reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Teściowa ma w klasie 5ciu Kubusiów ...
to samo będzie za chwile z Antosiem i Franiem tego chciałabym uniknąć :D




No to teraz mnie zasmucilas, ostatnio naszły mnie wątpliwości co do imienia i właśnie zamiast Kostka w grę wchodzi Nikodem lub Bruno.
Ale widziałam właśnie, ze dziwnie wysoko w statystykach Nikodem, chociaż u siebie jeszcze nie słyszałam o żadnym Nikosiu. Może ten Bruno ?
Miał być Kostian, ale nie ma nawet imienin Kostiana, wiec jak już to Konstanty. Ale Konstanty syn Patrycji ? Jakoś tak mi średnio, może gdybym Zofią była to jakoś by grało :D
Saaaama już nie wiem :(
Eee czemu, Kontanty ładnie i do Patrycji pasuje. Znam jednego Kostka. Siedzialam z nim w jednej lawce w podstawowce [emoji3][emoji3] mega wysoki chlopak i dobrze sie uczyl [emoji4]
No u mnie w miescie jest jakas plaga Nikodemow, ale moze u Ciebie jakos inaczej sie to rozklada.
Ja to juz mam chyba jakas paranoje bo chcialam mniej popularne imie a jak lecilismy do Bułgarii to ma lotnisku 3 Oskarow widzialam, a wczoraj na poczcie znowu kolejny [emoji23][emoji23][emoji23][emoji43][emoji43]
 
reklama
Jak zwracacie się do rodzicow swojego meża/ niemeża??
1 bezosobowo
2 tesciu / tesciowo
3 mamo / tato
4 Pan / Pani
5 Babcii / Dziadku
6 po imieniu....

Ja na samym poczatku wiadomo.. Pan/ Pani
Blizej wesela bezoosobowo
Zaraz po weselu mowilam tesciowo..lub bezosobowo...... bo jakos nie moglam sie przelamac by mowic mamo / tato..~a z taka propozycja wyszla tesciowa...

Tesciowa nie za bardzo chyba lubi jak sie mowi tesciowa bo ma to wydźwięk negatywny....
Jak 5 lat po naszym slubie pojawil sie narzeczony mlodszej siostry meza...to padla propozycja od tesciowej by mowic po imieniu.... po imieniu zwraca sie juz ten przyszly czlonek rodziny... tak i ja i mąż uważamy że do rodzicow naszych nie bedziemy sie zwracac... ( w firmie mam podwladnych 40, 50 i w wieku przedemerytanlym..i do wszysykich po imieniu mowie, takie zasady firmy) ale tesciowa rodzina to co innego
teraz ja czasem powiem mamo..ale sie czuje nieswojo..czasem powiem babciu... czasem bezosobowo...
Nie mam jakichs super bliskich relacji z tesciowa, zle tez nie jest...widujeny sie 2 razy w roku na 3~5 dni..bo odleglosc nas dzieli.... tesciowa jest wporzadku... rozmawiamy normalnie etc.... nie wiem czemu tak jest.. na pewbo by jej milo było
. a wy jak ??
 
U mojego męża wszystkie były właśnie miały większe piersi[emoji14]. Zawsze mówię że chyba coś kręci A on na to bo one push uppy miały [emoji14]. Myślę jednak że moje piersi mu się podobają inaczej by się nimi nie zajmował tak chętnie hihi[emoji14]
Moje piersi też zawsze były jędrne i sterczace. Zobaczymy jak będzie teraz po tej ciąży. Pociesze Cię na moich też są rozstępy [emoji53]. Ważne że podobają się Twojemu mezowi [emoji16] i tego się trzymaj [emoji6].
No właśnie mam wrażenie że już tak chętnie się nimi nie zajmuje :/ a co do sutkow też były malutkie, bez dużej otoczki. A teraz na pół piersi. Ja Noe wiem jak niektórym wam po ciąży one wróciły do stanu pierwotnego, moje są okropne :/
 
Ooo super, ale za to moj Bartek chyba na to nie pojdzie [emoji3] ciezko mi z tym chlopem było wybrac imie
Oj znam to ...Na początku Łukasz miał mieć na imię Jakub ale powiedziałam mezowi ze niepodoba mi się to imię. Chciałam Piotruś ale znów jemu nie odpowiadało. Ostatecznie wybrał Łukasza i jakoś stwierdziłam że jest fajne :). Na drugie będzie miał Piotr [emoji14].
 
Grzesiek jest ok ale Grzegorz juz nie, w ogóle ja nie jestem obiektywna co do Grzegorza, bo kojarzy mi sie z moim wujkiem za którym nie przepadam [emoji3]
Takze nadal Bartek i swoja droga kazdego Bartka jakiego znam to dobry i mily człowiek [emoji4][emoji173] teraz tak w sumie o tym pomyslalam :)
Co nie wybierzecie i tak bedzie super :) [emoji173]
Kurde a Grzesiek Grzegorz to nie to samo ???
Myslalam ze Grzegorz to podstawa do urzedu co sie podaje...a Grzesiek, Grześ to zdrobnienia...
Ten sam problem mam z Aleks Aleksander

Aleksander to Olek

Masakra z tymi imionami tyle podobnych

Myslalam by dac tez Aleks. ..czyli Alek by byl?

Ale kazdy by sie pytal za kazdym razem czy pisane przez x czy ks .... po co dziecku utrudniać...
 
Jak zwracacie się do rodzicow swojego meża/ niemeża??
1 bezosobowo
2 tesciu / tesciowo
3 mamo / tato
4 Pan / Pani
5 Babcii / Dziadku
6 po imieniu....

Ja na samym poczatku wiadomo.. Pan/ Pani
Blizej wesela bezoosobowo
Zaraz po weselu mowilam tesciowo..lub bezosobowo...... bo jakos nie moglam sie przelamac by mowic mamo / tato..~a z taka propozycja wyszla tesciowa...

Tesciowa nie za bardzo chyba lubi jak sie mowi tesciowa bo ma to wydźwięk negatywny....
Jak 5 lat po naszym slubie pojawil sie narzeczony mlodszej siostry meza...to padla propozycja od tesciowej by mowic po imieniu.... po imieniu zwraca sie juz ten przyszly czlonek rodziny... tak i ja i mąż uważamy że do rodzicow naszych nie bedziemy sie zwracac... ( w firmie mam podwladnych 40, 50 i w wieku przedemerytanlym..i do wszysykich po imieniu mowie, takie zasady firmy) ale tesciowa rodzina to co innego
teraz ja czasem powiem mamo..ale sie czuje nieswojo..czasem powiem babciu... czasem bezosobowo...
Nie mam jakichs super bliskich relacji z tesciowa, zle tez nie jest...widujeny sie 2 razy w roku na 3~5 dni..bo odleglosc nas dzieli.... tesciowa jest wporzadku... rozmawiamy normalnie etc.... nie wiem czemu tak jest.. na pewbo by jej milo było
. a wy jak ??


Pierw było Pani X , a teraz kazała mówić sobie po imieniu , pewnie jak będzie synek to będę do niej mówić " Idź do babci X " , babcia X , nie będę przy dziecku do niej po imieniu mówić ...

Mój mąż do niej mówi po imieniu co jest dla mnie nie zrozumiałe , zadko kiedy powie : " mamo" on ma 38 a ona 66 lat....
 
Mój mąż też lubi małe. Ale każda jego była co widziałam (na zdjęciach) miała małe piersi więc chyba coś w tym jest z prawdy. Ja miałam 65 C po ciąży 70D. Teraz pewnie po ciąży znowu o 1 do góry. Ale ja moje piersi lubiłam bo choć małe Ale jędrne i było parę osób co pytali się czy operacje robiłam bo takie okrągłe. A teraz szkoda gadać. Rozstępy, wiszace, wstyd bez stanika chodzić. :(
A moj mąż lubi moje :) hihihi a teraz chyba jeszcze bardziej
 
Eee czemu, Kontanty ładnie i do Patrycji pasuje. Znam jednego Kostka. Siedzialam z nim w jednej lawce w podstawowce [emoji3][emoji3] mega wysoki chlopak i dobrze sie uczyl [emoji4]
No u mnie w miescie jest jakas plaga Nikodemow, ale moze u Ciebie jakos inaczej sie to rozklada.
Ja to juz mam chyba jakas paranoje bo chcialam mniej popularne imie a jak lecilismy do Bułgarii to ma lotnisku 3 Oskarow widzialam, a wczoraj na poczcie znowu kolejny [emoji23][emoji23][emoji23][emoji43]

Oskar słyszę bardzo często :)
Nie wiem, w sumie od początku był Kostek. Rówieśnicy będą Zosię Franciszki, Antki, Stasie to może i Konstanty nie będzie jakoś w tym odstawał.

Jak zwracacie się do rodzicow swojego meża/ niemeża??
1 bezosobowo
2 tesciu / tesciowo
3 mamo / tato
4 Pan / Pani
5 Babcii / Dziadku
6 po imieniu....

Ja na samym poczatku wiadomo.. Pan/ Pani
Blizej wesela bezoosobowo
Zaraz po weselu mowilam tesciowo..lub bezosobowo...... bo jakos nie moglam sie przelamac by mowic mamo / tato..~a z taka propozycja wyszla tesciowa...

Tesciowa nie za bardzo chyba lubi jak sie mowi tesciowa bo ma to wydźwięk negatywny....
Jak 5 lat po naszym slubie pojawil sie narzeczony mlodszej siostry meza...to padla propozycja od tesciowej by mowic po imieniu.... po imieniu zwraca sie juz ten przyszly czlonek rodziny... tak i ja i mąż uważamy że do rodzicow naszych nie bedziemy sie zwracac... ( w firmie mam podwladnych 40, 50 i w wieku przedemerytanlym..i do wszysykich po imieniu mowie, takie zasady firmy) ale tesciowa rodzina to co innego
teraz ja czasem powiem mamo..ale sie czuje nieswojo..czasem powiem babciu... czasem bezosobowo...
Nie mam jakichs super bliskich relacji z tesciowa, zle tez nie jest...widujeny sie 2 razy w roku na 3~5 dni..bo odleglosc nas dzieli.... tesciowa jest wporzadku... rozmawiamy normalnie etc.... nie wiem czemu tak jest.. na pewbo by jej milo było
. a wy jak ??

Przed ślubem Pan/Pani. Po ślubie wypalilam ze dwa razy bezosobowo, ale teraz to normalnie mamo/tato.
Babciu dziadku to jak tłumacze coś synowi przy nich, ale za „teściowo” sama bym się obraziła, wiec nawet przez myśl mi nie przeszło ;)

A po imieniu tak jak mowisz, różnica wieku i trochę nie wypada chociaż znam i takie przypadki :)
 
Teściowa ma w klasie 5ciu Kubusiów ...
to samo będzie za chwile z Antosiem i Franiem tego chciałabym uniknąć :D

Mamy Nikodema i przez dwa lata spotkaliśmy tylko dwóch.Maksymilian niby też popularne a znamy może z trzech?
Za to Antkow Tymkow Leosiow, Staszkowi i Franków to po kilkunastu.

Z dziewczynek to Lenki, Zosię, Zuzię, Oliwki i Maje prowadzą.A ostatnio coś dużo Natalek.

U nas był rozpatrywany Gabriel i Tobiasz.
a z dziewczynek właśnie Ida i Alicja i jakieś tam jeszcze mąż wymyślą.

na pewno nie pasują nam żadne Samanty, Dzesiki Wiwiany itd




No to teraz mnie zasmucilas, ostatnio naszły mnie wątpliwości co do imienia i właśnie zamiast Kostka w grę wchodzi Nikodem lub Bruno.
Ale widziałam właśnie, ze dziwnie wysoko w statystykach Nikodem, chociaż u siebie jeszcze nie słyszałam o żadnym Nikosiu. Może ten Bruno ?
Miał być Kostian, ale nie ma nawet imienin Kostiana, wiec jak już to Konstanty. Ale Konstanty syn Patrycji ? Jakoś tak mi średnio, może gdybym Zofią była to jakoś by grało :D
Saaaama już nie wiem :(
 
reklama
No właśnie mam wrażenie że już tak chętnie się nimi nie zajmuje :/ a co do sutkow też były malutkie, bez dużej otoczki. A teraz na pół piersi. Ja Noe wiem jak niektórym wam po ciąży one wróciły do stanu pierwotnego, moje są okropne :/
Może Ci się wydaję tylko A zawsze możesz też mu powiedzieć o swoich odczuciach. U nas jest dość mało seksu ostatnio [emoji53]bo albo mnie się nie chce albo mąż zmęczony po pracy lub też nasza antykoncepcja nam nie pozwala (syn).
Czasami dobry stanik potrafi zdziałać cuda [emoji4]. Może warto spróbować po ciąży [emoji16]. Głowa do góry [emoji4].
 
Do góry