reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja czasem ide "specjalnie" do sklepu bo zachcianka jest silniejsza niz lenistwo ale bardzo rzadko hehe a za to jakie pośladki jak lece specjalnie po drożdżówke z 4 pietra na dol i do góry [emoji23][emoji23][emoji23][emoji123][emoji123]

Pod koniec ciąży bedziesz latała po tych schodach żeby mieszkańca brzucha, Oskara (dobrze pamietam?) wygonić [emoji23]
 
reklama
Może cię zainspiruję jeżeli lubisz...ja wczoraj leczo robiłam.
Dzisiaj będę je jadła również...odgrzewane ;P
I fasolkę mam ze swojego ogrodu...pychota zmasełkiem i bułką
Najgorzej, że moi panowie tego nie zjedzą i zaraz muszę rybę smarzyć i ziemniaki gotować bo mój z delegacji wraca.
Mogę zjesc z Toba obiad zamiast Twoich Panow jak nie lubia, ja lubie [emoji23][emoji173][emoji173] za to ryb nie lubie wiec sie dogadamy
 
O to do Ciebie tez dzisiaj wpadam [emoji173] albo jutro bo pekne [emoji3][emoji23]

Akurat wysprzątalam mieszkanie to wpadaj [emoji23] Hanka tez już ma porządek
IMG_3095.JPG
IMG_3097.JPG
IMG_3096.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3095.JPG
    IMG_3095.JPG
    302,7 KB · Wyświetleń: 294
  • IMG_3097.JPG
    IMG_3097.JPG
    437,1 KB · Wyświetleń: 297
  • IMG_3096.JPG
    IMG_3096.JPG
    453,7 KB · Wyświetleń: 303
Ja tak właśnie mam zawsze z leczem od mojej mamy, tylko ja nie jadam kiełbasy wiec dla mnie robi osobno cały gar z parówkami [emoji23] bosz kocham nad życie. Wiem to na śniadanie obiad i kolacje
To ja poprosze tez ten z parowkami [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173] tez nie lubie kielbasy [emoji23]
 
reklama
O jak pięknie [emoji173][emoji106] tez musze zainwestowac w takie te .....no kurde slowa mi zabralo, pierwsze zdjęcia te czarne w czym trzymasz ciuszki [emoji33][emoji32] ciaza mi mozg lasuje

Pudełka ? Hahaha w ikei kupiłam cały komplet za niecałe 10 zł mega przydatne. Mam rozmiarami poukładane body i pajace. A osobno bluzeczki i spodenki [emoji173]️
 
Do góry