reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
O, Jurek, Jurek mi się podoba chociaż mój mąż nie chciał słyszeć o tym imieniu :D
Jurek to moj tesc
Piotrek to mij brat
Darek i Mirek to sasiedzi ktorych maz nie lubi
Jacek to placek :)
Oskar mi sie podoba..ale siostra zaraz za oskara wychodzi za maz....i to ja bede rodzic na ich weselu właśnie.....
Hmmm a moze Oliwier albo Aleksander...
Zwarjuje zaraz :)
Bo te z koncowka ek przejadly mi się..z dnrugirj strony cala trojka moglaby pasowac imionami tak troszeczkę
 
Ja dziś dałam czadu , :o
Czuje się okropnie , źle , tzn poszłam po obiedzie na bazarek po owoce dosłownie 10 min wolnym spacerek od domu ale przy okazji miałam coś załatwić na mieście , zeszło mi dokładnie 1,5 byłam na nogach ...

Po powrocie do domu , okropne zmęczęnie , słabo mi , miękkie nogi i to pobolewanie z prawej strony jak pachwiny ... I leżałam plackiem 3 h , teraz dalej boli i ogólnie coś mnie tak w środku boli... a nogi i stopy mam jak balony puchną mi już ..

Czyli przesadziłam :szok: mam wyrzuty sumienia, że narażam siebie i synka.. :o
Nie sądziłam że tak źle będę znosić moja 1 ciążę :o najlepiej się czuje jak leżę ....

Ale przeraża mnie fakt , że za mc 30/06 mamy wesele , boje się myśleć jak się będę czuć wtedy .. wiem 1 zdrowie moje i synka jest najważniejsze:rolleyes:

Ale to co się dzieje masz słabe ciśnienie ? Zawroty głowy ?

Bo to nie normalne żeby po 1,5 tak złe się czuć ;( zgłaszałas to lekarzowi ?
 
Jurek to moj tesc
Piotrek to mij brat
Darek i Mirek to sasiedzi ktorych maz nie lubi
Jacek to placek :)
Oskar mi sie podoba..ale siostra zaraz za oskara wychodzi za maz....i to ja bede rodzic na ich weselu właśnie.....
Hmmm a moze Oliwier albo Aleksander...
Zwarjuje zaraz :)
Bo te z koncowka ek przejadly mi się..z dnrugirj strony cala trojka moglaby pasowac imionami tak troszeczkę
Aleksander tez by pasowal :)
 
reklama
Dowiedzialam sie ze do postawy chorobowego nie wlicza sie u mnie premia roczna i wynagrodzenie za dyzury po godzinach pracy, ktore stanowily czasem 1/3calej kasy w miesiacu. Kurde, czasem lepiej wychodzi jak sie jest biednym, wtedy cos moze dadza...a tak to tylko zabieraja jak ktos sobie zapracowal...sluchajcie, liczyla ktoras ile kosztuje miesiecznie utrzymanie dziecka, tak srednio? Wiem,ze u kazdego inaczej...nie mysle tu tez o wyprawce, tylko pozniej. Musimy przemyslec, czy brac kredyt na dom, czy potem nam starczy na wykonczenie, jakos to wszystko obliczyc. Poki co szykuje kawalerke na przyjecie Franka [emoji16]
Oo Franek tez fajnie
 
Do góry