reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Naleśniki u mnie tez ostatnio króluje zwłaszcza te na słodko !!! Ostatnio były z nutella, bananami, truskawkami i bita śmietana [emoji15]


Ale i tak mi słabo wychodzą zawsze
[emoji23] nie wiem inni robią naleśniki bez problemu i wysiłku a ja się zawsze tyle naklne
Dodajesz wodę gazowana. Jak nie to spruboj.
 
reklama
Dodajesz wodę gazowana. Jak nie to spruboj.
Ja kiedys robilam z woda gazowana, pozniej przestalam. Za to mam taki patent, ze po zmiksowaniu wszystkich skladnikow odstawiam ciasto na min. 20 minut. Ono zaczyna wtedy "pracować" robi sie mnostwo babelkow. Pozniej tylko mieszam lyzka zeby wyrownac konsystencję i ciach na patelnie ;)
 
Ale w ciąży rozumiem że miałaś przetykane ? Hm jak nie przejdzie do muszę do laryngologa iść...
Moja córka ma nadmierną produkcję woskowiny i na odetkanie ucha z dużej ilości laryngolog polecił nam psikanie sprayem do ucha (jakikolwiek z olejkami) co wieczór, aż odpuści. Ale nigdy nie wkładać samemu niczego do ucha, patyczków do ucha też nie wolno, bo przepcha się tylko woskowinę głębiej i pogorszy sprawę. Patyczkami można czyścić tylko to, co samo wypłynie na zewnątrz ucha.
 
23tc 5 dni....
Ehhh spojenie okey..nie rozchodzi mi sie.. szyjka okey..dluga i zamknięta...
Ale lozysko " niskie schodzace" ....

Ja mam gr krwi Brh- ale nie bede miala zastrzykow w ciazy..bo dr mowila ze to tylko przy pierwszej ciazy daja, prawda to ???
Dostalam badania do zrobienia..powtarzam badania .toksoplazmoza, przeciwciala, oczywiscie obciazenie glukoza... mam zrobic za 10~14 dni..w skonczonym 24 tc......a dzis mam 23. I 5 dni....

Widze ze mowicie o narkozach...i testach
... ja nie mialam zadnych testow....
Pierwsze cc mialam nieplaniwane a drugie zaplanowane...i zadnych testow... znieczulenie od pasa w dół

Teraz ze wzgledu na ryzyko zrostu blizn po 2 x cc i lozyska..które laskawie mogloby juz isc do gory, ale nie chce... jest " schodzace; to bede miala narkoze...bo w trakcie mojego cc moze wyniknac koniecznosc wyciecia macicy......transfuzjia krwi etc.. poki sie nic nie zmieni to mnie akurat teraz narkoza czeka..... oby poszlo do góry !!
A tak okey..dzidzia kopie

Moj starszy syn byl obok w gabinecie u laryngologa i nos NIE JEST ZLAMANY ufffff
To nieprawda z tym zastrzykiem! Ja jestem w trzeciej ciąży i mam już skierowanie na podanie zastrzyku w szpitalu na 10 lipca (bezpłatnie na NFZ). Miałam zastrzyk z immuno po pierwszym porodzie i po łyżeczkowaniu. Teraz dostanę w 28+0 i po porodzie chyba też.
 
reklama
To nieprawda z tym zastrzykiem! Ja jestem w trzeciej ciąży i mam już skierowanie na podanie zastrzyku w szpitalu na 10 lipca (bezpłatnie na NFZ). Miałam zastrzyk z immuno po pierwszym porodzie i po łyżeczkowaniu. Teraz dostanę w 28+0 i po porodzie chyba też.

A my mamy z niemezem niezgodność i nikt mi nic o zastrzyku nie mówił. Dopiero po porodzie jak wyjdzie coombs pozytywnie to wtedy
 
Do góry