reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pokaz zdjecia jak cos ogladniecie fajnego :)

Ja poki co cbyba nie chce kupowac domu.... bo dzieci wyfruna i na starosc lepiej mi w mieszkanku bedzie...mniej do ogarniania :) len ze mnie :) ale czas pokaże bo jak dzieci podrosna moze byc nam ciasno
Wrzucalam foty na prywatnym ;)
No dla mnie mieszkanie w mieście, w bloku to ostateczność. . Duszę się. Potrzebuję prywatności, ogrodu, miejsca. Ale ja całe życie na wsi. Więc jeśli mam brać kredyt na pół życia to na coś, w czym będę się dobrze czuła ;)
 
reklama
Ja po prostu uwielbiam swiezy chlebek.z chrupiaca skórka :) najlepiej cieply z pieca... mamy 2 piekarnie pod domem...

Ja z maslem tez zapominam...i robie tak ze kawalki odkrajam do maslniczki....i tak codziennie... wiec jest miękkie i srobac nie trzeba.. a cala kostka..albo takie oselki to duuuuza kostka..to w ile dni wam schodzi.... bo u nas przez tydzien..czasem 1.5 tyg.... 10 dni poza lodowka to za duzo..a jeszcze w te upaly.... chociaz dzisiaj to Wam powiem ze zimno na spacerze mi bylo..a mialam bluzke i płaszczyk...ciagle sie chmurzy...a deszczu nie widac
A kto nie lubi świeżego chleba.. tyle że u nas nie ma szans żeby codziennie poszedł cały bochenek to co mam wyrzucać non stop? Plus nie ma kto rano biec do piekarni, a z wieczora dnia poprzedniego to już nie ma wielkiej różnicy czy ma 1-2 czy i 3 dni..
 
Jak już w temacie robali i wysypek jesteśmy - córka dziś pokazała, że ma ała na plecach... Są tam takie małe krostki, niektóre przez nią rozdrapane. Wiem, że pytanie na forum to nie pytanie lekarza, ale tak z doświadczenia powiedziałybyście, że to alergia, czy coś mogło ją użreć? Śpię z nią w jednym łóżku i ja nic nie mam. Boję się fenistilem ją smarować, bo wrzeszczy wtedy jak oparzona wrzątkiem. Zobacz załącznik 870181
Mam.identyczne ale to uczulenie na dezodorant antyperp nivea..swedzi cholernie
 
Może cię zainspiruję jeżeli lubisz...ja wczoraj leczo robiłam.
Dzisiaj będę je jadła również...odgrzewane ;P
I fasolkę mam ze swojego ogrodu...pychota zmasełkiem i bułką
Najgorzej, że moi panowie tego nie zjedzą i zaraz muszę rybę smarzyć i ziemniaki gotować bo mój z delegacji wraca.

Mi niemąż serwuje dziś czilli con carne [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Może cię zainspiruję jeżeli lubisz...ja wczoraj leczo robiłam.
Dzisiaj będę je jadła również...odgrzewane ;P
I fasolkę mam ze swojego ogrodu...pychota zmasełkiem i bułką
Najgorzej, że moi panowie tego nie zjedzą i zaraz muszę rybę smarzyć i ziemniaki gotować bo mój z delegacji wraca.
Oooo leczo bym zjadła [emoji33][emoji33][emoji173] nawet odgrzewane caly tydzien, ja tak mam ze jak mam na cos faze to jem to kilka dni z rzędu a później nie patrze na to kilka miesiecy hehe [emoji23][emoji23] także leczo bym zjadla i nawet caly tydzień. Bozeeee niech ktos mi je zrobi mmm z takim świeżym chlebkiem [emoji32][emoji173] rozplynelam sie
 
U mnie corka zasnela zmogo ja bidulke. Pogoda sie popsula takze nie wiem czy pojdziemy na ten piknik bo jak mam isc a poznoej mamy byc chore to wole sobie darowac
 
Oooo leczo bym zjadła [emoji33][emoji33][emoji173] nawet odgrzewane caly tydzien, ja tak mam ze jak mam na cos faze to jem to kilka dni z rzędu a później nie patrze na to kilka miesiecy hehe [emoji23][emoji23] także leczo bym zjadla i nawet caly tydzień. Bozeeee niech ktos mi je zrobi mmm z takim świeżym chlebkiem [emoji32][emoji173] rozplynelam sie

Ja tak właśnie mam zawsze z leczem od mojej mamy, tylko ja nie jadam kiełbasy wiec dla mnie robi osobno cały gar z parówkami [emoji23] bosz kocham nad życie. Wiem to na śniadanie obiad i kolacje
 
Oooo leczo bym zjadła [emoji33][emoji33][emoji173] nawet odgrzewane caly tydzien, ja tak mam ze jak mam na cos faze to jem to kilka dni z rzędu a później nie patrze na to kilka miesiecy hehe [emoji23][emoji23] także leczo bym zjadla i nawet caly tydzień. Bozeeee niech ktos mi je zrobi mmm z takim świeżym chlebkiem [emoji32][emoji173] rozplynelam sie
Ja też jak zrobię to kilka dni jem bo domownicy nie przepadają. A że mam swoją cukinię to aż się prosi powtarzać w menu bo ochotę mam naokrągło :)
 
reklama
No tak ja muszę iść „specjalnie” wiec czasem mi się nie chce po prostu a pod blokiem mam sklep ale
Tam ten chleb taki nie ciekawy jest wiec wole iść do piekarni.

U nas dzisiaj tez pochmurno i wieje ale ja w sumie wole taka pogodę niż te upały co były ostatnio
Ja czasem ide "specjalnie" do sklepu bo zachcianka jest silniejsza niz lenistwo ale bardzo rzadko hehe a za to jakie pośladki jak lece specjalnie po drożdżówke z 4 pietra na dol i do góry [emoji23][emoji23][emoji23][emoji123][emoji123]
 
Do góry