reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Bo Ty chyba pierwsza tutaj masz termin, prawda? Nie dziwie sie ze Ci sie nie spieszy [emoji14] ale z drugiej strony troche zazdroszczę :)
Tak, chyba tak....jeśli chodzi o poród SN.
Och nie wiem czy jest czego. Duży brzuszek już mam...i jak czytam ...gdy Ty piszesz o bliźniakach i ile masz na plusie i o tym, że dopiero teraz wiesz co to duży brzuszek, bo potrzebujesz lusterka [emoji1]...
To ja mając jedno dziecko w brzuszku od dawna już nie widzę bez lusterka [emoji28][emoji28] mam 11+ i jutro na urlop wyjeżdżamy.
Chodzę już pomału. Muszę często odpoczywać.
Wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę i te buszki są różne...
Ale ewidentnie denerwuje mnie jak ludzie reagują na mój brzuszek.
Każda kobieta jest inna...na ale większość ludzi wrzuca kobiety do jednego worka i komentuje pt." O rety! Na pewno 1?" albo coś podobnego....[emoji34]
Na szczęście pani diabetolog mnie podniosła na duchu, bo zobaczyła moją wagę i porównała sprzed ciąży i powiedziała, że super...aż była zaskoczona i wyraźnie to komentowała. [emoji4]
 
Tego się boję;-) Nie wiem jeszcze jak się kupuje ale w razie problemów pomożecie;-) to mój wieczorny plan teraz pozbieralam się i pranie sprzątanie, obiad w trakcie na szczęście z wczoraj został:-) i lecę wózki oglądać do końca lipca muszę się zorganizować najpóźniej do 15 sierpnia A później luuuuuz i czytanie książek;-)
Kupowanie niestety jest strasznie proste. Może jak by było bardziej skomplikowane to by się człowiek czasem zastanowił i zniechęcił [emoji6] jak już założysz sobie konto i podasz nr karty to klik klik i kupione, klik klik i kupione...... Masakra
 
Jeszcze innych rozwiązań...? Ja znam 4 bo gruszka jeszcze zostaje..ale to chyba tez nie jest higieniczne bo ciezkie w czyszczeniu...
A sa jakies inne..
Mi te 2 rozwiazania wydaja sie rozsadne... bo po nocy zakatarzobego dziecka jest co odciagac..i odkurzacz tu jest dobry... a aspirator na baterie...wygodny... poreczny i cichy....
Oba sprzety latwe w czyszczeniu...
Ale czemu gruszka niehigieniczna? Mam przezroczystą (silikonowa) ze ściągana końcówka, bez problemu raz dwa wyparzona. Łatwo ja też umyć pod bieżącą wodą.
silikonowa-gruszka-do-nosa.jpg
 

Załączniki

  • silikonowa-gruszka-do-nosa.jpg
    silikonowa-gruszka-do-nosa.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 388
Tak, chyba tak....jeśli chodzi o poród SN.
Och nie wiem czy jest czego. Duży brzuszek już mam...i jak czytam ...gdy Ty piszesz o bliźniakach i ile masz na plusie i o tym, że dopiero teraz wiesz co to duży brzuszek, bo potrzebujesz lusterka [emoji1]...
To ja mając jedno dziecko w brzuszku od dawna już nie widzę bez lusterka [emoji28][emoji28] mam 11+ i jutro na urlop wyjeżdżamy.
Chodzę już pomału. Muszę często odpoczywać.
Wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę i te buszki są różne...
Ale ewidentnie denerwuje mnie jak ludzie reagują na mój brzuszek.
Każda kobieta jest inna...na ale większość ludzi wrzuca kobiety do jednego worka i komentuje pt." O rety! Na pewno 1?" albo coś podobnego....[emoji34]
Na szczęście pani diabetolog mnie podniosła na duchu, bo zobaczyła moją wagę i porównała sprzed ciąży i powiedziała, że super...aż była zaskoczona i wyraźnie to komentowała. [emoji4]
Ale Ty juz masz kawal bobasa, moi jeszcze duuuzo musza urosnac. Jak sie zmieszcze w +15 to bedzie cud ;) Fajnie ze wyjezdzacie, czas szybciej minie.

Gadaniem sie nie przejmuj. Czasem mam wrazenie ze ludzie nie wiedza co powiedzieć a koniecznie chca cos skomentowac i wtedy takie bzdury gadaja. I to niby mile ma byc dla przyszlej mamy ;)
 
Kurczę nigdy mi powiadomienia z naszego zamkniętego forum nie przychodzą.
Tylko z tego głównego.
Też tak macie ?
Zawsze mam Full powiadomień z tego tutaj a zamknięty to jak nie wejdę w linka gdzie jest o forum zamkniętym w wiadomościach to cisza.

Ja w ogóle nie mam powiadomień na telefonie, nie wiem dlaczego
 
Ale Ty juz masz kawal bobasa, moi jeszcze duuuzo musza urosnac. Jak sie zmieszcze w +15 to bedzie cud ;) Fajnie ze wyjezdzacie, czas szybciej minie.

Gadaniem sie nie przejmuj. Czasem mam wrazenie ze ludzie nie wiedza co powiedzieć a koniecznie chca cos skomentowac i wtedy takie bzdury gadaja. I to niby mile ma byc dla przyszlej mamy ;)
No dokładnie...jak piszesz. Coś powiedzieć muszą...tylko szkoda, że tego nie przemyślą... ech staram się nie przejmować....wierz mi. Ale czasem mam już dosyć tych komentarzy ich spojrzeń.
Wiem, że mam taką budowę ciała...z pierwszym synem miałam bardzo podobny brzuszek w tym wieku ciąży, bo mam podpisane zdjęcia.
Byle do jutra...ale pewnie znów się naslucham od tych których spotkamy. [emoji55]
 
No dokładnie...jak piszesz. Coś powiedzieć muszą...tylko szkoda, że tego nie przemyślą... ech staram się nie przejmować....wierz mi. Ale czasem mam już dosyć tych komentarzy ich spojrzeń.
Wiem, że mam taką budowę ciała...z pierwszym synem miałam bardzo podobny brzuszek w tym wieku ciąży, bo mam podpisane zdjęcia.
Byle do jutra...ale pewnie znów się naslucham od tych których spotkamy. [emoji55]
Nie przejmuj się niczym! Ludzie są okrutni niewiadomo czasem czy chcacy czy niechcący,ale najczęściej plota co im ślina na język przyniesie. Mój ulubiony tekst siostry mojego niemeza'Jola taki brzuch jak Twój to miala,jak do porodu szla' :D
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz bo z głupotą się nie walczy. Ja kocham mój brzuszek i nawet ostatnio tu ubolewalam,ze za szybka ta ciąża:D
 
No dokładnie...jak piszesz. Coś powiedzieć muszą...tylko szkoda, że tego nie przemyślą... ech staram się nie przejmować....wierz mi. Ale czasem mam już dosyć tych komentarzy ich spojrzeń.
Wiem, że mam taką budowę ciała...z pierwszym synem miałam bardzo podobny brzuszek w tym wieku ciąży, bo mam podpisane zdjęcia.
Byle do jutra...ale pewnie znów się naslucham od tych których spotkamy. [emoji55]
Dwa miesiące. To juz blisko, dasz rade. Wazne ze maluch rosnie, a Ty mimo duzego brzuszka sie na tyle dobrze czujesz ze jedziesz na urlop :)
 
reklama
Nie przejmuj się niczym! Ludzie są okrutni niewiadomo czasem czy chcacy czy niechcący,ale najczęściej plota co im ślina na język przyniesie. Mój ulubiony tekst siostry mojego niemeza'Jola taki brzuch jak Twój to miala,jak do porodu szla' :D
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz bo z głupotą się nie walczy. Ja kocham mój brzuszek i nawet ostatnio tu ubolewalam,ze za szybka ta ciąża:D
No dokładnie to są takie teksty. Mnie też ciągle porównują z dziewczyną z pracy...ona właśnie urodziła 11.07. Znam na wylot te podsumowania i porównania. I pewnie kiedy urodze to też będą porównywać, która z dziewczynek ładniejsza itd. ...
Lubię swój zespół w pracy no ale to w 98% kobiety a one taktu nie mają [emoji23]
 
Do góry