reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My po wizycie. Łukasz waży 647g i jest ułożony w taki sposób, że głowę ma na wysokości mojego pępka a nogami kopie moje narządy wewnętrzne. Plecami opiera się o ścianę mojego brzucha. Szyjka ma 33mm i lekarza powiedział, że to bardzo dobrze jak na 25 tc. Dostałam kilka zaległych badań do wykonania a także dr uzupełnił braki w mojej książeczce ciąży. Powiedział mi, że prawdopodobnie pójdę do szpitala już w ostatnim tygodniu września do porodu wtedy wypada mi 38tc (37t1d). Spadł mi kamień z serca tak strasznie się bałam co usłyszę przed tym gabinetem. Kolejna wizyta 20 lipca już nie mogę się doczekać .
 
reklama
No zobacze co mi gin powie na nastepnej wizycie, napewno sie pogarsza ale moze nie drastycznie wiec sama cos poogarniam ?? Ale teraz piszac to widze jakie to bez sensu [emoji85][emoji52] oczywiscie ze potrzebuje kogos!! tesciowa ma pania do sprzatania pozycze ja jak sie
da bo do wrzesnia to ja psychicznie nie wytrzymam zreszta odkopac taki syf pozniej niby kiedy bede miala na to czas ?? [emoji20]
Mnie tylko powstrzymuje, ze juz jest taki bajzel, ze pani do sprzatania nie ogarnie gdzie maja lezec puzzle i ja i tak bede musiala nurkować po szafach. Do tego akurat pani sprzataczka,ktora przychodzi czasem do mamy, jest niedoslyszaca, a ja mam problem z komunikowaniem polecen mezowi i chyba mnie trafi, jak bede musiala obcej osobie cos glosno tlumaczyc. Maz mowi, ze jak kupimy nowa szafe to rzeczy pouklada i poznikaja z polek, katow i blatow. I ze wtedy bierzemy pania, ktora wszystko wymyje, odkurzy itd.
 
Tak ja jestem umówiona na 8 sierpnia u swojego prowadzącego. To będzie końcówka 29 tc.

Chyba, że nie wytrzymam i prywatnie pójdę na USG do Boramedu wcześniej:-D
Jednak mój gin, z mojego pakietu już mi dał skierowanie na 3 prenatalne. U prowadzącego będę robiła pierwszy raz.
O widzisz, nie przeczytałam i napisalam niedługo po Tobie o usg :D ach ta ciekawosc... Nie wiem jak nasze mamy zyly w nieswiadomosci co i jak sie w srodku dzieje, ja bym sobie chętnie tam przez pepek zajrzala gdyby sie dalo :D
 
To poproś o kartę do wglądu.

Dziewczyny ja wzięłam swoją kartę ciąży z przychodni od tego barana. Wiecie ze wpisał mi ze miałam usg I trym i powymyslal dane w tej karcie! Jak napisałam skargę, to w prosty napisałam fałszowanie wyników badań! Mam nadzieję że wstrzymana zostanie mu licencja lekarska!
Brak słów na tego lekarza...
 
My po wizycie. Łukasz waży 647g i jest ułożony w taki sposób, że głowę ma na wysokości mojego pępka a nogami kopie moje narządy wewnętrzne. Plecami opiera się o ścianę mojego brzucha. Szyjka ma 33mm i lekarza powiedział, że to bardzo dobrze jak na 25 tc. Dostałam kilka zaległych badań do wykonania a także dr uzupełnił braki w mojej książeczce ciąży. Powiedział mi, że prawdopodobnie pójdę do szpitala już w ostatnim tygodniu września do porodu wtedy wypada mi 38tc (37t1d). Spadł mi kamień z serca tak strasznie się bałam co usłyszę przed tym gabinetem. Kolejna wizyta 20 lipca już nie mogę się doczekać .
O moja córcia tez tyle dziś ważyła i też skończony 25 tydzień :D
Super, że wszystko dobrze ♡
Ja następna wizyta 27.07 :)
 
My po wizycie. Łukasz waży 647g i jest ułożony w taki sposób, że głowę ma na wysokości mojego pępka a nogami kopie moje narządy wewnętrzne. Plecami opiera się o ścianę mojego brzucha. Szyjka ma 33mm i lekarza powiedział, że to bardzo dobrze jak na 25 tc. Dostałam kilka zaległych badań do wykonania a także dr uzupełnił braki w mojej książeczce ciąży. Powiedział mi, że prawdopodobnie pójdę do szpitala już w ostatnim tygodniu września do porodu wtedy wypada mi 38tc (37t1d). Spadł mi kamień z serca tak strasznie się bałam co usłyszę przed tym gabinetem. Kolejna wizyta 20 lipca już nie mogę się doczekać .
To super:) ja chyba będę czekać, aż porod sam się zacznie. Nie ma wskazań do wcześniejszego wywoływania, bo mam zwykłą dietę, nie biorę insuliny itd. No chyba że dziecko bedzie duże pod koniec. A Ty też masz/mialas skierowanie na echo serca płodu w związku z cukrzycą?
 
Moj sie od przelomu drugiego i trzeciego miesiaca slinil jak opetany, wiec sliniaki szybko w ruch poszly ;) tylko takie mniejsze materialowe.
No te na trochę starszego Bobasa. Ale też duże nie są. Nie mają pod spodem ceratki. Na pewno przyjdzie na nie czas [emoji3]
 
To super:) ja chyba będę czekać, aż porod sam się zacznie. Nie ma wskazań do wcześniejszego wywoływania, bo mam zwykłą dietę, nie biorę insuliny itd. No chyba że dziecko bedzie duże pod koniec. A Ty też masz/mialas skierowanie na echo serca płodu w związku z cukrzycą?
Ja akurat powiem Ci szczerze cieszę się że synek przyjdzie szybciej na świat ;). Nie dostałem takiego skierowania. Jedynie bardzo dokładnie na badaniach polowkowych lekarz słuchał bicia serca i oglądał je na usg i tak samo z pozostałymi organami. Może jeszcze dostanę takie skierowanie zobaczymy.
 
reklama
No zobacze co mi gin powie na nastepnej wizycie, napewno sie pogarsza ale moze nie drastycznie wiec sama cos poogarniam ?? Ale teraz piszac to widze jakie to bez sensu [emoji85][emoji52] oczywiscie ze potrzebuje kogos!! tesciowa ma pania do sprzatania pozycze ja jak sie
da bo do wrzesnia to ja psychicznie nie wytrzymam zreszta odkopac taki syf pozniej niby kiedy bede miala na to czas ?? [emoji20]

Pożycz, pozycz :) ja tez tak pożyczyłam Panią od teściowej, tak mi się spodobał porządek, ze przychodzi raz w tygodniu.
Facet tak nie posprząta, a ja to ku$wicy dostaje jak coś jest narozwalane, wiec znam ten ból ;)
 
Do góry