reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry :)
U mnie pogoda dziś straszna,zero wiatru,niebo zachmurzone...niewiadomo co sie szykuje.
@Shaer mam nadzieję,że wszystko jest ok? Taka troche odpowiedzialna sie czuję ;)

Mamy,powiedzcie mi jak to jest z nianiami elektronicznymi. U nas dom pietrowy ze sporym trawnikiem. Chciałabym mieć mozliwośc bycia na tarasie na dole i słyszec młodego jakby sie obudził. Polecacie cos konkretnego? Interesuje mnie przede wszystkim głos,nie musi być obraz :)
Co do niani to nie podpowiem, ale domku z tarasem w taki dzien jak ten zazdroszecze[emoji5]
 
reklama
Margonelka, ja wlasnie tez chcialam zwykla najzwyklejsza nianie zeby tylko bylo slychac jak bede ze starszym na dole ;) A milo sie zaskoczylam, jak juz przyszla i sie okazalo, ze nawet 2 pietra +ogrod siega :)
 
Miałam kiedyś aventa typowy basic tylko na dźwięk. Zasięg był okej, w piętrowym domu tez dawał radę.
Teraz skuszę się na taka z video ale to na spokojnie po porodzie zdążę z tematem, a nuz ktoś będzie pytał co kupić w prezencie ;) tylko tez już coś z lepszym zasięgiem, bo w przyszłym roku przeprowadzka do domu.
 
Dziś przyjeżdża mój mąż.Musimy pogadać w sprawie mieszkania i podjąć jakąś decyzję.
Obiecał że zabierze mnie na romantyczny obiad do knajpki, bo miałam wczoraj imieniny.
Romantycznie pewnie nie wyjdzie bo z dzieciakami...Chciałam trochę chałupę ogarnąć, ale młodsze ma totalna mamoze łazi wkłada mi łeb w tyłek i jęczy."mamamama" I do tego jest zazdrosny o starszaka

@Margonelka
A.ciuszki będą dziś lub w poniedziałek także jeszcze nie wiem.Ale.sadze że tak.
Mam nadzieję,.że.maz nie będzie marudził, bo trochę.poplynelam z kasą.Ale na corcie to wydać troszkę trzeba, poza tym urobi dużo więcej :D
No pogadać musicie,bezdyskusyjnie. mam nadzieję i zyczę Ci tego,żebyś z tej rozmowy wyszła zadowolona i pamietaj..tylko się nie denerwuj :)
Co do ciuszków to koniecznie daj znać. Ja swoje(od tej samej kobitki) czasem wyciągam i zastanawiam się jak takie maleństwo da sobie radę i w ogóle wszystko mnie tak strasznie zachwyca :D
Co do niani to nie podpowiem, ale domku z tarasem w taki dzien jak ten zazdroszecze[emoji5]
Kochana,ja dziś w bloku siedzę bo wczoraj wróciłam do starego mieszkania,ale tego tarasu i ogródka i zapachu lasu nie moge się doczekać. Byłam tam teraz półtora tygodnia i tęsknię strasznie. mamy tam taką małą sówkę,która codziennie od 20 komunikuje nam,że to ta godzina już :D
 
To udanego wypadu życzę :)
Dajcie znac co ustaliliscie w sprawie mieszkania :)

Raczej myślimy żeby nie brać tamtego mieszkania, tylko wziąć dodatek i kredyt.Pol raty mamy spłacone wówczas co miesiąc
Tylko mieliśmy kasę na samochód odłożona a teraz pewnie pójdzie we wkład.
Mój mąż chce pogadać z teściowa, ale ja wolalabym od nich z dala
 
No właśnie my mamy Cyfrowy Polsat bo tylko on tam daje radę z internetem,co nie zmienia faktu,że bywają momenty,że netu nie ma bo przerwało. Jak jest burza to o tv mozna nawet zapomnieć.

łooo,to dla mnie to juz w ogóle abstrakcja :D Chciałabym mieć tę mozliwośc,ale niestety...na polu więcej mozliwości niż w domu :p
A to z tv u mnie to samo. Wiatr, deszcz, burza = 'brak sygnału' :D
 
Margonelka, ja wlasnie tez chcialam zwykla najzwyklejsza nianie zeby tylko bylo slychac jak bede ze starszym na dole ;) A milo sie zaskoczylam, jak juz przyszla i sie okazalo, ze nawet 2 pietra +ogrod siega :)
Serio? :surprised: To ja chyba pokombinuje w ten sposób,że zamówię przez allegro,spróbuję czy będzie zasięg tam,gdzie chcę i w ostateczności odeślę a jak będziemy zadowoleni to zostawimy ją :D
 
No pogadać musicie,bezdyskusyjnie. mam nadzieję i zyczę Ci tego,żebyś z tej rozmowy wyszła zadowolona i pamietaj..tylko się nie denerwuj :)
Co do ciuszków to koniecznie daj znać. Ja swoje(od tej samej kobitki) czasem wyciągam i zastanawiam się jak takie maleństwo da sobie radę i w ogóle wszystko mnie tak strasznie zachwyca :D

Kochana,ja dziś w bloku siedzę bo wczoraj wróciłam do starego mieszkania,ale tego tarasu i ogródka i zapachu lasu nie moge się doczekać. Byłam tam teraz półtora tygodnia i tęsknię strasznie. mamy tam taką małą sówkę,która codziennie od 20 komunikuje nam,że to ta godzina już :D

Moje maleństwo które półtora roku temu patrzyło takie bezbronne dziś biega, kradnie ludziom jedzenie, albo walki łopata po łbach i nogach inne dzieci jak mu dokuczaja.
Myślę, że da sobie radę lepiej niż pierwszy (histeria i jeczydupa, pan fochmen)
 
reklama
Do góry