reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej Dziewczyny
Ja też mam dzisiaj wizytę o 18
I dzisiaj wszystko się okaże
Szybko mi zleciały te dwa tygodnie.
Cały czas myślałam pozytywnie ale teraz to już mnie stres łapie.
Jakoś dziwnie się czuje bo wybierałam z głowy że może to być ciąża pozamaczna i nie wiem jak to przeżyję jak ten czarny scenariusz się sprawdzi.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki :$
Odezwę się po.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez już się denerwuje (wizyta jutro). Trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)
 
reklama
Hej Dziewczyny
Ja też mam dzisiaj wizytę o 18
I dzisiaj wszystko się okaże
Szybko mi zleciały te dwa tygodnie.
Cały czas myślałam pozytywnie ale teraz to już mnie stres łapie.
Jakoś dziwnie się czuje bo wybierałam z głowy że może to być ciąża pozamaczna i nie wiem jak to przeżyję jak ten czarny scenariusz się sprawdzi.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki :$
Odezwę się po.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymamy kciuki i czekamy na info[emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko na tym wyszło mi , ze przyrost ma w normie. Nie wiem komuś tez wcześniej też coś inaczej liczył ten z niepłodni, nie pamiętam komu :)
Najważniejsze co lekarz powie czy jest ok ;)
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Super wieści. [emoji5]nie stresuj się tylko odpoczywaj [emoji16]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy

Super wiadomość [emoji122][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Kiedy pierwszy raz usłyszałas serduszko ?
 
Nie wytrzymałam. Poszłam dzisiaj na wizytę na nfz. Bardzo miła Pani doktor zrobiła mi USG. 5 tydz 2 dzień jest fasolka w macicy. Serduszka narazie nie ma ale wszystko jest ok. Trzeba czekać.
Super to teraz czekaj cierpliwie. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mi też pokazywał zły przyrost... ale Drogie Koleżanki wróciłam z wizyty....Maluszek rośnie i grzecznie siedzi tam gdzie trzeba :)
Bije cudowne serduszko :)
Uspokoił mnie troszkę tą wiadomością ale i tak lekki niepokój jest czy dalej będzie wszystko ok. Nw 19 marca.


Wizyta 19.02.18->czekamy

Super wiadomość ! :) już sie nie moge doczekać tego bijącego serduszka. U mnie na to jeszcze przyjdzie mi trochę poczekać ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry