reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Bry Paniom:)
I ja po wizycie. Tak sie bałam, bo w 6t0d byl pusty pęcherzyk i lekarz mówił, że ciąża młodsza.
Dziś już i zarodek 1,8cm i serduszko i ciąża 3 dni starsza niz wynika z OM:)

Kamień z serca....

Prenatalne na 30.03:)
1519237284-50ccbcbc5df79f6b-aaaaaa.jpeg


Mój bobik[emoji170][emoji170] za syna;)


a8doqqmznaoeep27.png
 
W jakich sytuacjach powinno sie robic te badania prenatalne
Prenatalne to takie bardziej zaawansowane. I każda kobieta w ciąży je musi mieć zrobione. Sprawdza sie szerokosc karku, bo np jak jest ponad normę w danym tygodniu to jest prawdopodobienstwo, że bedzie miał zespół Downa.
 
Bry Paniom:)
I ja po wizycie. Tak sie bałam, bo w 6t0d byl pusty pęcherzyk i lekarz mówił, że ciąża młodsza.
Dziś już i zarodek 1,8cm i serduszko i ciąża 3 dni starsza niz wynika z OM:)

Kamień z serca....

Prenatalne na 30.03:)
1519237284-50ccbcbc5df79f6b-aaaaaa.jpeg


Mój bobik[emoji170][emoji170] za syna;)


a8doqqmznaoeep27.png
No to mega ulga. Gratuluje ;)
 
Dobry wieczór Dziewczyny.
U mnie po wizycie też bardzo dobrze [emoji4]. Maleństwo rośnie i to mnie najbardziej zaskoczyło, bo wychodzi na to, że termin mam na 24.09.
Tak czy siak to nie jest istotne dla mnie. 2 tygodnie w jedną czy drugą stronę [emoji6].
Dostałam skierowanie na badania prenatalne i kolejne z krwi. Zrobił cytologię i długo pogadaliśmy. Mam zwolnienie na te 3 dni, bo więcej nie chciałam.
Już mniej mnie boli tak gardło, tylko mi zimno...zaraz do łóżeczka.

Gratuluję pozostałym Mamusiom. Piękne usg [emoji16][emoji16][emoji16]
A to moje Maleństwo 9t.2d.
1519240887-46943919998b3bbe-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zawsze robi się badania prenatalne tylko po 35 r.ż lub jak jest inne wskazanie.

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
Badania prenatalne to każde badanie USG, które ma na celu wykluczenie wad dziecka. Każda z nas będzie miała 3 takie USG prenatalne. Te badania po 35rż są jeszcze bardziej poszerzone.

Gratuluję dziewczyny, jakie piękne dzisiaj wiadomości od Was :) aż lepiej się poczułam z tymi moimi mdłościami ;)
 
Super wiadomości [emoji7] jutro ja idę podejrzeć mojego maluszka, chyba dzisiaj nie zasnę :p z dobrych wiadomości wrócił mi apetyt, którego nie miałam od początku ciąży, ze złych- wrócił ze zdwojoną siłą [emoji23][emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A u mnie mial byc stres przed jutrzejsza wizyta ale nie bedzie go [emoji3]
Bylam u endo i zrobila mi usg przez brzuch i bylo widac serduszko [emoji173][emoji173][emoji173]

A teraz czytam sklady jedzenia/produktów i jestem przerazana. Boje sie ze moglo cos zaszkodzic kropkowi [emoji33]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie mial byc stres przed jutrzejsza wizyta ale nie bedzie go [emoji3]
Bylam u endo i zrobila mi usg przez brzuch i bylo widac serduszko [emoji173][emoji173][emoji173]

A teraz czytam sklady jedzenia/produktów i jestem przerazana. Boje sie ze moglo cos zaszkodzic kropkowi [emoji33]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

A co jadłaś coś niedozwolonego ? Jak surowe mięso, ryby albo ser z mleka niepasteryzowanego?



 
Do góry