reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale działa ona po wi-fi(w sensie ta kamerka)? Jak będziesz miała sposobnośc albo Ci sie przypomni to podeślij nazwę :)
Mam coś takiego. Ona nie działa na Wi-Fi, jest odbiornik obrazu i dźwięku. Można też dokupić kolejne kamerki i przełączać obrazy (ale to już tak ogólnie informacyjnie, Ty swojego nastolatka raczej nie musisz podglądać :D)
1530864488795.jpg
 

Załączniki

  • 1530864488795.jpg
    1530864488795.jpg
    315 KB · Wyświetleń: 254
@Kocurek

A orientujesz się w jakich godzinach działa i robią te zastrzyki na Kopernika we wtorek i czwartek ? Hmm ?

Miałaś tylko kartę ciąży , wyniki coombsa i tyle ? A skierowanie czy receptę na Rhophylac 300 czy nie trzeba ?

Pytali Cię np. czemu tam robisz albo u kogo prowadzisz ciążę ? ;)
 
Ja po wizycie. Niunia się pokazała konkretnie i zostaje Julką. [emoji7][emoji7][emoji7] dziś 25+0 Niunia waży 840 g. Wszystko pięknie, wyniki też okej. Można zacząć kupować ciuszki bo wczoraj byłam i wszędzie wszystko prawie różowe. Tu fotka dupki u góry po prawej. [emoji16][emoji16]
20180706_095420.jpg
 

Załączniki

  • 20180706_095420.jpg
    20180706_095420.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 305
Mam coś takiego. Ona nie działa na Wi-Fi, jest odbiornik obrazu i dźwięku. Można też dokupić kolejne kamerki i przełączać obrazy (ale to już tak ogólnie informacyjnie, Ty swojego nastolatka raczej nie musisz podglądać :D)Zobacz załącznik 874247
Starszego nie,ale młodego obowiazkowo :D
Kurcze,zakres cenowy tej niani dość szeroki. Ciekawa jestem jaka jest roznica tej za 200od tej za 350
 
Ja dalam 350 zl w smyku, z tego zapewne marża sklepowa spora :D
Poczytalam i opis kropka w kropke ten sam. Skonsultuje z niemezem i jakiś typ jest. Jeszcze ta co pokazywala @Igorowelove biorę pod uwagę:D zależy od funduszy
Ja po wizycie. Niunia się pokazała konkretnie i zostaje Julką. [emoji7][emoji7][emoji7] dziś 25+0 Niunia waży 840 g. Wszystko pięknie, wyniki też okej. Można zacząć kupować ciuszki bo wczoraj byłam i wszędzie wszystko prawie różowe. Tu fotka dupki u góry po prawej. [emoji16][emoji16]Zobacz załącznik 874253
Od razu widać,ze dama rosnie. Odwróciła się i ma w nosie :D
 
Ja po wizycie. Niunia się pokazała konkretnie i zostaje Julką. [emoji7][emoji7][emoji7] dziś 25+0 Niunia waży 840 g. Wszystko pięknie, wyniki też okej. Można zacząć kupować ciuszki bo wczoraj byłam i wszędzie wszystko prawie różowe. Tu fotka dupki u góry po prawej. [emoji16][emoji16]Zobacz załącznik 874253


Hihi szykuj portfel i start na zakupy :)

gratulacje że córka zdrowa to najważniejsze:)
 
reklama
Super.... chyba kupie... mi sie czasem z lozka nie chce zwlec...a musze...bo jest za dluga cisza w pokoju..i sie zastanawiam czy sa juz na parapecie..czy po prostu ladnie sie bawia....
Z tej stronki to zamawialas co tu wkleilas ????

tak, dużo na ali zamawiam ;) jak w pokoju syna jest za cicho a nie chce nam się dupska podnosic to patrzymy w kamerę ;) jak coś kombinuje to mówię do kamery i zaraz przylatuje :D
 
Do góry