reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak przyjmujesz samo żelazo to warto sobie rozpuścić w wodzie pół tabletki musujące Wit C 1000. Zdecydowanie polepszy wchłanianie.
A no i ja stosuje Sorbifer i na ulotce wyraźnie jest napisane, żeby z 0,5-1h przed posiłkiem stosować.
Sporo produktów zmniejsza jego wchłanianie. Warto zwrócić na to uwagę ;)
A i zawsze biorę to żelazo razem z femibion 2. Kurde może to źle? :confused:
 
:-D
Pakowane, badane:-) jeszcze jakiś czas temu się bałam, ale mama ginekolog na instastory sama jadła wędzonego łososia i mówiła że jak pakowane i nie z bazaru to jest ok. Jakoś tak ufam jej :-)
Ja tez jem łososia i wogole sushi z różnymi rybami pieczonymi .... a do tego hektolitry sosu sojowego obowiązkowo ...... mój mąż mówi ze mu nie dobrze jak patrzy ile ja tego sosu pochłaniam.... a dla mnie wciąż mało słonego
 
Dzień dobry :)
Nadrabiałam Was az w końcu zasnełam. Wróciłam dziś do starego domu i pewnie pomalutku będe ogarniała szafy itd. Przeprowadzka w lipcu stoi pod znakiem zapytania niestety i strasznie sie stresuje,że tak sie naprzeprowadzamy w sierpniu,że jakich skurczy dostanę (tfu tfu) i dupa zbita :errr:

Kurcze,spore sa Wasze dzieciaczki. ja mojego Szymka ostatnio widziałam w 21+0 na połówkowych i ważył raptem 387 g :hmm:Nie wiem...może taka jego uroda. Zobaczymy jego wage dopiero za 3,5 tygodnia na trzecim prenatalnym. Pocieszam sie tylko faktem,że mój starszy urodził się w 34 tc 52 cm długaśny ale z wagą jedynie 2090 g :) Może moje dzieci tak po prostu mają :)
 
Też mam tyle wzrostu i długo miałam kompleksy że jestem za wysoka :rolleyes:
Ja mam 175 cm ale ja jestem z "wysokiej" rodziny :D nigdy jakoś nie miałam kompleksów (no, może to że przez wysokość automatycznie ważę więcej niż osoba 155 cm o tej samej tuszy :) ) mąż mierzy 185 cm więc różnica chyba w sam raz :D
 
Ja też go zażywam, ale nie doczytałam już tego ze trzeba przyjmować 30 min przed posiłkiem [emoji14] co np zmniejsza wchłanianie?

_20180705_150758.JPG

Generalnie polecam artykuł: https://opieka.farm/opracowania/zelazo-stosowanie-i-interakcje/
 

Załączniki

  • _20180705_150758.JPG
    _20180705_150758.JPG
    57,3 KB · Wyświetleń: 311
reklama
Ja mam 175 cm ale ja jestem z "wysokiej" rodziny :D nigdy jakoś nie miałam kompleksów (no, może to że przez wysokość automatycznie ważę więcej niż osoba 155 cm o tej samej tuszy :) ) mąż mierzy 185 cm więc różnica chyba w sam raz :D
Ja przy wzroście 168 mój mąż ma 184, ale jak założę szpilki to wydaję mi się ze jestem mega wysoka. Inni tez odrazu mówią rany jaka Ty wysoka hehe i tak wbilam sobie to do głowy.
Dużo chyba też zależy od budowy ciała, ja mam długie nogi a jak założę szpilki to już w ogóle. Często osoby które mają tyle samo wzrostu co ja nie wierzą mi że też tyle mam dopóki się nie zmierzymy, :p
 
Do góry