reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Bo w boramedzie pracują najlepsi fachowcy od diagnostyki prenatalnej. Ten u którego byłam jak nie umiał zmierzyć kręgosłupa to powiedział że mam wstawić się za 5 dni bo on chce wszystko posprawdzac aby wątpliwości nie miał. I nie chodzi tu o to że coś jest nie tak, tylko dla swojego sumienia nie chce niczego przeoczyć. Nie po to mają te certyfikaty fmf :)

Dlatego ja pod koniec lipca zapłacę a pójdę kolejny raz do Boramed

A w enel Med mi robią w ramach pakietu jednak mega różnica jest w sprzęcie i samym badaniu.
Echhh
 
reklama
To ja trafilam na jakiegoś ch..ego lekarza :/
W enel medzie robią usg ze skierowaniem.
Nie masz USG na normalnej wizycie :-(

ja w LuxMedzie mam awsze USG na wizycie zwykłej ;) zawsze coś tam sobie sprawdza ;)
a co do acardu to słyszałam że ponoć każda ciężarna powinna go brać, (do ok 34tc) być może za kilka lat będzie to normą
 
No szlak mnie trafił !!! Chore ! Ustawa to ustawa ma być bezpłatnie !!!

A tobie czemu nie dał na NFZ bo cooooooo ? @Szalona 29
Bo powiedziala ze nie ma czegos takiego albo ze nie ma potrzeby... nie kojarze juz
Powiem ze towarzystwo ginekologiczne zaleca...ze ja mam gr krwi ujemna a maz plus... wynik badan combsa mam ujemny.... to wlasnie mi sie nalezy taki zastrzyk
Prywatny lekarz m8 dzis powiedzial ze moze tez mi zalatwic ale na 4 dni do szpitala mnie by musial polozyc.... przy 2 dzieci odpada.... mowil tez ze nie jest to konieczne, bo i tak po porodzie jak trzeba dostane zastrzyk, ale jak chce to moge...nie zaszkodzi mi to
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za kciuki dziewczyny....
ŁOŻYSKO POSZLO W GÓRĘ !!!!
MALY WAZY PONAD 950G ( 25TC I 4 DNI)
jest super
Szyjka zamknieta i dlugacc po 39 tc znieczulenie od pasa w dol
Super! To musiałas poczuć mega ulgę :D
Właśnie zauważyłam że mamy rowniutkie dwa tygodnie różnicy w TP (ja 27+4 dzis) :)
 
Myślę że bliźniaków nie ma co planować, nie da się :)
Moja mama mi mówiła ze ona wolała mieć 2. Miała nas od razu i już 7 lat mieliśmy jak wpadła z moim tata. No nic przecież nie usunie. Wychowane wszystkie. Ale mówi że ona to mi tak zazdrości ze tylko 2 będziemy mieli. I że 3 to już wg niej za dużo.
Też raz uważam i dlatego podjęłam decyzję co będzie po porodzie, po 2 bobasow jadę na Słowację. Teściowa nie wie o tych planach bo pytała się a co jak będzie 3 Ale na razie mówię ze nie planuje bo głupio mi powiedzieć że wykonam zabieg który w Polsce jest nie legalny. :/

Poza tym od kwietnia się dowiedziałam ze moja mama ma nowotwor macicy i to w takim miejscu ze na cytologi nie wyszloby. 80% próbek to nowotwór zlosliwy. Tydzień temu już jej usunęli całą macice. Jak pytała lekarza jak my jako jej córki możemy się zbadać aby to szybciej wykryć powiedział że się nie da. :/ ona miała fart bo miała mieć zabieg na wycięcie miesniaka.

nie wiem czy sytuacja jest ta sama ale moja tesciowa miala ostatnio jakies testy genetyczne aby sprawdzic prawdopodobienstwo zachorowania wlasnie na raka macicy i chyba ogolnie na takie choroby bo jej mama na to zmarla, te badanie mozna wykonac prywatnie oczywiscie sa cholernie drogie ale tez mozna sie na nie kwalfikowac jesli wlasnie mama zachorowala to corce to przysluguje i teraz ciotka wlasnie robi to samo, czeka sie kilka mies na wynik ale sprawdzaja cos takiego, nie wiem czy daje 100% pewnosc. Moge dopytac bo wiem ze to sa jakies konsultacje u profesora jakiegos tam gdzies tam nie znam szczegolow ale moge sie dowiedziec.
 
reklama
Ja nie mam.wyboru.Mieszkam na wygnajewie.Nie ma firm co dowiozą i wniosą.Zadnych.Jakbym liczyła na pomoc kogokolwiek z rodziny to bym z głodu zdechła, rozlozyla się, zmumifikowala i pokryła kurzem.

Moja teściowa też opowiada jaka jestem biedna i jakby mi pomogła.Ale nie dziś, za dwa tygodnie w sobotę jak się okaże że grilla u Halinki nie ma to ona wpadnie.Itd.
Także umiem.liczyc, liczę na siebie.Poki dam radę to ok.

Zazdroszczę bardzo osobom które mają pomóc , wsparcie bliskich ja jestem zdania na siebie od kiedy pamiętam. No ale jest jak jest i nie mogę nad tym rozpaczać, bo życia szkoda.Musze się skupiać na tym, co mogę zmienić i akceptować to, czego zmienić nie podołam.
U Ciebie jest w ogole trudna sytuacja. Życzę Ci z calego serca zeby udalo Wam sie jak najszybciej popchnac z mieszkaniem do przodu i zeby maz sie szybko przyzywczail jak razem zamieszkacie, ze nie ma lezenia przy trojce dzieci... A reszta rodziny, no coz, rodziny sie nie wybiera niestety. Jestes twarda babka :)
 
Do góry