reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cudo na zgage i mozna w ciąży, zgaga po tym odchodzi po minucie :)
1529829852791.jpg
 

Załączniki

  • 1529829852791.jpg
    1529829852791.jpg
    511,2 KB · Wyświetleń: 349
reklama
Super, to jest do picia?a już widzę do ssania. Zobacze dzisiaj w aptece.Miałam ciężką noc przez tą zgage. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów a teraz się nasila.
Ja ostatnio tez coraz czesciej mam zgage. Wezme ta tabletke wieczorem i cala noc moge spac spokojnie. Czasem nie wezme bo nie biore ich codziennie to wtedy w nocy jak mnie zgaga obudzi wezme i przechodzi odrazu. Ulga niesamowita. Tak do ssania to jest, w smaku nieciekawe ale dziala [emoji3][emoji3][emoji173]
 
Ja bylam na bezpiecznym maluchu w Krakowie, rzeczywiście sporo informacji o produktach, głównie reklamy. Ale też wygralam jakieś tam smoczki itp polecam warsztaty z świadoma mama, są bardzo przydatne, dużo porad praktycznych, też wygralam konkurs :-) dają też dużo próbek kosmetyków do przetestowania dla dzieci, ja co prawda wszystko już przetestowałam na sobie ale trochę rzeczy mi zostało, jakieś pieluszki, wkładki laktacyjne itp
Link do: Świadoma Mama – Świadoma Mama

Co do książki która kiedyś kupiłam Błogosławiony Stan Umyslu, to ogólnie średnia, bardziej takie baśniowe opowiadanie dla kobiet w pierwszej ciąży. Ogólnie, ja specjalnie nie polecam.
 
Dobrze widzieć. U mnie też pojawia się zgaga co raz częściej. Ratuje się wtedy zazwyczaj migdałami.
Ja je kiedys facetowi kupilam i jednej nocy zgaga mnie obudzila i poszlam po nie. W necie obczailam czy je mozna w ciazy bo ulotke juz dawno wyrzucilam i mozna. Z tego co pamiętam ma naturalny skład. A co najważniejsze, dziala i to odrazu [emoji3] moje odkrycie na zgage. Ale chyba tanie nie sa
 
ja szukałam właśnie takiego specjalnie dla dzieci i trafiłam na cudowna lekarkę!

Z Rzeszowa tak? Napisz mi proszę jakie nazwisko.
Ja nie mialam pojecia ze trzeba tak wczesnie isc z dzieckiem do dentysty ze jak pisalyscie po pierwszym zebie.
Ale mialam w palnie isc do ortodonty po moj syn po meżu ma bardzo wysokie podniebienie, moj maz w aparatach chodzil wiele lat bo przez to podniebienie zeby wychodza krzywe jak cholera i maja tak wszyscy w rodzinie... podobno mozna to jakos cwiczyc ? Dzieci tez maja problem z ssaniem piersi i krzutsza sie przy jedzeniu a to u nas by sie zgadzalo, tyle lekarzy go widzialo nikt nie zwrocil na to uwagi a mi tesciowa niedawno to powiedziala ze te zęby maja przez to podniebienie i zaczelam o tym czytac.
 
Ja je kiedys facetowi kupilam i jednej nocy zgaga mnie obudzila i poszlam po nie. W necie obczailam czy je mozna w ciazy bo ulotke juz dawno wyrzucilam i mozna. Z tego co pamiętam ma naturalny skład. A co najważniejsze, dziala i to odrazu [emoji3] moje odkrycie na zgage. Ale chyba tanie nie sa
Cena nie gra roli jeśli ma to dac mi ulgę [emoji16]. Bo te całe Reni to nic mi nie pomaga. Tak samo było przy pierwszej ciąży z zgaga.
 
reklama
Do góry