reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Oj...
Trudny dzień... jutro planuje leżeć jak najwięcej....

A jak dziewczyny wasze łożyska ida do gory juz ?? U mnie 22 tc i 4 dni i nadal nisko ... nachodzi na blizny po cc, wiec nadal grozi mi operacja z wycinaniem macicy :(
Szalona spokojnie, jeszcze jest czas. Wszystko zależy od tego gdzie ma początku było umiejscowione łożysko. U mnie od początku wysoko na tylnej ścianie, u Ciebie mogło być nisko i dopiero się wybije do góry. Dzieć jeszcze maleńki, macica się jeszcze bardzo rozciągnie, więc myślę, że łożysko też będzie sobie szło w górę :)
Ja nie śpię od 5ej, myślałam, że zabije męża. Obudziłam się jak mnie walnal ręką w brzuch. Pytam się co on do cholerny robi, a on, że mu się śniło, że mnie chce ktoś uderzyć i on chciał mu tą rękę odsunąć, a że w tym śnie miał do niego daleko to walnal dość konkretnie. :/
 
Dzień dobry :)
U mnie pięknie,zero słońca,zero deszczu,19 st C. :D
@Szalona 29 gratuluję ślicznego synka :) Najwazniejsze,że jest z nim wszystko ok,a na resztę spraw póki co wpływu nie masz,więc tylko spokój...
Szkoda noska młodego,ale może faktycznie to było tylko silne uderzenie i miejmy nadzieję bez konsekwencji.
@Pilades ,ja duphastonu nie biorę chyba od 18 tc,moja doktor stwierdziła,że jest niepotrzebny bo szyjka 35 mm,brzuch miękki. No ale dalej mam luteine 2x100. A o heparynie nic nie mówiła Twoja doktor? Ciekawa jestem opinii innych lekarzy

@aspekt ,eee pani może by nie wybiła szyby,Szalona pisała,że dzieci były z mężem w aucie ;)
 
Szalona spokojnie, jeszcze jest czas. Wszystko zależy od tego gdzie ma początku było umiejscowione łożysko. U mnie od początku wysoko na tylnej ścianie, u Ciebie mogło być nisko i dopiero się wybije do góry. Dzieć jeszcze maleńki, macica się jeszcze bardzo rozciągnie, więc myślę, że łożysko też będzie sobie szło w górę :)
Ja nie śpię od 5ej, myślałam, że zabije męża. Obudziłam się jak mnie walnal ręką w brzuch. Pytam się co on do cholerny robi, a on, że mu się śniło, że mnie chce ktoś uderzyć i on chciał mu tą rękę odsunąć, a że w tym śnie miał do niego daleko to walnal dość konkretnie. :/
Ale intencje miał dobre, chciał Cię bronić [emoji1]
 
@NaturalnaMama oooo @alina89 ma rację :D chciał Cię chłopina obronic i tyle :D
Pracowałam kiedyś z taką dziewczyną,która opowiadała,że jej mężowi śniło się,że przybijał sztachety w płocie młotkiem. No i jemu się tak śniło realistycznie,że bił pięścią najpierw w ściane,potem w kołdrę az w końcu w nia trafił(w przeponę). Niby śmieszne,ale ona coś później miała problem z oddychaniem
 
reklama
Do góry