reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

szok! skąd Ty jesteś? idź osobiście do tej przychodni, mają OBOWIĄZEK Cię przyjąć w ciągu 7dni, a jak tego nie zrobią to poproś o pisemną odmowę i idź z tym do odpowiednich placówek! grrr!!!!
Mieszkam w Niemczech. A tam.bylam osobiscie sie zapisac, ale nie i juz. Myslalam ze tu lwpsza opieka medyczna niz w PoLsce, ale jak was tak czytam, ze macie to czy tsmto, robicie takie badania bo lekarz skierowal to az.sie za.glowe lapie gdzie ja zyje...
 
reklama
Co za koles :confused2:
On gdyby tak się czuł to karetkę by wzywał.
Mój jak ma zwykly katar to juz jest masakra:-D
mojej siostry mąż wczoraj do niej - z gorączką pojedziesz? phi to jedź... a dzis na łapach zapier*alał do niej (jakieś 5-6km), bo maja obecnie 1 samochód, (a komunikacją nie wiedział jak a taxi to kolosalny koszt) no i przeraził się że ją "TYLKO Z GORĄCZKĄ" zostawili, a ona naprawdę fatalnie się biedna czuła.... z resztą z moim mężem mam to samo :D
 
nooo mój szwagier i mój mąż jak mają tem 36,9 to juz umierają <haha>

Apropos gorączki u mężczyzn :D
facet-podczas-goraczki_2018-01-13_21-37-39.jpg
 

Załączniki

  • facet-podczas-goraczki_2018-01-13_21-37-39.jpg
    facet-podczas-goraczki_2018-01-13_21-37-39.jpg
    86,5 KB · Wyświetleń: 256
Robilam tak. Ale wkurzal sie, awanturowal, a jak nie robilam obiadu to na kebaba jechal i zadowolony... grozba, prosba nie dziala. Eh mam dola juz dzisiaj jak sobie uswiadamiam, ze na.chwile obecna zamiast dwojki dzieci plus jedno w brzuchu, mam dodatkowr wna ppstaci mego męża. Bo nawet kazde formalnosci, banki czy inne ja zalatwiam (tłumaczy sie tym, ze ja lepiej po niemiecku mowie, tyle ze w Polsce bylo to samo).
Wkurzal sie i awanturowal..czyli ruszylo go to... :) moj mi grozil ze do maca pojedzie.....
jak on na kebaba pojechal..ja bym tez do restauracji pojechala..... i tak codziennie...
a moj szanuje pieniądze..i na codzirnne restaurownie szkoda mu kasy.... wiec tylko na grozbach sie skończyło

Ale widac ze skoro go to ruszylo..to brak obiadu to czuly punkt... jak u mojego... :)
 
Dzień dobry.
Dzisiaj obudziłam się z kluciem w szyjce, dziecko też kopie cały czas w pęcherz. Jestem obolała i zmęczona po nocy.
Do tego boli mnie żołądek bo mam zaparcia. A jadę do kliniki nadkrzepliwosci dzisiaj i pewnie swoje odsiedze...
Dzisiaj też zobaczyłam że mam ogromny brzuch, jakbym nagle polknela piłkę do koszykówki. Tak mnie jakoś wybrzuszylo w ciąży 2 dni.
Hej mi lekarka powiedziała że na zaparcia żeby się nie męczyć czopki glicerynowe spróbuj może pomoże.
 
reklama
Wkurzal sie i awanturowal..czyli ruszylo go to... :) moj mi grozil ze do maca pojedzie.....
jak on na kebaba pojechal..ja bym tez do restauracji pojechala..... i tak codziennie...
a moj szanuje pieniądze..i na codzirnne restaurownie szkoda mu kasy.... wiec tylko na grozbach sie skończyło

Ale widac ze skoro go to ruszylo..to brak obiadu to czuly punkt... jak u mojego... :)


Mojego nie ruszy jakoś.Tez kupi pizzę kebsa, albo innego gotowca.Ale jak się wkurzyłam.i nie sprzatnelam łazienki to spytał mnie czy mi to nie przeszkadza.Powiedzialam "Przeszkadza, ale nie na tyle.mocno abym się za to wzięła, zupełnie jak Ty' to w końcu poszedł i umył lazienke :)

Ale rozwalone ciuchy i łóżko jak psie legowisko mu nie przeszkadza.w hotelu śpi tak, żeby nie scielic :D
 
Do góry