reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Będzie miał na trochę. Jeszcze kilka smaczków podeślę. Nie zabijcie mnie .
Powoli dostaje pierdolca.
Przez te prawie 6 miesięcy nic nie kupiłam.
Jakoś się "bałam".
Nie chciałam .. zapeszać.
W końcu jak to zrobiłam i przyniosłam pierwsze rzeczy do domu to ..
Może dlatego, że już tak mocno Synka czuje
Tak kopie, wierci się a ja już taką coraz bardziej Mamą jestem ❤
Zobacz załącznik 876399 Zobacz załącznik 876400 Zobacz załącznik 876401 Zobacz załącznik 876402 Zobacz załącznik 876403
U mnie było to samo dopóki pierwszej rzeczy nie kupiłam;) teraz już ciągle coś łapie:)
 
reklama
Spoko myślę, że każda z nas jest świadoma, że lekarz przede wszystkim.
Bo widzę, żeś nerwowa na tym punkcie :-)
Wiadomo, że Mamy najlepsze doktory są :-)

No to chyba jest jasne jak slonce za kazda zapyta lekarza i zrobi co lekarz zaleca, a to ze ktos tam pyta o leukocyty czy cukrzyce czy jakies inne wyniki czy dolegliwosci to chyba tak zeby wiedziec czy ktos mial podobnie i co sie tam z tym sie zadzialo co pomoglo itp?!
To ze forum nie jest miejscem na konsultowanie wybikow badan to chyba nikomu nie trzeba pisac [emoji38]
Mysliscie ze ktoras z nas po takiej „konsultacji” wezmie sobie posty jako recepte na dolegliwosci i odpusci wizyte u lekarza bo jakas obca kobita z forum tez tak miala robila x i pomoglo ?! I to jeszcze w ciazy?! Jak kazda na siebie chucha i dmucha...
Czy ktos tu ma nas za takich tumanow ?! [emoji23][emoji23]
 
U mnie było to samo dopóki pierwszej rzeczy nie kupiłam;) teraz już ciągle coś łapie:)
Ja już musiałam zwolnić z zakupami ubrankowymi bo jak zaczęłam to skończyć nie mogłam :D juz wiem ze córka będzie miała 2 x większa wyprawkę aniżeli jej bracia [emoji14] tłumaczę sobie to tym ze chłopcy przecież sukienek nie noszą więc musi być wiecej :D
 
Dostałam wyniki z wczorajszej glukozy! Na szczęscie wszytskie w normie(przynajmniej wg tabelek, które widziałam): 83-162-150.
Za to mocz średnio wyszedł, bo liczne bakterie i leukocyty(?!). Co to jakieś zapalenie?
Mam podobne wyniki i moja ginekolog mówi że kiepskie... Ciekawe co Ci powie Twój lekarz
 
Może to faktycznie ta glukoza.
Ja jutro idę.
Właśnie robię polędwiczki z sałatą to trochę zjem. I spokój do jutra.
Może głupie pytanie ale czy przed pobraniem pierwszej krwi do glukozy mogę się jak zwykle rano napić wody ?
Hm, nie myslalam nad tym wcale, ja wzielam lyk wody i wyszlam z domu. To chyba nie ma wiekszego znaczenia, w przerwach tez zrobilam pare malych lyczkow. Panie widzialy, nie komentowaly ;)
 
reklama
Moje dziecko oznajmilo ze idzie spać (ostatnio zasypial 20:15-20:30) poszedl z tata. Ciekawa jestem czy nie skonczy sie to pobudka o 23 i buszowaniem w srodku nocy :eek: oby nie
Mój ma wakacje i chodzi spać o 23 (normalnie 20-20.30) i wstaje o 9-10 (do przedszkola budzę go 6.40) :) więc mogę się wyspać :)
 
Do góry