 2 dni temu, dzisiaj potwierdzone na wizycie - 4 tydzien i 3 dni, choxiaz według moich obliczeń wychodzi bardziej 5 tydzień :) termin na 29 października. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Witam nową mamusie i trzymam kciuki za dziewczyny które dziś mają wizytę.
Ja dzisiaj trochę się wystraszylam bo moje plamienia się zwiększyły. Poszłam do lekarza ale termin dopiero na jutro bo dzisiaj go nie było. Położna mówiła że gdyby coś się działo to jechać na SOR :( nie wytrzymalam dzisiaj i się popłakałam. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze cały czas zbieram przy sobie pozytywne mysli
Ja dostałam plamienia na początku 6 tygodnia. Dodatkowo bolał mnie brzuch. Oczywiście się zdenerwowałam, więc pojechałam na izbę do szpitala. Czekałam ze 4 godziny, potem zrobiono mi usg i tylko mbie nastraszono ( oczywiście nie piszę tego, by zniechęcić do wizyty). Pani doktor stwierdziła, że powinien być już widoczny zarodek, a nie jest, no więc nie wiadomo co z tego będzie. A tak poza tym, to nic złego się nie dzieje... straciłam już nadzieję, na dodatek od początku tę ciążę porownywałam z pierwszą - bezproblemową. Za dwa dni miałam już wcześniej planowaną wizytę u lekarza, więc mimo wszystko poszłam. Okazało się, że jest zarodek z bijącym serduszkiem :) przy okazji wyszło, że odkleja mi się kosmówka, więc przez to było plamienie. Dostałam nakaz odpoczywania.
Rozpisałam się ;) w każdym razie plamienie nie musi oznaczać niczego strasznego! Więc albo jedź do szpitala, albo poczekaj na tę jutrzejszą wizytę, ale na pewno dużo odpoczywaj dzisiaj i się nie denerwuj :)
 
Cześć dziewczyny :) 6 lat temu na tym forum spędziłam swoją pierwszą ciążę więc i teraz mnie przyciągnęło :) Witam serdecznie, test zrobiony 2 dni temu, dzisiaj potwierdzone na wizycie - 4 tydzien i 3 dni, choxiaz według moich obliczeń wychodzi bardziej 5 tydzień :) termin na 29 października. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Cześć, witaj :)
 
Ja już po wizycie . Zdjęcia nie mam , ale jest serduszko i wszystko jest w porządku . Dostałam skierowanie na badania prenatalne do Żor :) mam przyjmować duphaston do 13tc .

Edit. Termin potwierdzony na 8 października :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Ja już po wizycie . Zdjęcia nie mam , ale jest serduszko i wszystko jest w porządku . Dostałam skierowanie na badania prenatalne do Żor :) mam przyjmować duphaston do 13tc .

Edit. Termin potwierdzony na 8 października :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
Skąd jesteś Dziekanka? ☺️

Witam nowe mamy!
A wizytujące mega się cieszę waszym szczęściem ❤️
 
reklama
Tez mam termin na 26.10 :)
A byłaś już może u lekarza? :) Ja mialam dzisiaj wizyte- umowilam sie juz miesiac temu na kontrole i nie spodiewałam sie ze cos z tego moze byc ;) Ale lekarka niestety praktycznie nic nie widziala. Tylko pecherzyk-(podejrzewala ze to pecherzyk bo mowila ze pewnosci nie ma ale tak na 90% to jest to) ktory powiedziala nawet nie bedzie pisac że widzi bo to jest tak wczesna ciąża (a u mnie jeszcze owu chyba z 2-3 dni sie przesunęła) i że mam przyjść po 12 marca to wtedy będzie i zarodek i serduszko. Umówiłam się wiec na 12.03 do niej :)
U mnie po becie widac jak to wczesna ciaza jest. 16.02- 15,25
18.02- 37,02
21.02-153,6
Z taką betą to sie nie dziwie ze nic nie widziala ;p I teraz to nie wiem jak wytrzymam do tego 12.03 :D Tyle czasu...
 
Do góry