reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Co do zelaza tez biore ten terdyferon. Niestety dosc czesto potem do kibelka chodze. Hemoglobinę mam 11 i teraz 2 tabletki biore. Za dea tygodnie powtórkę morfologii. Zoabczymy czy cos odbije. Glukoza po 2h wyszla mi mniszka niz naczczo, lekarz powiedzial, ze moge jesc slodkie. Tylko, ze na slodkie to trzeba mnie zmusić. Za to kapustke lub kiszonego ogóra, oj tak! Ze smakiem podjadam. :)
 
reklama
Sprawdziłam...mam takie żelazo. Niby farmaceutka powiedziała że bardzo dobre...że takie lepiej się wchłania... [emoji50] nie znam się ale miałam brać w porze obiadu a nie na czczo jak Wy. [emoji50]

Moje wyniki z glukozy
Na czczo 87,74
Po 1h 191,16
Po 2h 156,76
[emoji50][emoji50][emoji50] chyba nie za bardzo te wyniki są wyższe niż poprzednie. [emoji17]Zobacz załącznik 874116
Podobno najlepsze żelazo na rynku. Są 2 wersje z i bez oslonki. Te z osłonka glukozowa łatwiejsze do polkniecia.
 
Dobry wieczór Paniom :)
Ja dopiero kolacje zjadlam.... widze 17 ste bede nadrabiać lektury :)

Szalalam z dziecmi od 16 do 19 na placu...
O 20 mi padly...i wzielam sie za pranie prasowanie... obiad dla męża... umylam pralke i szafki w kuchni... i ogarnelam nogi.. :)

Maz dzisiaj nie ogarnal zmywarki...a mogl to zrobić jak mlodszy mial drzemke za dnia.... co wtedy robil... ?? :p
Wstawil ja dopiero o 16.25...wiec obiad dostal na 21 przed pojsciem do pracy...... hehe pomarudzil o 16..ze zamiast isc spac on musi zmywarke ogarnac bo inaczej w ogole nic nie zrobie... haha sam to na glos stwierdzil..ja mu przytaknelam :) jak on mi czyta w myslach :) no nic ...zdarzylo mu się :)
 
Też bym chciała więcej wzrostu mieć :)
Ja mam 154 cm i 30 lat a często mnie za nastolatke biorą [emoji14]
Wyobraźcie sobie te miny obcych jak widzą mój brzuch... No śmiać mi się chce bo wiem co myślą [emoji14] taka młoda i w ciąży :errr:
Hahaha ja 26 lat przy takim wzroście i zawsze mnie o dowód pytają i to samo jak z brzuchem mnie ktoś widzi to mam wrażenie że patrzy na mnie z litością [emoji23]
 
Prawie codziennie mam ochote na cos pysznego i puszystego... Ta kawa @Szalona 29 wyglada na taka, chociaz po niej i tak bym czula niedosyt ;( czasami sobie cos szykuje, wydaje mi sie ze to TO i zaspokoi te potrzebe, a pozniej sie okazuje ze mi zaszkodzilo i brzuch boli. Albo jest jeszcze gorzej, czuje sie jak nalogowiec i zarlabym jak swinia ;(
Ja czulam niedosyt......wypilam 2 :) jedna przed zakupami...a druga..po 3 godzinnych zakupach... Panie mi taka slabiutka robily ..dla kobiet w ciąży :) w Kandulskim bylam... pyszne.. polecam :)
 
Co do zelaza tez biore ten terdyferon. Niestety dosc czesto potem do kibelka chodze. Hemoglobinę mam 11 i teraz 2 tabletki biore. Za dea tygodnie powtórkę morfologii. Zoabczymy czy cos odbije. Glukoza po 2h wyszla mi mniszka niz naczczo, lekarz powiedzial, ze moge jesc slodkie. Tylko, ze na slodkie to trzeba mnie zmusić. Za to kapustke lub kiszonego ogóra, oj tak! Ze smakiem podjadam. :)
Ja tak kisl z synkiem że zjadłam kwaśne z uwielbieniem. Teraz miałam mieszane zachcianki...na początku ale od jakiegoś czasu tylko słodkie [emoji853]
 
reklama
Do góry