reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny gdzie czujecie ruchy dziecka? Od dwoch dni czuje kopniaki bardzo nisko brzucha ( na lini majtek ) i czy to jest normalne? Wizyte mam jutro ale juz troche sie martwie. Wczesniej ruchy czulam w różnych czesciach brzucha, dzidzius sie przemieszczal..
Ja czuję wyłącznie w okolicach linii majtek. Czasem coś mi się rusza nad pępkiem, ale to na 100% układ pokarmowy.
 
reklama
Ja mam właśnie takie kurde podejście... Z kasą nigdy nie było jakoś super, więc wolę zacisnąć zęby i tłumaczyc sobie, że miliardy kobiet dały radę i ja nie potrzebuję prywatnego szpitala... Mąż z kolei, wiedząc jak to wyglądało w państwowym, bo był przy mnie - szuka alternatyw, bo nie chce, żebym musiała przez to przechodzić. Ehhh..
Może wykupcie położną. Wyjdzie taniej niż poród w prywatnym Ale opiekę będziesz miała zapewniają cały czas w szpitalu. I na pewno położną z położną inaczej rozmawia.
 
Prywatnej położnej za poród domowy moi znajomi płacą ok. 2500 zł. Więc szpitalne 3500 nie brzmi źle. W tym publicznym polecanym 65 km od domu miałabyś wynajętą położną?
Nie, bez położnej.
Tak, położna która ja chciałam wziąć do domu też bierze 2500, ale to jakby było ustalone dla mnie od początku, że taki koszt, a w zamian mój spokój i porod domu.
Szpital ma dobre opinie, wszystko zapewnione, jedynie nie mają sprzętu od Owsiaka do badań przesiewowych słuchu, więc musiałabym je zrobić już w państwowej placówce, ale ponoć to nie problem. Nie zależy mi na hotelowych warunkach, nawet na to nie patrzę. Chcę tylko (czy aż) rodzic wśród personelu, który nie będzie mnie traktował jak zło konieczne, będą również respektować plan porodu i rozmawiać ze mną o każdej procedurze medycznej...
Ten 65 km od domu tez jest prywatny, ale z kontraktem i tam poród darmowy
 
Chodzi o Łukasz Piotrowskiego? Jeśli to ten co przyjmuje w Sofimed to byłam u niego raz na monitoringu owulacji. Pamiętam że był miły ale nie wiązałam z nim przyszłości, bo to była taka wizyta dodatkowa a on miał wolny termin, więc się nie wypowiem. Nie znam nikogo kto do niego chodzi.


Dziewczyny z Krakowa i okolic.
A co myslicie o dr Piotrowskim?
@Kocurek
 
Dziewczyny gdzie czujecie ruchy dziecka? Od dwoch dni czuje kopniaki bardzo nisko brzucha ( na lini majtek ) i czy to jest normalne? Wizyte mam jutro ale juz troche sie martwie. Wczesniej ruchy czulam w różnych czesciach brzucha, dzidzius sie przemieszczal..
Ja czuje ruchy nisko pod pępkiem
 
Dzisiaj od rana boli mnie brzuch od pępka do dołu, kłuję i robi się twardy. Myslicie że to normalne? Dziecko dzisiaj duzo się rusza i jest chyba coraz większe. Wizytę mam dopiero w poniedziałek :-/ chyba że to od jelit bo znowu mam zaparcia.
 
Dziewczyny ja po połówkowych...nie mogę dojść do siebie bo lekarz mi powiedział że bedzie jednak syn...A miała być Basia...[emoji3]muszę się teraz przyzwyczaić. Dobrze że mamy imię wybrane. Będzie Filipek. A tak poza tym to wszystko ok z małym
Ehhh...pamiętam jak w poprzedniej ciąży byłam pewna, że w brzuchu jest Ania a gin.mi oznajmił dumnie "będzie SYN"...oj aż się wtedy popłakałam...
A teraz Michasiek jest całym moim Światem :) Nie wyobrażam sobie tego jakby to było gdyby była "Ania"
 
reklama
Do góry