reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kochana ale ja Ciebie nie chciałam martwić.
Napisałam tylko dlaczego ja biorę i dlaczego to wyszło w ogóle.
W teście pappa. Z krwi.
Jeśli przepływy masz dobre i mocz w porządku i nie masz nadciśnienia to u Ciebie wszystko będzie dobrze :-)
Ja tylko napisałam że ja profilaktycznie biorę acard bo takie dostałam zalecenie.
Może dzięki niemu ciśnienie mam ok.
Mocz idealny a Synek rośnie:-)
Wyszło mi duże prawdopodobienstwo nadciśnienia tętniczego po 20 tc i zahamowanie płodu.
Jeśli Twoje wszystkie wyniki były ok to ja po acard nie siegnęłabym ot tak sobie tylko skonsultowala z lekarzem bo być może u Ciebie to jest zbędne.
A Dzidzia jest troszkę mniejsza bo taki Wasz urok.
Jeśli przybiera na wadze A Ty masz dobre parametry to niczym się nie stresuj :-***

Zatrucie to poważna sprawa. Kuzynka męża zbagatelizowala objawy i dlatego było o krok od tragedii. Póki co ciśnienie nam ok, mocz wychodzi różnie raz leukocyty raz ketony a i ph też było ze dwa razy za wysokie. Kazali pic wiecej i tyle. Z krwi też wszystko w normie chociaż tylko 2 razy miałam pobraną do badania. Mam nadzieję że nic mnie z takich komplikacji typu zatrucie nie dopadnie. I tobie też tego życzę ;-*
 
reklama
Mnie tez lekarz na normalnej wizycie bada przeplywy

No właśnie czytam, że kobieta powinna mieć w ciągu ciąży trzykrotnie badane przepływy.
Ja miałam póki co dwa razy w Boramed i idę pod koniec lipca do Boramed po raz 3.
Na połówkowym nie miałam badanych przepływów. Co za lekarz.

Edit: tzn sprawdził łożysko że ok ale samego przepływu nie zrobił. Nie ma w karcie. Jak go o to zapytałam to powiedział że w prawidłowej ciąży nie trzeba badać. Co za lekarz.
 
reklama
Do góry