reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też wygląda super,ale niestety dziewczyny...u mnie to nie przejdzie. Coś,co działa na zasadzie połączenia z internetem nie zda egzaminu. Internet domowy mamy z LTE,w tel też i nie zawsze on zwyczajnie działa. Nie chce też sie zastanawiać,kiedy dłużej mały pospi,że "a może wi-fi zdechło i ja go nie słyszę? "
Dla mnie ważny jest zasięg i fakt,że coś działa nie tylko na zasadzie połączenia z internetem. Poszukiwania trwaja :/
 
reklama
No tak ale mama2018 poszla do lekarza na nfz ?? po skierowanie na zastrzyk ktory sie nalezy wiec dla mnie to jest niedorzeczne ze ktos odmawia.

Tez chodze prywatnie i wiem ze skierowan na nfz nie dostane na nic ale jak juz ide na nfz to skoro jest wskazanie to skierowanie powinna dac bo sie poprostu nalezy jest objeta opieka nfz to jakim powodem jej odmawia ze chodzi do ginekologa prywatnie? Co to ma do rzeczy ?
A teraz przyszla na nfz i co? I odmawia jej opieki ? Bo prawidlowa opieka ginekologa nfz na tym etapie jesli jest wskazanie to skierowanie na zastrzyk

Jesli ktos nie ma ubezpieczenia ok chodzi prywatnie na nfz nie ma co szukac ale jesli jest sie objetym opieka publicznej sluzby zdrowia wiec ma wybor tam ide prywatnie tam na nfz i niech sie nfz nie obraza ze chodzimy prywatnie bo dla nich lepiej no ale jak juz idziemy na nfz to moim zdaniem nie maja prawa odmowic


No dobrze mówisz poszłam do ginekologa na NFZ po skierowanie u mnie kobieta wyśmiała chamsko !!!!
 
Oto jest pytanie, czy taka niania potrzebuje tylko sieci lokalnej i wystarczy, że działa router, nie musi być wyjścia na świat, czy jednak ona wysyła strumień danych na jakiś zewnętrzny serwer i jak nie ma Internetu w domu, to jest bezużyteczna?
Np bluetooth nie wymaga internetu
 
Też wygląda super,ale niestety dziewczyny...u mnie to nie przejdzie. Coś,co działa na zasadzie połączenia z internetem nie zda egzaminu. Internet domowy mamy z LTE,w tel też i nie zawsze on zwyczajnie działa. Nie chce też sie zastanawiać,kiedy dłużej mały pospi,że "a może wi-fi zdechło i ja go nie słyszę? "
Dla mnie ważny jest zasięg i fakt,że coś działa nie tylko na zasadzie połączenia z internetem. Poszukiwania trwaja :/
Dokładnie, każdy szuka pod swoje potrzeby, mi zależało na tym aby jednocześnie moc podłączyć nianie do kilku urządzeń , jeśli gdzieś wyjdę a zostawię na chwile dzidziutka ze starszym synem, a on zawsze ma telefon przy tyłku to on będzie tez widział co się dzieje z młoda , a ja w tym samym czasie będę to kontrolować na odległość ;) ów razie jak zauważę ze młoda się obudziła a mój synuś nie reaguje to będzie szybki telefonik do domu :laugh2:
 
ja szczerze polecam tę
Link do: SANNCE Home Security IP Camera Wi Fi Wireless Mini Network Camera Surveillance Wifi 720P Night Vision CCTV Camera Baby Monitor-in Surveillance Cameras from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group
trzeba mieć tylko WI-FI i można podglądać dziecia z 2 końca świata, można mówić do kamery, słychać co się w pokoju dzieje, oczywiście jest obraz i widać wszytsko w ciemności jest opcja nafrywania, działa na aplikację w telefonie, mam do syna i bardzo sobie chwalę, kuzynka co tydzień temu rodziła też ją ma i jest mega zadowolona, jak mąż idzie do pracy, a ona chce zejść na dół do kuchni to tata patrzy na małą przez kamerę a ona idzie jeść, naprawdę świetna sprawa ;)
Super.... chyba kupie... mi sie czasem z lozka nie chce zwlec...a musze...bo jest za dluga cisza w pokoju..i sie zastanawiam czy sa juz na parapecie..czy po prostu ladnie sie bawia....
Z tej stronki to zamawialas co tu wkleilas ????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak mi tak powie na pismie wezme odmowe... jak nie da bede chciala z kierownikiem placowki rozmawiać.... i zglosze to do nfz i do rzecznika praw pacjenta..... bo ja do tej baby chodze na nfz.. od poczatku ciazy..i za przeproszeniem h** ja to obchodzi czy ja prywatnie tez chodze czy nie bo. To moja sprawa co ja k**** prywatnie robie !!! No co za baba...... az mi cisnienie skoczyło ze tak Ci powiedziala .


Aaaaaa to jak od początku do niej chodzisz madz tam kartę ciąży to myślę ze spokojnie Ci da :)

Ja dzwonilam wczoraj do ginekologa mojego i mu mówiłam jak zostałam potraktowana , był w szoku i dalej twierdzi ze to każdemu się należy !

Udało mi się z nnm umówić na zastrzyk jakos po 17 tym lipca w szpitalu gdzie on pracuje :) ufff...

Wiem było to pytanie już , ten zastrzyk robicie w 28+ ileś dni ? Hmmm

A coombsa z krwi antyciska mogę robić 27+ 5 np. ???
 
Do góry