reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ciężki dzien miałaś, oby następny byl lepszy.

Nic sie nie martw tym obracaniem, krzywdy malemu nie zrobisz dopoki na brzuchu nie lezysz to ok ;) jak będzie mu niewygodnie to albo zacznie Cie kopac i domagac sie zmiany pozycji, albo sam sie obroci. Mojemu jak bylo niewygodnie w pozniejszych miesiacach i juz nie mial za wiele miejsca zeby uciec przed uciskiem, to mnie budzil w nocy okropnym kopaniem.
Dokladnie jak.mowisz. ja.sie wczoraj polozylam na.lewym boku i wyladowalam bardziej na lewej stronie brzucha. Maleństwo sie to nie spodobalo bo zaczelo sie strasznie rozpychac.

Dobra doczytam później resZtę bo lece z moja dwojka na autobus bo starsza angine chyba ma i lekarza potrzeba. Milego dnia
 
Rozumiem, tez bym się nie bawila w pranie osobno jednej pieluszki ;) tylko obawiam sie ze jesli bedziesz prala pozniej w loweli na 40 st, to zabrudzone ubranka przez maluszka moga sie nie dopierac. Ulany pokarm, kupy ktore uciekaja gora lub bokiem z pieluszki, jakis syrop przy goraczce, nie wspominajac juz pozniej o plamach z pokarmow stałych ;)
Wiadomo,że później wszystko życie zweryfikuje :) jednak np bambus nie będzie raczej mi służył jako zwykła pieluszka np podczas karmienia czy ulewania. Resztę potraktuje zapewne odplamiaczem z lowelli i tak jak pisałaś,tymi 60 st. Może da radę:)
Poza tym rzecz wiadoma,że będą pieluszki 'domowe' i 'reprezentacyjne' :D z ubrankami też tak będzie.
 
Wiadomo,że później wszystko życie zweryfikuje :) jednak np bambus nie będzie raczej mi służył jako zwykła pieluszka np podczas karmienia czy ulewania. Resztę potraktuje zapewne odplamiaczem z lowelli i tak jak pisałaś,tymi 60 st. Może da radę:)
Poza tym rzecz wiadoma,że będą pieluszki 'domowe' i 'reprezentacyjne' :D z ubrankami też tak będzie.
Huehue ja akurat takich podzialow nie robilam, raczej te ubranka ktore byly sprane, czy cos bylo z nimi nie tak traktowalam jako pizamki :) teraz pewnie tez tak bedziemy robic.
 
Huehue ja akurat takich podzialow nie robilam, raczej te ubranka ktore byly sprane, czy cos bylo z nimi nie tak traktowalam jako pizamki :) teraz pewnie tez tak bedziemy robic.
Mnie przy pierwszym synu to wypalilo,później taką tradycję kontynuowalismy i tak sie już nauczył,że są ubrania do szkoly/lekarza-bardziej wyjsciowe,ale są też takie,w ktorych nie musi uważać i robi co chce :D
Może i tym razem mi to wypali :D
 
Poza tym rzecz wiadoma,że będą pieluszki 'domowe' i 'reprezentacyjne' :D z ubrankami też tak będzie.
są ubrania do szkoly/lekarza-bardziej wyjsciowe,ale są też takie,w ktorych nie musi uważać i robi co chc
Ja tak robię. Może już teraz z przedszkolakiem nie tak bardzo - tylko spodnie wyjściowe trzymam osobno i galowe koszule. Do tego jeszcze mamy pulę ubranek od babci, które wypada założyć, gdy do niej idziemy ;) Najgorzej jak dzieci zostają z tatą. On zawsze wyciągnie to reprezentacyjne i bardzo często kończy się trwałą plamą. Z pieluchami tetrowymi też tak robię. Mam pieluchy tetrowe do lekarza (do ważenia) lub do wózka, które są ładniejsze, nie mają plam, ale ostatecznie brzydzę się nimi wycierać buzię.
 
Szalona spokojnie, jeszcze jest czas. Wszystko zależy od tego gdzie ma początku było umiejscowione łożysko. U mnie od początku wysoko na tylnej ścianie, u Ciebie mogło być nisko i dopiero się wybije do góry. Dzieć jeszcze maleńki, macica się jeszcze bardzo rozciągnie, więc myślę, że łożysko też będzie sobie szło w górę :)
Ja nie śpię od 5ej, myślałam, że zabije męża. Obudziłam się jak mnie walnal ręką w brzuch. Pytam się co on do cholerny robi, a on, że mu się śniło, że mnie chce ktoś uderzyć i on chciał mu tą rękę odsunąć, a że w tym śnie miał do niego daleko to walnal dość konkretnie. :/

Od samego poczatku i na 1 prenatalnych też lozysko bylo wysoko na górze.....
16 tc schodzilo w dol....jest 22 tc i 5 dni i jest na dole ciagle..... do 30 tc musi isc w gore potem ponoc rzadko sie przesuwa....u jednych e gore...a sa kobiety co jeszcze nizej im sie przesuwa..maja nachodzace albo przodujace....wiec wedrowac moze w 2 strony :(
Na razie o tym nie mysle...bo po prostu wplywu nie mam.... ale jak bede wiedziec ze jednak czeka mnie operacja z ryzykiem mojego zycia to sie zalamie.... na razie to odsuwam gdzie daleko z tylu głowy.... z kolejnymi wizytami bede coraz bardziej sie tym przejmowac
 
Dzień dobry :)
U mnie pięknie,zero słońca,zero deszczu,19 st C. :D
@Szalona 29 gratuluję ślicznego synka :) Najwazniejsze,że jest z nim wszystko ok,a na resztę spraw póki co wpływu nie masz,więc tylko spokój...
Szkoda noska młodego,ale może faktycznie to było tylko silne uderzenie i miejmy nadzieję bez konsekwencji.
@Pilades ,ja duphastonu nie biorę chyba od 18 tc,moja doktor stwierdziła,że jest niepotrzebny bo szyjka 35 mm,brzuch miękki. No ale dalej mam luteine 2x100. A o heparynie nic nie mówiła Twoja doktor? Ciekawa jestem opinii innych lekarzy

@aspekt ,eee pani może by nie wybiła szyby,Szalona pisała,że dzieci były z mężem w aucie ;)

Tak... maz byl w aucie ..bo dzieci spaly...ja wyskoczylam po kilka rzeczy....i zakupow nie zrobilam...bo maz dzwoni ze mam wracac, bo dziecko sie obudzilo a trzeba papiery spisać.....

Maz byl swiadkiem zdarzenia..tak pewnie kobita by odjechala.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
@NaturalnaMama oooo @alina89 ma rację :D chciał Cię chłopina obronic i tyle :D
Pracowałam kiedyś z taką dziewczyną,która opowiadała,że jej mężowi śniło się,że przybijał sztachety w płocie młotkiem. No i jemu się tak śniło realistycznie,że bił pięścią najpierw w ściane,potem w kołdrę az w końcu w nia trafił(w przeponę). Niby śmieszne,ale ona coś później miała problem z oddychaniem


Looo matko...te chlopy to tez niebezpieczne potrafia byc w łóżku.... moj tylko gadal przez sen...jak robote przezywal :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry