reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tutaj mam już rozmiar stanika 75I
Przed ciąża mój jeden cycek ważył 2 kg
Teraz jeden z 2,5 jak nie ciut więcej.
Więc mam około 6 kg w samych piersiach.
Kręgosłup z racji tego, że od zawsze ćwiczyła.nie boli . Może jeszcze. Bo pewnie jeszcze przybiorę z 8 kg jak nie więcej.
Plywalam, siłownia, rower, ruch, uwaga : bieganie! Tak bieganie.
Mam z 7 medali z biegu firmowego i biegnij Warszawo :elvis::cool:
Koleżanka, która dopiero co mnie poznała i biegła w zastępie za kolegę pocisnęła mi przy wszystkich że "co ja tu robię z takimi cycami haha"
Nikt się nie śmiał oprócz niej.
Oczywiście miałam lepszy czas od niej. :growl:
Także ten.
Tak mam. Jest jedrny. Duży. Dbam. Kocham te moje bimbały.
Oby teraz spisały się w roli karmienie.
Mam nadzieję że nie będzie blokady przez rozmiar i dostawienie. Na pewno będę musiała to robić umiejętnie i z poduszką.
Trochę się tym jednak martwię.
Chciałabym karmić piersią..:-) :)
Kazde piersi są piękne i małe i duże.
Mi się małe zgrabne u kobiety też podobają.
Nie rozumiem np śmiania się z kogoś bo ma duży biust lub mały
Cycki są fajne :-)

IZobacz załącznik 876528
Zazdraszczam... moje marzenie to miec duze piersi... ja mialam zawsze z tym problem, ze za male
 
reklama
A Grzesiek czy Bartek ..?
Grzesiek jest ok ale Grzegorz juz nie, w ogóle ja nie jestem obiektywna co do Grzegorza, bo kojarzy mi sie z moim wujkiem za którym nie przepadam [emoji3]
Takze nadal Bartek i swoja droga kazdego Bartka jakiego znam to dobry i mily człowiek [emoji4][emoji173] teraz tak w sumie o tym pomyslalam :)
Co nie wybierzecie i tak bedzie super :) [emoji173]
 
Bez przesady, nie jest tak, ze polowa dzieci ma jedno imie :D za "naszych" czasow tez byly imiona bardziej popularne lub mniej, ale nie bylo tak,ze w piaskownicy wiekszosc nazywala sie tak samo. Mysle, ze to sie rozklada jakos rownomiernie :)

Teściowa ma w klasie 5ciu Kubusiów ...
to samo będzie za chwile z Antosiem i Franiem tego chciałabym uniknąć :D


Mozliwe, ale np kuzynka mi opowiadala ze jej syn w przedszkolu ma 6 Antkow w grupie i 4 Nikodemow i ogólnie grupa pod wzgedem imion nie jest różnorodna :)

No to teraz mnie zasmucilas, ostatnio naszły mnie wątpliwości co do imienia i właśnie zamiast Kostka w grę wchodzi Nikodem lub Bruno.
Ale widziałam właśnie, ze dziwnie wysoko w statystykach Nikodem, chociaż u siebie jeszcze nie słyszałam o żadnym Nikosiu. Może ten Bruno ?
Miał być Kostian, ale nie ma nawet imienin Kostiana, wiec jak już to Konstanty. Ale Konstanty syn Patrycji ? Jakoś tak mi średnio, może gdybym Zofią była to jakoś by grało :D
Saaaama już nie wiem :(
 
Mój mąż też lubi małe. Ale każda jego była co widziałam (na zdjęciach) miała małe piersi więc chyba coś w tym jest z prawdy. Ja miałam 65 C po ciąży 70D. Teraz pewnie po ciąży znowu o 1 do góry. Ale ja moje piersi lubiłam bo choć małe Ale jędrne i było parę osób co pytali się czy operacje robiłam bo takie okrągłe. A teraz szkoda gadać. Rozstępy, wiszace, wstyd bez stanika chodzić. :(
U mojego męża wszystkie były właśnie miały większe piersi[emoji14]. Zawsze mówię że chyba coś kręci A on na to bo one push uppy miały [emoji14]. Myślę jednak że moje piersi mu się podobają inaczej by się nimi nie zajmował tak chętnie hihi[emoji14]
Moje piersi też zawsze były jędrne i sterczace. Zobaczymy jak będzie teraz po tej ciąży. Pociesze Cię na moich też są rozstępy [emoji53]. Ważne że podobają się Twojemu mezowi [emoji16] i tego się trzymaj [emoji6].
 
No to Ty masz dziwny wynik po 2h - wyższy no po 1. I jak często mierzysz cukier?
Też mam wynik wyższy po 2h niż po 1 Ale ja mam wartości poniżej 100. Lekarz nic nie powiedział a nawet stwierdził że ładnie. I że badania krwi i moczu super. I pytał się czy coś biorę. Powiedziałam ze nic nie biorę, dopóki jak czegoś będzie mi braktowalo to zacznę a tak to nie widzę potrzeby. Organizm jest wydolny aby starczyło dla dziecka i dla mnie :)
 
Matko,bardzo ładna :D jak przyjdzie,przymierzysz i bedziesz zadowolona to podeslij linka,moze cos bedzie i dla mnie i nie za miliony. Tylko kolor musiałabym brac inny
Jest kilka wariantów kolorystycznych [emoji4] i kosztuje 34 zl bo jest na promocji teraz więc cena spoko. Fajne ze mozna tez po ciazy ja ubrac. Zobaczymy jak w rzeczywistości wygląda. Pokaże zaraz jak przyjdzie [emoji4].
 
reklama
U mojego męża wszystkie były właśnie miały większe piersi[emoji14]. Zawsze mówię że chyba coś kręci A on na to bo one push uppy miały [emoji14]. Myślę jednak że moje piersi mu się podobają inaczej by się nimi nie zajmował tak chętnie hihi[emoji14]
Moje piersi też zawsze były jędrne i sterczace. Zobaczymy jak będzie teraz po tej ciąży. Pociesze Cię na moich też są rozstępy [emoji53]. Ważne że podobają się Twojemu mezowi [emoji16] i tego się trzymaj [emoji6].


Dokładnie tak !
Ja kiedyś byłam na siłce wzmacniac mięśnie kręgosłupa przede wszystkim . Miałam takiego instruktora co mi polecił operację piersi bo psują mi całą sylwetkę :errr:

Gość lubił szczupłe wysportowane laski z minimalną zawartością tłuszczu w opakowaniu. :eek:
 
Do góry