reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja mam do syna pingo jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci które mają alergię.Oczywiście zanim trafiam na pingo to kupiłam wszystko inne w aptece.Jeśli chodzi o te melodyjki to nie trzeba ich używać,bo to jest tylko dodatkowa opcja. Polecam bo jest dobra moc ssąca przy wiecznym katarku tak jak u alergików jest najlepszy.
Mowisz ze daje rade ten pingo z melodyjkami ?
 
dziewczyny jaki kolor prócz szarego pasuje do brzoskwiniowego? będziemy pół ściany przemalowywać u młodego w pokoju, pierwotnie chciałam szary ale teraz moda na ten kolor wśród niemowlęcych rzeczy i kupuję szary komplet do łóżeczka, co za tym idzie pokój będzie wyglądał smotno z szarymi ścianami, jakies propozycje?
myślałam,myślałam,ale nic mi nie przyszło do głowy. Jedynie biel lub jakieś ecru. I jeszcze jest taki kolor farby 'stalowe magnolie'-wpada w mega lekką szarość,ale naprawdę delikatna
 
Ja to mam szczęście. Pierwsza wizyta prywatnie, zmiana lekarza, miesiąc dziecka nie widziałam i oczywiście mega opóźnienie. Powinnam już wchodzić, a. Przede mną jeszcze dwie osoby, z czego jedna na polowkowe.... :/
 
Wpadam do Mrówki po brakujące rzeczy, szukam wkrętów i no jak na złość nie ma rozmiaru, który potrzebuję. Zgarniam faceta z działu, mówię mu jakie potrzebuje, wygrzebuje mi gdzieś jedna paczkę, ostatnia. Biorę go dalej, bo szkoda czasu na moje szukanie, potrzebuję zszywacza tapicerskiego, ale takiego na dłuższe zszywki, pan mówi, że jest tylko na te krótsze. Już poirytowana pytam, czy mógłby na magazynie sprawdzić, może akurat, on, że chętnie, ale chyba go nie wpuszcza. Patrzę na niego, a on z portfelem i lista zakupów... [emoji23][emoji23] Kurde, no myślałam, że pracownik.. [emoji23][emoji23]
"Uwielbiam" robić męskie zakupy :p a facet widział kobiete i to w ciąży to nie śmiał odmówić:D
 
Ja to mam szczęście. Pierwsza wizyta prywatnie, zmiana lekarza, miesiąc dziecka nie widziałam i oczywiście mega opóźnienie. Powinnam już wchodzić, a. Przede mną jeszcze dwie osoby, z czego jedna na polowkowe.... :/
U mnie zawsze szef komentuje swoje opóźnienie... "bo na dobrego lekarza trzeba cierpliwie czekać"

U mojego giną zawsze opóźnienie :( Staram się na 14.30 zapisywać to wtedy jako jedna z pierwszych jeszcze jako tako. Jutro mam na 15.30 i nastawiam się na posiadówkę w poczekalni niestety :/
Daj znać po.
 
reklama
Ja to mam szczęście. Pierwsza wizyta prywatnie, zmiana lekarza, miesiąc dziecka nie widziałam i oczywiście mega opóźnienie. Powinnam już wchodzić, a. Przede mną jeszcze dwie osoby, z czego jedna na polowkowe.... :/
Ja kiedys bylam umowiona na 21:40 bo to byla jedyna godzina kiedy mogl mnie przyjac. Pierwszy i ostatni raz poszlam o takiej porze. Przez 7h przyjmowania pacjentek mial godzinę opoznienia, a ja w 8 msc ciazy. Podczas wizyty jeszcze zlecil mi zebym poszla i ktg mi polozna zrobi. Robila dwa razy... On w tym czasie jeszcze dwie pacjentki przyjal. Wyszlam o 23:45!
 
Do góry