reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiadomo, że lekarz wyniki zobaczy [emoji6]
Teraz niestety na urlopie siedzi i będę się z Nim widzieć dopiero 27 lipca. Wiesz a jak to się mówi: kto pyta nie błądzi [emoji4]
Mój też na urlopie ale wysłałam do niego SMS z wynikami i normalnie odpowiedział mi. Jakbym miała czekac prawie 4 tyg to jajko bym zniosla :)
 
reklama
A to moja też w buciorach, nawet nie wytarła. Napisała też w opinii że warunki poniżej przeciętnych. Była oburzona że.dziecko nie ma łóżeczka (urodziłam dwa tyg przed terminem a mąż pogubił śrubki).
A jak mi wyjechała, że jesteśmy w Europie a ja mam zapędy jakbym z jakiejś wioski w Afryce była i jakieś takie brednie.
Zwrocilabym uwage.... nie po to czyszcze podloge jak mam dzieci co rekami buzie klada na panelach..zeby ktos syf mi do domu wnosil.. ..i z nieumytymi rękoma podejsc bym nie dała do noworodka..
. nawet moje maluchy myja rece jak z dworu czy przedszkola przyjdą...
A to dziewczyny co remonty i przeprowadzki maja. .uwazajcie na takie położne.. ciekawe czy za brak lozeczka jakies konsekwencje moga byc ?? No chyba nie.....
 
Super, czas chyba powoli sie organizowac ;) syndrom wicia gniazda kazda z nas dopadnie predzej czy pozniej :) ja dostalam paczke ciuszkow po znajomej, ale szczerze mowiac takie zbabolone te rzeczy sa w srodku, ze az takie nieprzyjemne dla skory sie wydaja, jednak jakas zywotnosc maja te ciuszki. Ja dzis pierwsze zakupy poczynilam dla bobasa, dostawke na Olx zamowilam :)
Ja już ciuszki mam na 56-62 na przecenienie w hm i smyku kupowałam, jutro zamawiam rzeczy na allegro typu pieluszki, prześcieradła, smoczki wszystko u jednego gościa w sierpniu zamawiać będę z Gemini
 
Do niej trzeba materacyk? Ja się zastanawiam nad dostawką chicco ale są dosyć drogie, wydają się za to bardzo mięciutkie i przyjemne. Ja chcę mieć dziecko przy lozku no i kółka obowiązkowe.

Klups picollo biala. Zalezalo mi, zeby mozna bylo szybko demontowac bok i zeby miala kolka, bo chce ja uzywac na wszystkie sposoby i jezdzic z malym do kuchni ;)
 
Będzie miał na trochę. Jeszcze kilka smaczków podeślę. Nie zabijcie mnie .
Powoli dostaje pierdolca.
Przez te prawie 6 miesięcy nic nie kupiłam.
Jakoś się "bałam".
Nie chciałam .. zapeszać.
W końcu jak to zrobiłam i przyniosłam pierwsze rzeczy do domu to ..
Może dlatego, że już tak mocno Synka czuje
Tak kopie, wierci się a ja już taką coraz bardziej Mamą jestem [emoji173]
Zobacz załącznik 876399 Zobacz załącznik 876400 Zobacz załącznik 876401 Zobacz załącznik 876402 Zobacz załącznik 876403
Ja mam podobnie, dopiero teraz do mnie dociera tak bardziej że niedługo się Maluch pojawi. Chyba przez to że właśnie coraz mocniej daje o sobie znać. Dziś u fryzjera bylam i Tymek tak dokazywał że nawet fryzjerka zauważyła ;)
 
Mój ma wakacje i chodzi spać o 23 (normalnie 20-20.30) i wstaje o 9-10 (do przedszkola budzę go 6.40) :) więc mogę się wyspać :)
Tylko ze Twoj sporo starszy ;) moj ma zegar biologiczny na slonce chyba, latem spi malo w nocy, ale ma dluga drzemke w dzien, zima od 19:30 do 7-8 rano i wtedy jest pieknie :D mielismy z mezem dlugie i przyjemne jesienno /zimowe wieczory :p a tej zimy bedzie na zmiane łeeeeee co chwile, moze za rok znowu sobie odpoczniemy hehe :D
 
reklama
Tylko ze Twoj sporo starszy ;) moj ma zegar biologiczny na slonce chyba, latem spi malo w nocy, ale ma dluga drzemke w dzien, zima od 19:30 do 7-8 rano i wtedy jest pieknie :D mielismy z mezem dlugie i przyjemne jesienno /zimowe wieczory [emoji14] a tej zimy bedzie na zmiane łeeeeee co chwile, moze za rok znowu sobie odpoczniemy hehe :D
Mój w dzień potrafi 3 h zaciągnąć :)
 
Do góry