reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tez mam właśnie katar i zatkany nos ale u mnie to standard jak jest okres grzewczy i robi się suche powietrze ..... nic tylko przeczekać. Mam nadzieje ze wiosna niedługo do nas zawita go na dworze jest obrzydliwie ....


Mnie tak piersi bola dziewczyny ze w nocy jak ide do toalety to muszę je trzymać sobie rękami


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też mam tak z piersiami i właśnie najgorzej bolą jak w nich wstanę do toalety, może dlatego że podczas snu ciało się rozluźnia...jak wstaje rano to nie jest już tak zle

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
Pracuje w korpo głównie zajmuje się systemami zarządzania, ale od czasu do czasu kontrolkę tez zrobię [emoji23][emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Księgowa od dziś na l4 , wczoraj załatwiłam l4 dopiero u lekarza prywatnie 180zl z nadaniami i cytologia , bo tak jak wspominałam chyba tu już lekarka na NFZ powiedziała mi ze ciąża to nie choroba a mdłości są normalnymi objawami ciąży i mam sobie chodzić do pracy mimo ze jest mi niedobrze od rana do wieczora - kocham kobieca solidarność [emoji13] jednak facet lekarz lepiej Cię zrozumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo dobrze zrobiłaś.... sama pewnue kiedys nie poszla na l4 ..tylko pracowala do 9 msc..i teraz nie daje l4. Bo mysli ze wszystkie sie czuja jak ona kiedys w swojrj ciazy.. no co za baba...
Nikt o Ciebie sie lepiej nie zatroszczy niz Ty sama.. taka prawda... jak nie ten lekarz to inny da l4.. odpoczywaj... nalezy Ci sie !
 
U mnie podobnie, choć ja powiem w pracy dopiero jak będę wiedziała że jest zdrowe. Ale pracuję z pięcioma młodymi laskami w zespole, w wieku tzw. produkcyjnym a po mnie się już raczej nikt takich rewelacji nie spodziewa :p W tym mam jedną dziewczynę, która stara się już bardzo długo i nic więc tym bardziej nie chcę robić jej przykrości :(
Tez pracowalam w agencji reklamowej...
I powiem ci ze teraz mam sytuacje taka jak Ty... nikt kompletnie sie nie spodziewa 3 ciazy.. bedzoe SZOK !!!!.. kazdy pyta czy wracam o urlopie wypoczynkowym.. ( bo bylam na macierzynskim).. nawet dyrektor ( bylam podpisac wnioski urlopowe) .. mówił no to dwòjeczka juz jest..

Sobie myślę
.. to jakies standardy sa???? Ze 2 dzieci i koniec?
 
Co do zawodów
. To koloowo tu u nas :) fajnie
Moje dzieci juz grzecznie śpią.. kolacja i jakos filmik na wieczór :)
Uwielbiam tą cisze po calym dniu gdzie tylko byl halas i bieganina...

Kto w poniedzialek ma wizyte???

A kto na weekendzie testuje ??
 
U mnie wiedzą tylko w pracy bo musiałam powiedzieć, tak to na razie nie mówimy. Mamy w planach powiedzieć na święta wielkanocne.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
My tez mamy taki plan, wtedy wg kalendarza niby bedzie koniec 12tc

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry