reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzisiaj od rana boli mnie brzuch od pępka do dołu, kłuję i robi się twardy. Myslicie że to normalne? Dziecko dzisiaj duzo się rusza i jest chyba coraz większe. Wizytę mam dopiero w poniedziałek :-/ chyba że to od jelit bo znowu mam zaparcia.


Ja wczoraj miałam 1 raz taki właśnie twardy brzuch... Też się martwilam co mi się dzieje normalnie jak kamien... Może masz rację i to zaparcia i wzdęcia ? Hmm.. :eek:
 
Dziewczyny ja po połówkowych...nie mogę dojść do siebie bo lekarz mi powiedział że bedzie jednak syn...A miała być Basia...[emoji3]muszę się teraz przyzwyczaić. Dobrze że mamy imię wybrane. Będzie Filipek. A tak poza tym to wszystko ok z małym

Super że zdrowy synek tj najważniejsze .

No co Ty mówisz ? Miała być córka jest synek... W sensie że na 1 prenatatnych wyszła córka ... Jejku pewnie Ci smutko / dziwnie / jakos tak nie wiem jak to nazwać...
Chyba że Tobie to odpowiada :rolleyes:

Ja nie wiem jakbym się czuła ..nie mam pojęcia
 
Ja już jestem po wizycie. Z maluszkiem wszystko dobrze. Waży 200g . Serce bije jak należy. Maly bardzo ruchliwy. Gin nadal twierdzi że chłopiec [emoji172][emoji173]. Teraz czekamy na 28 maj i badania polowkowe [emoji4]


To super że synek zdrowy , a ja myslalam że dziś masz połówkowe hihihi :rolleyes:
 
Super że zdrowy synek tj najważniejsze .

No co Ty mówisz ? Miała być córka jest synek... W sensie że na 1 prenatatnych wyszła córka ... Jejku pewnie Ci smutko / dziwnie / jakos tak nie wiem jak to nazwać...
Chyba że Tobie to odpowiada :rolleyes:

Ja nie wiem jakbym się czuła ..nie mam pojęcia
Na normalnej wizycie mi powiedziała że widzi wargi sromowe Ale na 100 nie potwierdza bo dużo się może zmienić ale ja już sobie w głowę wbilam że bedzie córka i koniec, A jak mi dzisiaj na połówkowych powiedział inny lekarZ to nie mogłam uwierzyć...aż mu kazalam dwa razy sprawdzić no i powiedział że tu bez żadnych wątpliwości może powiedzieć że chłopak. Dla mnie szok i niedowierzanie A dla męża radość niesamowita. Jak mu powiedziałam że bedzie miał jednak syna to się popłakał biedny
 
reklama
Do góry