reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

W ogole to jestescie niewiarygodne no. Nadrabialam was rano na glukozie, zostalo 10 steon a wy kolejne 20 naskrobaly.
Glukoze znioslam wyjatkowo zle. Lezalam na kozetce bo mi slabo bylo. A teraz buleczka z szyneczka mniami
Jutro ruszam do Polski na dwa tygodnie takze pewnie bede miala co nadrabiac
A dZiś urodziny juz 34...
Najlepszego mamuśka :)
 
reklama
A widzisz moj jakos na banki bez szalu. Nie ma znaczenia czy takie do dmuchania czy z wiatraczkow, samolocikow itp. Dwie albo trzy rozbije i dosc. On chce we wszystkie dziury zagladac, rozkrecac, srubki i korki odkrecac, z klockow super buduje, uwielbia piach, grzebac, kopac, dlubac, wszystko chowac po zakamarkach, po kieszeniach, kwiatki podlewac i oczywiście sprzatac i odkurzac. Sęk w tym ze bardzo czesto zabawy przerywa i domaga sie uwagi. Uwielbiam te dziecieca ciekawosc swiata i staramy sie go nie ograniczac, jesli mu to nie zagraza i szkod wiekszych nie wyrzadza ;)
Ja nie narzekam na to ze jest tak a nie inaczej. Wiedzialam jak wyglada opieka nad maluchem i liczylam sie z tym ze przyjdą takie chwile jak teraz, ze trzeba miec oczy wokol glowy i osiem rak zeby ogarnac ;) po prostu rozumiem @Emol i chciałam zeby wiedziala ze nie tylko Ona ma pierdzielnik w domu bo maluch mnostwo uwagi wymaga. Rozne sa dzieci i tyle :) U mnie nie jest wlaczany w ogole tv, wiec dziecko sie nie "zajmie", tak jak u moich kuzynek przez dwie godziny gapiac w ekran.
Ja nawet telewizora nie mam. Więc też nie mam zaklinacza dzieci. Leci tylko radio to jak mu się piosenka podoba to tańczy. Ostatnio na placu zabaw nauczył się wspinać po slizgawce, potrafi włączyć pralkę. Widzi jak ja wstawiam czy tak jak pisałam kilka razy przy nim musiałam otworzyć szafkę z mąką to po tygodniu nastawiamy pralkę i otwierał zabezpieczenie :/ taki typ. Lubi wszędzie wejść i grzebać.
 
A jestes pewna, ze nikt mu tego nie pokazal? [emoji14] chodzi mi o drugie zdjecie, ze sobie pudeleczko podstawil [emoji14] bo moj maz kiedys mlodemu pokazal, ze jak pouklada jedna na drugiej poduche z kanapy do dosiegnie do swiatla [emoji23] i mlody tak zapalal i gasil swiatlo [emoji14]
Myślę że nie. Artur jest większość czasu ze mną. Ale jeśli podpatrzyl że coś ściągam to krzesło biore, to możliwe że sobie wydedukowal z pudelkami. Bo albo sok kartonu albo karton z zabawkami bierze.
 
W ogole to jestescie niewiarygodne no. Nadrabialam was rano na glukozie, zostalo 10 steon a wy kolejne 20 naskrobaly.
Glukoze znioslam wyjatkowo zle. Lezalam na kozetce bo mi slabo bylo. A teraz buleczka z szyneczka mniami
Jutro ruszam do Polski na dwa tygodnie takze pewnie bede miala co nadrabiac
A dZiś urodziny juz 34...
To sobie ladny koktajl na urodziny zafundowałas :) wszystkiego najlepszego kochana i bezpiecznej podrozy :*
 
A ja jestem w szpitalu od wczoraj . Po 23 poszłam do łazienki a tam żywa krew więc pojechałam na ip. Na szczęście z dzieckiem jest dobrze. Szyjka twarda i zamknięta 35mm. Krwawienie ustalo. Zostawili mnie na obserwacji do soboty.
O jej kochana na pewno piszesz w kolejnych postach co jest i dlaczego, ale jeszcze nie doczytalam. Trzymaj sie i najwazniejsze ze z malestwem wszystko dobrze i zamkniete wszystko.
 
Zazdroszczę tego nie ze po prostu same z siebie nie możecie spać [emoji14] ja co godzinę pobudka bo synek się budził. Mimo to już się wyspał. Głowa mnie boli i oczy mnie szczypią ze zmęczenia :/ a promocję na 5. 10. 15 widziałam, strasznie mnie kusi :D
Mpja tez dzis w nocy sie co roz budzila. Katarek ja meczyl i znowu azs... szyja sucha kremy nie pomagaja znowu fuck
 
reklama
kupiłam monitor oddechu dla syneczka <3 dałem 200zł, mało używany :D
Też patrzę na używane. Cena nieraz o połowę mniejsza A jeszcze gwarancję mają. A kupiłaś ten z płytkami pod materac czy przenośny co do pieluszki się przyczepia. Mi te do pieluszki wydają się sensowne ale to chyb niewygodne dla dziecka.
 
Do góry