reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Od samego poczatku i na 1 prenatalnych też lozysko bylo wysoko na górze.....
16 tc schodzilo w dol....jest 22 tc i 5 dni i jest na dole ciagle..... do 30 tc musi isc w gore potem ponoc rzadko sie przesuwa....u jednych e gore...a sa kobiety co jeszcze nizej im sie przesuwa..maja nachodzace albo przodujace....wiec wedrowac moze w 2 strony :(
Na razie o tym nie mysle...bo po prostu wplywu nie mam.... ale jak bede wiedziec ze jednak czeka mnie operacja z ryzykiem mojego zycia to sie zalamie.... na razie to odsuwam gdzie daleko z tylu głowy.... z kolejnymi wizytami bede coraz bardziej sie tym przejmowac
W poprzedniej ciazy tez miałam łożysko na.przedniej scianie przodujace, nawet plamilam w 20 tyg przez to. Ale kolo 30 poszlam na.wizytę i juz bylo wysokp. Więc badz dobrej mysli!
 
reklama
Nie no wiadomo że jak już miał parę miesięcy to pizame miał i ma do tej pory ale pierwszy 1-2 miesiące to cały czas spał. W tym samym łóżku, wym samym rożku więc nie widziałam sensu przebierania :) tym bardziej że w ogóle się nie brudził kupka czy mlekiem.

A nawiasem mówiąc mój to nawet w garniturze chce chodzić do przedszkola :) a czasem ma też fazy że koszula to niezbędne minimum i musi być nawet do dresow.
Ja mam luźne podejście do ubioru pozwalam mu nawet gdy jest wyjsciowo ubrany wejść na plac zabaw czy poszurać na kolanach itp. Wypiore i tyle :) Tym bardziej że on jest bardzo,, czysty,, po całym dniu szaleństwa potrafi mieć czyste ubranie :) nie wiem jak on to robi :)
A widzisz,wszystko zależy od dziecka. U mnie tak po prostu wyszło i dla mnie jest ok.
Mój nigdy nie lubił koszul i krawatów :D
 
Tak ja mam stwierdzic czy wizualnie jest krzywy czy prosty.... jak krzywy to na stół do nastawiania..a jak prosty i nie przeszkadza w niczym to zostawic jak jest
Ciekawe czy to tak widać ze jest krzywy... ja bym soe chyba wahala mega zeby to stwierdzić, ale miejmy nadzieje ze bedzie prpsty i obejdzie sie bez zabiegu.

A ja wrocilam z dzieciakami od lekarza. Tak jak.myslalam starsza ma.angine. mam nadzieje ze nie pozarazala nas. Dostala atybiotyk i lekarz mowi ze ma jesc lody to sie ucieszyla.
Na.autobus sie spoznilam i poginalysmy z butka 3km bo nie chcialo mi sie czekac ponad 30 min na.kolejny. Nyby nic ale tak pchajac wozek z 14 kg kluska (cud ze chciala w nim.siedziec) i szybkim tempem zeby zdążyć na godz wizyty sie umachalam. Z powrotem tez z buta bo znowu musialybysmy czekac 30 min. I troche sie brzuszek napina teraz... ale czekam na drugie auto wiec bede jezdzic
 
Ciekawe czy to tak widać ze jest krzywy... ja bym soe chyba wahala mega zeby to stwierdzić, ale miejmy nadzieje ze bedzie prpsty i obejdzie sie bez zabiegu.

A ja wrocilam z dzieciakami od lekarza. Tak jak.myslalam starsza ma.angine. mam nadzieje ze nie pozarazala nas. Dostala atybiotyk i lekarz mowi ze ma jesc lody to sie ucieszyla.
Na.autobus sie spoznilam i poginalysmy z butka 3km bo nie chcialo mi sie czekac ponad 30 min na.kolejny. Nyby nic ale tak pchajac wozek z 14 kg kluska (cud ze chciala w nim.siedziec) i szybkim tempem zeby zdążyć na godz wizyty sie umachalam. Z powrotem tez z buta bo znowu musialybysmy czekac 30 min. I troche sie brzuszek napina teraz... ale czekam na drugie auto wiec bede jezdzic
Zdrówka dla córci. [emoji6] odpocznij jak się brzuch napina.
 
Zdrówka dla córci. [emoji6] odpocznij jak się brzuch napina.
Dzieki. Lezy i troxhe nad wyraz sie nad soba uzala, ale niech bedzie hihi czasem moze. Ja polozylam mlodsza i patrze na moj bajzel w mieszkaniu i obiad nie zrobiony a w sumie glodna jestem. Ale taaak mi sie tylka podniesc nie chce ze chyba poleze jeszcze trochę
 
reklama
No to u mnie podobnie ja byłam chora - skończyło się antybiotykiem i teraz moją córkę boli gardło od 4 dni... Poszłam do lekarza i wygląda na to że zaraziła się ode mnie, dostała antybiotyk :( oceny w szkole już wystawione, także dużo nie straci ;) a jak tam Twoja córcia, już po wizycie?
No u nas rok.szkolny do 7.07 takze jeszcze nie ma ocen a ona mega ambitna do tego w tym roku zmienia szkole (tu tak.trzeba). Wybrala ta o najwyzszym poziomie i chce miec extra swiadectwo takze zalamana ze chora, a jeszcze miala dzisiaj test z matmy. Chciala isc z goraczka i.go.pisac swir jeden. Ja wczoraj widzialam migdaly czerwone i bialy nalot wiec praktycznie tylko po antybiotyk szlymy.
 
Do góry