reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej Dziewczyny :)
Za mną 2 badanie prenatalne. Z Maleństwem wszystko w porządku, narządy prawidłowo się rozwijają, są paluszki, oczka, usta :) - takie niby to normalne a jak cieszy:) Maleństwo ma 480 g w 22 t.c. Gin stwierdził że to taki typowy średniaczek :D termin przesunął się na bliższy terminowi z pierwszego usg - 31.10.2018 ( Mam nadzieje że mnie nie przerzucicie zaraz do mam listopadowych :D. Mała była w ułożeniu pośladkowym, palcami stóp smerała się po czole, lekarz stwierdził , że wyjątkowo ta modelka nie chce współpracować :D a ja liczyłam , że w końcu na własne oczy zobaczę czy to na pewno dziewczynka :) Gin twierdzi, że tak ale ja dopóki nie zobaczę braku peniska nie uwierze :p. Łożysko na przedniej ścianie (ostatnio mówił na że tylniej, trochę mnie zadziwił tą zmianą). Stopień dojrzałości - 0 - to dobrze?
Z zaleceń to mam więc wody pić bo mogło by być więcej wód płodowych :( macie jakiś sposób żeby więcej pić? to wcale nie jest takie proste, bo ja po prostu zapominam o piciu ale wiadomo zdrowie i dobre warunki Maleństwa najważniejsze, więc postaram się mu jakoś ten basen powiększyć :D
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Supre,że z maluszkiem wszystko dobrze [emoji3] mi się termin skraca A Tobie wydłuża [emoji3] mój synek wczoraj na usg łapał się rączkami za nóżki i jak gin pokazywała Go w 3D to było widać jak język wytyka [emoji12] może zainstaluj sobie na komórkę aplikacje przypominającą o piciu wody.
 
O o o to tak jak u nas ;) i on chetnie zostanie z dzieckiem w domu, ale NIC wiecej poza tym nie jest w stanie robic w tym czasie. Moze i lepiej bo jak probowal to sie zle konczylo np wywalonym koszem na smieci na srodek kuchni i jedzeniem resztek :angry:
Ooo to to :D bawia sie świetnie jak zostaje z dziećmi sam ale w domu Armagedon :D nie wiem jak można doprowadzić do takiego syfu w tak krótkim czasie [emoji23]
 
Ja też dzisiaj wizytowałam. Wszystko ok, ze względu na tą moją cukrzycę dostałam skierowanie na echo serca płodu. Już się oczywiście zestresowałam:( w miesiąc przybyło mi 700 g. Czyli zwolniłam z tyciem.
Nie martw sie tym skierowaniem, przeciez to dobrze ze sprawdza czy serduszko ladnie bije :) to tak na wszelki wypadek. Probowalas juz sie umowic? Dlugo sie czeka?
 
Moj byłby przerażony bo on uważa że praca przy dzieciach jest gorsza niż na etacie :D dlatego ja nie mogę narzekać, jak wraca z pracy to zajmuje się niemowlakiem i jeszcze sprzątnie wieczorem jeśli ja w dzień nie dałam rady [emoji14] no, jego sprzątanie to takie jest ze zazwyczaj dołączam i razem ogarniamy bo mnie cholera bierze jak widzę jego tempo [emoji85] chyba ze naprawde tragicznie sie czuje to wtedy oczy zamykam lub idę do sypialni [emoji23]

Ja juz 3 tydzien leze i nie moge zajmowac sie domem, kurwica mnie bierze na syf w mieszkaniu chociaz i tak nas tam prawie nie ma bo jezdzimy do dziadkow zeby zajmowali sie synem a maz jedzie do pracy. Moj tez ma takie tempo ... stara sie chlopina, wiem tez ze jest zmeczony po pracy a im wiekszy juz sie skalda nam syf w mieszkaniu tym jego sprzatanie juz mniej widac ... no nic najwazniejsze zdrowie moje i maluszka ale ciezko przepatrzec na to [emoji13]
 
Mój z tych co 3 razy sie potkna, ale nie podniosa rzeczy z podlogi i nie odstawia na miejsce. A jak ja sie schyle zeby to odlozyc, to jest wrzask, że co ja robie, ze mi nie wolno, ze przeciez trzeba było powiedziec. A ja nie mam ochoty o wszystkim mowic, ciagle mi sie wydaje, ze kazdy robi w okol siebie taki porzadek, na jaki ma sily. Sama pamietam jak mialam taki okres, ze wracalam z pracy i musialam sie polozyc, bo ledwie zylam - nie chcialabym wtedy sluchac, ze mam cos odgrzac czy zamiesc. I tak od kilku miesiecy sie klocimy, chocia moj maz wie, ze ja nie mam predyspozycji do zarzadzania pracownikami i nie umiem ludziom mowic, co maja robic, a ja niby wiem, ze to, ze on siedzi z laptopem na kolanach wcale nie oznacza, ze nie moge mu przerwac.
 
reklama
Ostatnio budze sie rano z burczacym brzuchem i mega ssaniem, a tu jeszcze letrox trzeba na tarczyce wziac i odczekac az sie wchlonie. wtedy wody musze sie napic sporo bo ciezko z glodu wytrzymac. Ciesze sie ze ten apetyt sie zwieksza bo waga u mnie tylko 2kg na plusie.
Ja to budzę sie w nocy i nad ranem wiele razy. I euthyrox łykam kolo nawet przed 5 (najpóźniej o 6 jak mąż wstaje do pracy) żeby jak wstanę od razu można było jeść :)
 
Do góry