reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Właśnie wiem widzialam.. dlatego się trochę zmartwilam.. Ale podobno jest okej. Wizytę mam 26.02.

No jak lekarz powiedział ze jest okej no znaczy ze jest okej i nie ma się czym martwić. Nieraz czytałam o tym ze Beta na początku słabo przyrasta a jest wszystko w jak najlepszym porządku !;))


 
reklama
Właśnie wiem widzialam.. dlatego się trochę zmartwilam.. Ale podobno jest okej. Wizytę mam 26.02.
Ten kalkulator z niepłodni.pl jest jakiś lewy, spróbuj na Link do: Cyklometr.
Moim zdaniem jest przyrost jest :yes:

@Nafoxed witaj ;), u mnie w 6t3d było widać zarodek i serduszko, tydzień wcześniej tylko pęcherzyk :)
 
Witam sie z Wami! :) W zeszly piątek dowiedzialam sie że będę pazdziernikową mamą. Termin wypada mi na 26.10 ale mam wrazenie że owu mi się sporo przesunęła bo na dwa dni przed @ test nawet nie drgnął. I beta w dniu spodziewanej @ byla tylko 15,25. Ale rosnie sobie, a to najwazniejsze ;p

To mój drugi cykl starań i mam już synka 2014.

Powiedzcie mi- kiedy byly Wasze pierwsze wizyty ( w sensie w ktorym dc) i czy cokolwiek było już widać :)
Gratulacje [emoji6] u mnie 5t4d pęcherzyk tylko bez zarodka a 6t4d zarodek i bijące serduszko

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Hej Dziewczyny
Ja też mam dzisiaj wizytę o 18
I dzisiaj wszystko się okaże
Szybko mi zleciały te dwa tygodnie.
Cały czas myślałam pozytywnie ale teraz to już mnie stres łapie.
Jakoś dziwnie się czuje bo wybierałam z głowy że może to być ciąża pozamaczna i nie wiem jak to przeżyję jak ten czarny scenariusz się sprawdzi.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki :$
Odezwę się po.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny
Ja też mam dzisiaj wizytę o 18
I dzisiaj wszystko się okaże
Szybko mi zleciały te dwa tygodnie.
Cały czas myślałam pozytywnie ale teraz to już mnie stres łapie.
Jakoś dziwnie się czuje bo wybierałam z głowy że może to być ciąża pozamaczna i nie wiem jak to przeżyję jak ten czarny scenariusz się sprawdzi.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki :$
Odezwę się po.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry