reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja przy wzroście 168 mój mąż ma 184, ale jak założę szpilki to wydaję mi się ze jestem mega wysoka. Inni tez odrazu mówią rany jaka Ty wysoka hehe i tak wbilam sobie to do głowy.
Dużo chyba też zależy od budowy ciała, ja mam długie nogi a jak założę szpilki to już w ogóle. Często osoby które mają tyle samo wzrostu co ja nie wierzą mi że też tyle mam dopóki się nie zmierzymy, :p
Może i tak być, moja siostra ma 185 cm i ona to już jest duuza :D biedna całe życie w płaskich butach bo się źle czuje taka wysoka jak szpilki założy
 
Co to za tekst?! Cale zycie placi sie te cholerne skladki, nalezy ci sie opieka zdrowotna na nfz czy nie do cholery?! Trzeba bylo zapytac ta babe!! Ja bym jej powiedzialam owszem przyszlam po skierowanie poniewaz przysluguje mi opieka zdrowotna na nfz i w ramach tego chce skorzystac z tego co mi przysluguje, skoro jestem ubezpieczona to jaki problem z rozliczeniem?!

A to za co ty placisz bo chcesz, a za co nie chcesz bo nie musisz to nie jej zasrany interes! Szczerze to za taki tekst zrobilabym straszny dym[emoji36][emoji36]


No powiem Wam że się chamowalam , już miałam ciśnienie jak tak chamsko może mi wprost powiedzieć .... Ale niestety u mnie tj małe miasto każdy każdego zna i tylko to .mnie powstrzymało przed awantura :( :/
 
Ja mam 167-168 i czuje się teraz jak kaczka, mała gruba ... :( w tych płaskich sandałkach butach ogólnie w ciazy , caleeeeee życie wysokie elenagckie szpilki albo buty sandalki ale na wysokiej koturnie hahaha ;)
 
reklama
Wiesz, ja bym sie w sumie tego spodziewala. Chodze prywatnie, za wszystkie badania place, nawet za gr krwi musialam zaplacic, chociaż podobno kobiety w ciazy jako jedyne maja to badanie bezplatnie. Tak samo wszystkie usg. Chodze prywatnie, to skierowania nie dostaje, nawet na te trzy prenatalne.

No tak ale mama2018 poszla do lekarza na nfz ?? po skierowanie na zastrzyk ktory sie nalezy wiec dla mnie to jest niedorzeczne ze ktos odmawia.

Tez chodze prywatnie i wiem ze skierowan na nfz nie dostane na nic ale jak juz ide na nfz to skoro jest wskazanie to skierowanie powinna dac bo sie poprostu nalezy jest objeta opieka nfz to jakim powodem jej odmawia ze chodzi do ginekologa prywatnie? Co to ma do rzeczy ?
A teraz przyszla na nfz i co? I odmawia jej opieki ? Bo prawidlowa opieka ginekologa nfz na tym etapie jesli jest wskazanie to skierowanie na zastrzyk

Jesli ktos nie ma ubezpieczenia ok chodzi prywatnie na nfz nie ma co szukac ale jesli jest sie objetym opieka publicznej sluzby zdrowia wiec ma wybor tam ide prywatnie tam na nfz i niech sie nfz nie obraza ze chodzimy prywatnie bo dla nich lepiej no ale jak juz idziemy na nfz to moim zdaniem nie maja prawa odmowic
 
Do góry