reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Po prostu na wizytach slysze ze lozysko nisko...nachodzi na blizne..... albo.." o prosze zobaczyc.tu sie styka" ... malo tego ruchy i kopniaki czuje przez to lozysko....wiec maly kopie w to lozysko i blizne.bo ponizej pempka czuje wszystko :( wiec nie dosc ze sie styka.... to jeszcze maluszek tam i dociskac bedzie bo coraz wiekszy..i kopie w to.... mam taka wizualizacje w glowie ze maluch uderza jak mlotkiem w gwodzia dobija lozysko do blizny :(... no nic najwyzej bede tu plakac przed porodem, a poki co piekne posciele z minky dla chlopcow zamowilam i dzis lozko 3w1 chce zamowic.... bo chlopcy ostatnio tula sie do mnie...... latwiej mi bedzie ich ukochac do snu :)



Masz racje :) teraz juz sie statystyki poprawily...doczytalam wyniki badan statystycznych do konca... teraz lepiwj to monitoruja i szykuja sie na takie operacje, lekarz operuje w szpitalu gdzie najszybciej w Polsce robi sie cc..tak sie chwali ordynator..ze bajlepszy czas maja..wiec pewnie nie dadza mi sie wykrwawic :)

Nie dadzą na zna 10000 % A Ty @Szalona 29
Powtarzaj i wizualizacje załącz sobie taką. Łożysko idzie w górę
Łożysko wysoko
Łożysko idzie w górę
Łożysko wysoko
Łożysko idzie w górę
.....

...... mów to na głos jak mantrę i miej w głowie same pozytywne myśli.
Nie czytaj prehistorii sprzed 40 lat bo w medycynie to lata świetlne...
Będzie dobrze
Pamiętaj
Łożysko idzie w górę

:-*
 
Dzieki. Lezy i troxhe nad wyraz sie nad soba uzala, ale niech bedzie hihi czasem moze. Ja polozylam mlodsza i patrze na moj bajzel w mieszkaniu i obiad nie zrobiony a w sumie glodna jestem. Ale taaak mi sie tylka podniesc nie chce ze chyba poleze jeszcze trochę


Ja leżę i wcinam te czereśnie ! Pycha są i jeszcze bobu sobie kupiłam i zaraz pewnie to rzucę do gara . Też mam bałagan ale co tam ... :-p
 
Od 2005 do 2018 nastąpił przełom wiedzy, aparatury i procesow medycznych. Wogole nie bierz tego pod uwagę. Jakbyś popatrzyła na te lata to śmiertelność noworodków była wyższa o 30% niż teraz. Nie czytaj, nie myśl o tym.

Zaczelam temat.... i poczytalam w necie... ale nie forum..tylko
Statystka szpitalu w Tychach bo do takich materialów sie dokopalam okoloporodowe wyciecie macicy od 1980 roku do 2005 roku ...byly 62323 porody takie mieli....
To 10,2% zakonczylo sie zgonem matki.. u wszystkich byla przetaczana krew, kurde to jest 1 na 10 :( az mnie ścisnelo...
Edit doczytalam do konca i w ostatnich latach zmalala śmiertelność podczas histerektomii
 
Mnie przy pierwszym synu to wypalilo,później taką tradycję kontynuowalismy i tak sie już nauczył,że są ubrania do szkoly/lekarza-bardziej wyjsciowe,ale są też takie,w ktorych nie musi uważać i robi co chce :D
Może i tym razem mi to wypali :D
U mnie podobnie jest :) chłopcy mają osobne szafki/półki ma ubranka domowe i "wyjsciowe", to samo ja u mąż :D ale może u nas to działa bo mieszkamy na wsi, syn wyjdzie się pobawić do piaskownicy i już brudny.
 
reklama
Mnie przy pierwszym synu to wypalilo,później taką tradycję kontynuowalismy i tak sie już nauczył,że są ubrania do szkoly/lekarza-bardziej wyjsciowe,ale są też takie,w ktorych nie musi uważać i robi co chce :D
Może i tym razem mi to wypali :D
Ja też mam dokładnie taki system :) wobec dziecka i wobec siebie. Po wejściu do domu natychmiast musze sie przebrać w domowe bo jest mi źle :)
 
Do góry