reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Polecam dobrą radiowke lub jak macie cyfrowy Polsat to sprawdzić zasięg od nich. Też mieszkam w lesie i u mnie tylko te internety łapią.
No właśnie my mamy Cyfrowy Polsat bo tylko on tam daje radę z internetem,co nie zmienia faktu,że bywają momenty,że netu nie ma bo przerwało. Jak jest burza to o tv mozna nawet zapomnieć.
Dokładnie, każdy szuka pod swoje potrzeby, mi zależało na tym aby jednocześnie moc podłączyć nianie do kilku urządzeń , jeśli gdzieś wyjdę a zostawię na chwile dzidziutka ze starszym synem, a on zawsze ma telefon przy tyłku to on będzie tez widział co się dzieje z młoda , a ja w tym samym czasie będę to kontrolować na odległość ;) ów razie jak zauważę ze młoda się obudziła a mój synuś nie reaguje to będzie szybki telefonik do domu :laugh2:
łooo,to dla mnie to juz w ogóle abstrakcja :D Chciałabym mieć tę mozliwośc,ale niestety...na polu więcej mozliwości niż w domu :p
 
reklama
Ja kupiłam nianie philipsa avent, jest i głos i obraz, działa na bluetooth , wi- fi , można skonfigurować z kilkoma urządzeniami w domu, smartfonem, tabletem itd ...
Jakis kobkretny model...czy jest tyljo 1?
Obraz w kolorze czy czarno bialy?

Edit . Juz doczytalam
 
Ostatnia edycja:
Jakis kobkretny model...czy jest tyljo 1?
Obraz w kolorze czy czarno bialy?
Testowaliśmy ja to na prawdę daje rade, działało mi wszystko nawet w garażu podziemnym gdzie generalnie różnie z zasięgiem
 

Załączniki

  • F9EBAF88-E0AA-461F-A1B0-4CAC536A746C.jpeg
    F9EBAF88-E0AA-461F-A1B0-4CAC536A746C.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 65
Mnie ta logika "stać panią" rozwala. Po pierwsze, ciekawa jestem, czy Ci, co tak mówią, zawsze chodzą na NFZ i czekają w kolejkach bez kombinowania, czy jednak zawsze znajdzie się znajoma recepcjonistka itp. Po drugie, jaki to problem może mieć taka pani z rozliczeniem się z NFZ? Jeśli ma wątpliwości, czy kobieta jest w ciąży, to niech ją zbada. Jeśli ma wątpliwości, czy kobieta jest ubezpieczona, to niech sprawdzi w systemie lub zażąda potwierdzenia obywatelstwa polskiego i zamieszkania na terenie RP. Po trzecie: właśnie dlatego, że chodzę na wizyty prywatne, może nie być mnie stać na kolejny wydatek 400 zł.

Krew mnie zalewa, bo na początku tej ciąży byłam 3 razy w poradni przyszpitalnej, za każdym razem przyjmował inny lekarz (powiedziano mi, że to jest typowe, że raczej nie da się prowadzić ciąży u jednego lekarza w takiej poradni, szczególnie ciąży takiej jak moja, czyli z nagłymi zwrotami akcji) i każdy z nich miał inną opinię nt. leczenia mnie, w tym mieli opinie sprzeczne. Przecież tak się nie da... A jak kobieta pracuje, to już w ogóle ma przekichane, bo popołudniu na NFZ mało jest gabinetów.
 
U mnie też lekarz mówił żeby nic nie dodawać i że jak raz zwymiotuje to trudno więcej nie powtarzac i się nie męczyć,nie jest to super obawiazkowe badanie...chyba że ktoś miał już wczesniek jakieś wskazania

Dziewczyny, ja jestem na glukozie - za 15 min mam ostatnie pobranie- słodkie jest ale wg mnie do zniesienia[emoji6] trzymam kciuki za wszystkie które są przed badaniem. Ja poprosiłam o odrobine wody po wypiciu- przepłukalam ten słodki smak i po za sennością nie czuje się zle. A to moj trzeci raz[emoji6]
 
Ja myślę kupić niania z kamerka + detektor oddechu... Baby sense 7

Troszkę bardzooooo droga 800 zł ale chyba nie przekonam się do innego . Chyba że coś znajdę podobnego 2w1 najlepiej... Albo Wy coś podpowiecie :);)
 

Załączniki

  • Zrzutekranu_2018-07-06-09-07-53-760.jpeg
    Zrzutekranu_2018-07-06-09-07-53-760.jpeg
    136,8 KB · Wyświetleń: 71
Aaaaaa to jak od początku do niej chodzisz madz tam kartę ciąży to myślę ze spokojnie Ci da :)

Ja dzwonilam wczoraj do ginekologa mojego i mu mówiłam jak zostałam potraktowana , był w szoku i dalej twierdzi ze to każdemu się należy !

Udało mi się z nnm umówić na zastrzyk jakos po 17 tym lipca w szpitalu gdzie on pracuje :) ufff...

Wiem było to pytanie już , ten zastrzyk robicie w 28+ ileś dni ? Hmmm

A coombsa z krwi antyciska mogę robić 27+ 5 np. ???
Jak zagadnelam przy okazji wizyty..to nie dala.. ale chyba jest niedoinformowana.. bo to od 2018...pewnie nie jest na bieżąco
 
Dziś przyjeżdża mój mąż.Musimy pogadać w sprawie mieszkania i podjąć jakąś decyzję.
Obiecał że zabierze mnie na romantyczny obiad do knajpki, bo miałam wczoraj imieniny.
Romantycznie pewnie nie wyjdzie bo z dzieciakami...Chciałam trochę chałupę ogarnąć, ale młodsze ma totalna mamoze łazi wkłada mi łeb w tyłek i jęczy."mamamama" I do tego jest zazdrosny o starszaka

@Margonelka
A.ciuszki będą dziś lub w poniedziałek także jeszcze nie wiem.Ale.sadze że tak.
Mam nadzieję,.że.maz nie będzie marudził, bo trochę.poplynelam z kasą.Ale na corcie to wydać troszkę trzeba, poza tym urobi dużo więcej :D
 
Dziewczyny co macie te kamerki
jakiej sa jakosci obrazy...???
Czy to jest w kolorze co macie?

Ja mam router..wi fi... dodatkowo w telefonie internet.. mi nic nie przerywa...
Ewentualnie b. rzadko..wiec mi pasuje...
 
reklama
Dziś przyjeżdża mój mąż.Musimy pogadać w sprawie mieszkania i podjąć jakąś decyzję.
Obiecał że zabierze mnie na romantyczny obiad do knajpki, bo miałam wczoraj imieniny.
Romantycznie pewnie nie wyjdzie bo z dzieciakami...Chciałam trochę chałupę ogarnąć, ale młodsze ma totalna mamoze łazi wkłada mi łeb w tyłek i jęczy."mamamama" I do tego jest zazdrosny o starszaka
To udanego wypadu życzę :)
Dajcie znac co ustaliliscie w sprawie mieszkania :)
 
Do góry