reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Cześć:) można dołączyć?
Zapowiada się, że również będę październikową mamą (mam termin na początek października). To 8 tydzień i 5 dzień ciąży. Wczoraj miałam usg, na razie wszystko z dzieckiem dobrze, ale mam krwiaka na macicy i muszę dużo odpoczywać i się oszczędzać.
Pozdrawiam :)

Witamy u Nas , i życzę nudnych 9 msc :wink:
 
Hej hej
Właśnie jadę do lekarza ;)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Cześć:) można dołączyć?
Zapowiada się, że również będę październikową mamą (mam termin na początek października). To 8 tydzień i 5 dzień ciąży. Wczoraj miałam usg, na razie wszystko z dzieckiem dobrze, ale mam krwiaka na macicy i muszę dużo odpoczywać i się oszczędzać.
Pozdrawiam :)

Witamy Kasiu[emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nową mamusie i trzymam kciuki za dziewczyny które dziś mają wizytę.
Ja dzisiaj trochę się wystraszylam bo moje plamienia się zwiększyły. Poszłam do lekarza ale termin dopiero na jutro bo dzisiaj go nie było. Położna mówiła że gdyby coś się działo to jechać na SOR :( nie wytrzymalam dzisiaj i się popłakałam. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze cały czas zbieram przy sobie pozytywne mysli
 
Do góry