reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Przeczytalam ale moj maz uparty jest niemilosiernie i uwierz takie rzeczy dzialaja naa niego odwrotnie do zamierzonego celu. I sam mowi ze zmuszany nie zrobi napewno. NajgorsZe ze mlodsza corka jest identyczna

Hmmm ja nie pisalam o zmuszaniu...moj tez tego nie lubi wlasnie..chyba nikt nie lubi byc do czegos zmuszany...
Pisalam ze jak On nie robi to i Ja tez nie robie...
tylko trzeba wytrzymac nic nie robiac..TO dla kobiety jest ciężkie..patrzec na syf ktory sie zbiera.... trudno... :) skoro oboje nie robimy..to zatrudniamy kogos zeby robil za nas... bo zrobione byc musi, bo dzieci w brudzie zyc nie beda...
 
reklama
Miałam czarna parasolkę, mowie z autopsji ale oczywiście każdy uczy się na swoich :)
Włóż w lato czarne spodnie, a włóż białe. Jest różnica prawda ? :)
Oczywiście ze można urozmaicić, nie mowie ze jest brzydki, personalnie czarny to mój ulubiony kolor :p
Nie wiem jak te obecne Cybexy. Ale te 9 lat temu miałam czarną spacerówkę jako chyba jedna mama w mieście bo nigdy nie spotkałam innej mamy z czarnym wózkiem. Ale wtedy cybex był z takich tkanin, że mucha nie siada. Nic się nie nagrzewał. Nie wiem czy to możliwe aby producent zapewniał, że tapicerka odbija promienie UV
Teraz Cybexy robią Chińczycy bo Niemcy sprzedali im markę. Wszystko już jest inne w tych Cybexach. Może te za 7000 są z lepszych materiałów ale nawet do nich nie podchodzę z prostych względów.
 
Myslalam jeszcze o szarym ale wszyscy mówią czarny i czarny i mnie tez się bardziej podoba. A serki pytań się przewijała na grupie cybex odnośnie koloru i nagrzewania i nikt nie narzekał to jak to jest [emoji15]
Już swoją opinię wyraziłam o jeden post wcześniej.
 
Nadrabiam Was....
Jestesmy moje drogie.na przelomie 2 / 3 trymestr ciąży, jak sie czujecie tak ogólnie? Jakies obawy? Nastroje ? Jakies nowe objawy?
Każda sie juz ruchow doczekala mniejszych lub większych, ale dzieci sa różne :) coraz blizej godziny " zero" dzieci juz dobijaja do 1 kg

Dziś miałam wizytę 29+4 moja Mała waży bliziutko 2kg z pomiarów [emoji14] Mała leży w poprzek...rozpycha mnie potwornie.
Ale mam cukier w moczu. Robiłam wynik ponownie po niedługim czasie i wyszedł jeszcze wyższy.
Dlatego jutro ponownie obciążenie glukozą [emoji53] blech. ....ale tylko tak można sprawdzić czy to chwilowe, czy zapowiada się cukrzyca ciążowa. [emoji17]
 
Nie wiem jak te obecne Cybexy. Ale te 9 lat temu miałam czarną spacerówkę jako chyba jedna mama w mieście bo nigdy nie spotkałam innej mamy z czarnym wózkiem. Ale wtedy cybex był z takich tkanin, że mucha nie siada. Nic się nie nagrzewał. Nie wiem czy to możliwe aby producent zapewniał, że tapicerka odbija promienie UV
Teraz Cybexy robią Chińczycy bo Niemcy sprzedali im markę. Wszystko już jest inne w tych Cybexach. Może te za 7000 są z lepszych materiałów ale nawet do nich nie podchodzę z prostych względów.

Nie zagłębiałam aż tak tematu, wzięłam szary, czarny jest dla mnie za smutny na wózku :)


/ chętnie bym już poszła spać, ale po tej dzisiejszej glukozie jak wróciłam do domu i poczułam poduszkę to odlot. Dobrze, ze budzik nastawiłam na 16, żeby dziecko z przedszkola odebrać. Zerkam teraz w telefon, jakieś połączenia odbierałam, ale jakby mnie odcięło - nawet nie pamietam ze ktoś dzwonił :D nie wiem co to za biały proszek był zamiast tej glukozy. Wyniki w każdym razie wzorowe, wiec jutro biorę się za ciasto (które miałam już dziś zrobić).
Jeszcze trochę poleże zanim mój lokator zaśnie, jak chodzę jest spokoj, a tylko się położę to uprawia tam jakaś zumbe w środku a o 23 to już w ogóle kulminacja :o
 
Dziś miałam wizytę 29+4 moja Mała waży bliziutko 2kg z pomiarów [emoji14] Mała leży w poprzek...rozpycha mnie potwornie.
Ale mam cukier w moczu. Robiłam wynik ponownie po niedługim czasie i wyszedł jeszcze wyższy.
Dlatego jutro ponownie obciążenie glukozą [emoji53] blech. ....ale tylko tak można sprawdzić czy to chwilowe, czy zapowiada się cukrzyca ciążowa. [emoji17]
2 kg? Wow, świetna waga! Nie wiedziałam, że to już takie kategorie wagowe nasze dzieciaki mogą osiągać :-) No ale widzę w tabelkach, że w 30 tygodniu norma jest do 1824 gram, a w 31 do 2049 gram (a u ciebie to prawie 31 tydzień). U mnie jest 28 tydzień, więc pewnie koło 1200-1400 moja waży. Niezły skok wagowy już jest w tych tygodniach [emoji33]
Oby ta cukrzyca się nie rozwinęła!
 
reklama
Hej, tyle piszecie że nawet nie staram się was nadrobić :) trochę szkoda mi na to czasu ale 3 ostatnie strony zawsze czytam :) pogoda piękna więc cały czas na dworze jesteśmy z młodym teraz jedziemy na małe wakacje. Dziś pobudka o 4, chciałam wypić ciepłe mleko ale okazało się, że to bez laktozy jest 5 x bardziej słodsze od zwykłego bleee.... no i oczy jak 5 zł. Młody wstanie za 2 h a ja będę zombie
 
Do góry