reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My z młodym już w domu ale nie za bardzo chce pić ani jeść papek, nawet lodów odmawia po tym migdale.

Boję się, że mu to na dobre nie wyjdzie bo nie ma siły na zabawy, oczy podkrążone, na spacer nie chce dać się namówić :(

Ehhh...także jak macie jakieś pomysły menu to piszcie bo ja już zjadłam po nim kisiel, budyń, zupę krem, biszkopty z mlekiem, herbatniki z herbatą.
Szantażuję już go szpitalem żeby chociaż kilka łyżeczek wcisnąć...wiem, że będę tej metody żałować :(
Może daj mu czas? No chyba ze długo by nie jadł to może jakaś kontrola? Mój starszy to z reguły niejadek i wiem ze zmuszanie i wymuszanie nic nie daje - przynosi odwrotne efekty.
 
reklama
Weszłam na wagę 7kg na plusie....
Dziś już mam totalny odruch wymiotny na słodkie i w sumie dobrze...czuje się wielka.

Pogoda źle na mnie działa.Czuje się samotna,.depresyjna, uwięziona w 4scianach i zre....
Moze obejrzyj coś przyjemnego i wesolego. Bo wyglada na to ze jedzenie nie pomaga. A moze idz na zakupy na allegro i kup sobie cos ladnego? :)
 
Weszłam na wagę 7kg na plusie....
Dziś już mam totalny odruch wymiotny na słodkie i w sumie dobrze...czuje się wielka.

Pogoda źle na mnie działa.Czuje się samotna,.depresyjna, uwięziona w 4scianach i zre....

Mi tez jakos.smutno..a powodow nie mam żadnych ! Wszystko jest okey...pogoda super bo nie grzeje ani nie leje... dzieci super maz tez.. ja bym sie zakryla koldra.. wypila wiadro melisy i miety..i tak przelezala caly dzień
 
Moze obejrzyj coś przyjemnego i wesolego. Bo wyglada na to ze jedzenie nie pomaga. A moze idz na zakupy na allegro i kup sobie cos ladnego? :)

Nie lubię zakupów na Allegro. Nigdy nie trafiłam z fajnym zakupem tam.Mam za to że 100.rzeczy w koszu aliexpresowe, tylko zamawiać nie chce chce ze względu na te wyprowadzkę

Obejrzeć to raczej nie zdążę, zasypiam krótko po tym jak usypiam malego.
 
Mamisia83 a dlugo juz tak nie je? Co jadl ostatnio i kiedy?
A pije???
Nawadniaj go ...elektrolity kup w aptece,
Moze go po wycieciu migdalow tam boli i podraznia ....zrazil sie raz drugi bo czul ze boli.....i sie zblokowlal....i mysli ze go znowu zabloli tam w gardle.... i dlatego boi sie zjesc..albo po prostu jeszcze apetyt mu nie wrocil...
Moze rozciapciany widelcem banan... jakis zblenderowany koktail owocowy.. i wyjasnic mu dokladnie na spokojnie ze juz nie boli ( chociaz tego tez nie wiemy)... moze przy ulubionej bajce odruchowo buzie otworzy....
 
reklama
Ja po prostu jestem zmęczona.Od 5 rano do 21 siedzę z dzieciakami.Sprzatam, gotuje, myje gary, idę na zakupy, karmie, itd.

I ciągle za młodszym "Zostaw, chodź tu itd"
Zupełnie jak że stand upu Gizy

A.ze starszym ciągle sprzecznie się...Dlaczego nie, a inni mogą, a.inne mamy to tamto.

Arrrr.
Chce iść do fryzjera.i nie mam jak, nie mam kiedy.Bo co zrobię z dzieciorami?
Ano właśnie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry