reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wiatr zostal..a niebo niebieskie.


Pogode ogladam......dzis w nocy...burzr idace od zachodu.....i jutro 16~17 st
Przelotne deszcze i burze....
 

Załączniki

  • P_20180621_194116_1.jpg
    P_20180621_194116_1.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 75
A my mamy z niemezem niezgodność i nikt mi nic o zastrzyku nie mówił. Dopiero po porodzie jak wyjdzie coombs pozytywnie to wtedy
Od początku roku wszystkie ciężarne z konfliktem mogą dostać za darmo na NFZ zastrzyk profilaktyczny. Jak się nie podaje i jednak wyjdzie konflikt, to wiadomo, że są na to sposoby i nie ma wielkiej tragedii, ale akurat koleżanka miała konflikt i trochę trzeba się było później namęczyć po porodzie (szczegółów nie znam, ale mówiła, że nie mogła karmić dziecka piersią). A jak się poda jeszcze w ciąży zastrzyk, to zapobiega się wszystkim możliwym powikłaniom. Tylko trzeba mieć skierowanie od lekarza na zastrzyk.
 
Od początku roku wszystkie ciężarne z konfliktem mogą dostać za darmo na NFZ zastrzyk profilaktyczny. Jak się nie podaje i jednak wyjdzie konflikt, to wiadomo, że są na to sposoby i nie ma wielkiej tragedii, ale akurat koleżanka miała konflikt i trochę trzeba się było później namęczyć po porodzie (szczegółów nie znam, ale mówiła, że nie mogła karmić dziecka piersią). A jak się poda jeszcze w ciąży zastrzyk, to zapobiega się wszystkim możliwym powikłaniom. Tylko trzeba mieć skierowanie od lekarza na zastrzyk.

A jak się chodzi do ginekologa prywatnie ? To tez można dostać takiego skierowanie na zastrzyk na NFZ ?
 
Od początku roku wszystkie ciężarne z konfliktem mogą dostać za darmo na NFZ zastrzyk profilaktyczny. Jak się nie podaje i jednak wyjdzie konflikt, to wiadomo, że są na to sposoby i nie ma wielkiej tragedii, ale akurat koleżanka miała konflikt i trochę trzeba się było później namęczyć po porodzie (szczegółów nie znam, ale mówiła, że nie mogła karmić dziecka piersią). A jak się poda jeszcze w ciąży zastrzyk, to zapobiega się wszystkim możliwym powikłaniom. Tylko trzeba mieć skierowanie od lekarza na zastrzyk.
A gdzie to jest napisanr...w jakims rozporzadzeniu ?? Na co sie powolac..? Skad te info...

Ja dostalam zastrzyk po 2 cc
 
reklama
To nieprawda z tym zastrzykiem! Ja jestem w trzeciej ciąży i mam już skierowanie na podanie zastrzyku w szpitalu na 10 lipca (bezpłatnie na NFZ). Miałam zastrzyk z immuno po pierwszym porodzie i po łyżeczkowaniu. Teraz dostanę w 28+0 i po porodzie chyba też.

Hmm o co chodzi z tym zastrzykiem ? Też mam grypę minus - ???? Hm czy o cos innego chodzi
 
Do góry