reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny ja po połówkowych...nie mogę dojść do siebie bo lekarz mi powiedział że bedzie jednak syn...A miała być Basia...[emoji3]muszę się teraz przyzwyczaić. Dobrze że mamy imię wybrane. Będzie Filipek. A tak poza tym to wszystko ok z małym
Super. Gratulacje [emoji5][emoji5][emoji5]
 
reklama
Dziewczyny, ciągle mam nadzieję na poród naturalny, ale szpitala pewnie nie unikne... I teraz tak. Szpitale u mnie w mieście są tragiczne. Mam polecony szpital, z dobrymi opiniami - 65 km od domu... Zdecydowalybyście się? Sprawdzałam trasę i to jest minimum godzina drogi... Zakładając, że pojechalabym od razu po rozpoczęciu regularnych skurczy...? Nie wiem jak będzie tym razem. Przy córce przyjechalam ze skurczami w piątek, urodziłam w niedzielę, ale co jeśli teraz będzie szybciej? Ale czy aż tak szybko? Kurde nie wiem...
Ja mam najbliższy szpital w nowym targu ewentualnie nowy sącz. I tu i tu jest około godziny drogi. Gdybym była na Twoim miejscu wybrałbym ten polecany dalej.
 
reklama
Do góry