reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też tak mówię, ale stare dziadki nie zrozumieją. Teraz jeszcze pół godziny i do domu. Na szczęście pobór materiału jest do 10, glukoze można do 11 więc na ostatnie pobranie zostaje sama w poczekalni. Tak jak lubię najbardziej
[emoji23]
Ale masz komfort :p tutaj pobrania az do 18 i ciagle sie ktos kreci. Ale jeszcze moment i wchodze. Dalysmy radę :) glodna jestem pierunsko, byle do domu... Byle do domu... I wtrzachne jajecznice z pomidorami:cool2:
 
reklama
A propos madrych ksiąg, to wczoraj przeczytalam, ze po 36 tc wizyty maja byc co tydzien i troche sie zdziwiłam. Ja jestem juz umówiona do ptp co ok. 3 tygodnie na wizyty na 31+3, 34+3, 37+3 i 39+6. Pewnie jakby cos sie dzialo, to mi lekarka każe przyjsc w miedzyczasie, ale zeby każda ciężarna musiala co tydzien biegac?

To ja nie wiem jak moj gin w pierwszej ciazy bo ja juz nie dotrwalam do tego czasu bo juz bylam w szpitalu, zapytam go z ciekawosci jak to jest u niego
 
Witam ;)

Ja dopiero wstaje ,senna pogoda dziś zachmurane u mnie ....

27+5 dziś i taka refleksja , że brzuszek coś mi się zatrzymal ostatnio i nie rosnie.... A u Was jak ??? Hmm :) miłego dnia
 
Jeśli którąkolwiek z Was to pocieszy,to moja gin mówi,że do max 4 kg w miesiącu jest ok:)
A co do chudniecia po,to na razie nie przejmujmy się tym. Każdej z nas organizm zareaguje zapewne inaczej. Ja np. zdaje sobie sprawę,że dla mnie to zupelna nowość będzie bo zmiana hormonalna diametralna. Przed ciąża,hdybym jadla jak teraz,to mialabym +15,zatrzymanie wody i niewiadomo co jeszcze. A teraz ten mój organizm jakiś taki w miare laskawy jest. Przynajmniej jeśli o to chodzi:)
 
Ja też tak mówię, ale stare dziadki nie zrozumieją. Teraz jeszcze pół godziny i do domu. Na szczęście pobór materiału jest do 10, glukoze można do 11 więc na ostatnie pobranie zostaje sama w poczekalni. Tak jak lubię najbardziej
[emoji23]
Pani w labie dala mi rade, nie jeść dzisiaj w ogole węglowodanow, to nie bedzie chcialo sie spac ;) kazala jesc wszystko co kwasne, ogorki, wode z cytryna, żurek itp. Moze Ci sie przyda :)
 
Mam to samo z moim. Każe jeść do 18.00 ka bym z głodu umarła. Owoców nie chyba że rano słodyczy nie oczywiście wybór należy do mnie ale mówi takim tonem jak by jedząc robiła największe wykroczenie w życiu. A ja swoje robię nie przesadzam ale.jem [emoji39]
Dokładnie nie popadajmy w paranoje. O 18 to dopiero mój apetyt się rozkręca [emoji12] w dzień jak się czymś zajmę to czasem zapomnę,że mnie ssie. Ale na wieczór jak się wykąpie,zrelaksuje to bym jadła i jadła...
 
Mąż mi właśnie uświadomił delikatnie, że może bym zrobiła zakupy wyprawkowe, choxiaz te z apteki, bo odpukać jakby co to ja mam tylko klapki do szpitala... [emoji23] No to walnelam ta wyprawkę w aptece Gemini. Tylko must have na początek, jeszcze muszę gdzieś dorwać koszule do porodu i kurde wracam na strony castoramy i Liroy merlina. Będzie mi tu głowę zawracał porodem jak ja muszę remont zaplanować... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Witam ;)

Ja dopiero wstaje ,senna pogoda dziś zachmurane u mnie ....

27+5 dziś i taka refleksja , że brzuszek coś mi się zatrzymal ostatnio i nie rosnie.... A u Was jak ??? Hmm :) miłego dnia
Mi się też wydaje,że mam mały brzuch patrząc na to że bobo duże.
 
Do góry