reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie zgodziłabym się z tym za bardzo ;D
Znam mnóstwo osób które nie miały młodości w ogóle a mała dziewuszki.


 
Szalona też wczoraj to zrobiłam... po świętach Przytylam z 55 do 58 ale zrzucilam jeszcze w styczniu 1 kg. A po sesji miałam mieć dietę. Ale teraz nie mogę :( I nadal waze 57 kg. Ale w poprzedniej ciąży zaczynałam od 52,5 i chciałam chociaż do tej wagi wrócić. Ale nie jest mi dane :( mam nadzieję mało przybrać tak do 65-66 kg. Tak jak w pierwszej ciąży.
 
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety nie jest tak do końca jak piszą . Ja w poprzednich dwóch ciażach nie miałam ani razu mdłości i mam dwie córki ;)
 
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W 2 ciazach mialam mdłości i mam 2 synow
Teraz.... nie mam... mysle ze bdzie dziewczynka..bo 4 dni przed owu !!!.to musi byc coreczka!.. i dzidzia zabrala mi urode.. bo mnie wypryszczylo na nogach.. ja bym sie nie sugerowala takim artykułem
 
reklama
Do góry