reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja z reklamowka witamin siedzę sobie nad bajorkiem i książkę czytam. :)
20180517_165505.jpg
 

Załączniki

  • 20180517_165505.jpg
    20180517_165505.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 471
Jeśli chodzi o immunologa to Dr. Przemek Borowy jest świetny ale pracuje na Kopernika. Natomiast to niesamowity specjalista. Do tego mogę polecić moja lekarka ale ona jest Ginekologiem genetykiem, natomiast ma dużą wiedzę z immunologi.Pracuje na Kopernika.
To szpital o najwyżej referencyjnosci i mają prawie same ciężkie przypadki

Na Ujastku nikogo nie znam.

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy!!!! Koleżanka szuka lekarza prywatnie ginelokoga i immunologa w KRAKOWIE. Najlepiej gdyby pracowali na Ujastku. Znacie kogos kompetentnego? To musi byc bardzo dobry lekarz.

Pomóżcie [emoji8][emoji8]
 
No może być różnie przy drugim porodzie. Ja ze starsza córką pojechałam w piątek do szpitala przy skurczach regularnych co 5 min. a urodziłam dopiero w niedzielę. Z młodszą pojechałam do szpitala ze skurczami nieregularnymi co 7-9 min ale mocnymi bólami i córka za pół godz. była urodzona . Tak że ciężko doradzić. Jedynie co widzę z doświadczenia swojego i znajomych to drugie porodu idą szybciej ;)


Też to mogę powiedzieć z doświadczeń bliskich znajomych, że drugie urodziły znacznie szybciej....
 
Jeśli chodzi o immunologa to Dr. Przemek Borowy jest świetny ale pracuje na Kopernika. Natomiast to niesamowity specjalista. Do tego mogę polecić moja lekarka ale ona jest Ginekologiem genetykiem, natomiast ma dużą wiedzę z immunologi.Pracuje na Kopernika.

Na Ujastku nikogo nie znam.
I jak ta lekarka Twoja sie nazywa?
 
Ja mieszkam na wsi :) mam szpitale w mieście obok, to jakieś 20-25 km, ale na prawdę cieszą się złą sławą i po pierwszym porodzie nie chce już nawet słyszeć o tym 'lepszym' z nich..
Maz sugeruje prywatny szpital. Jest w odległości 30km od nas, ma bardzo dobre opinie, ale jak dla mnie 3500zl to mega dużo. On z kolei mówi, że nawet jak musielibyśmy rozłożyć to na raty albo wziąć pożyczkę z banku to on by wolał w ten sposób bo byłby spokojny o mnie o o dziecko.
Jeśli chodzi o cesarke - cena taka sama w tym szpitalu

Sprawdzałas ten szpital ?
Bo z prywatnymi często bywa tak, ze owszem dostajesz indywidualna hotelową sale i dopóki wszystko jest okej to super, ale jak coś się dzieje to wraz transportują do bardziej wyspecjalizowanego szpitala ;) ja bym nie chciała. Zmieniłam zamysł szpitalny właśnie z tego obok 30 km na taki do którego będę musiała dojechać ok 60 km, ale umówmy się rzadko jest tak ze jedziesz prędko bo skurcze wody itp, zazwyczaj przyjmują Cię ze dwa dni wcześniej i tak sobie leżysz i czekasz ;)
 
Ja mieszkam na wsi :) mam szpitale w mieście obok, to jakieś 20-25 km, ale na prawdę cieszą się złą sławą i po pierwszym porodzie nie chce już nawet słyszeć o tym 'lepszym' z nich..
Maz sugeruje prywatny szpital. Jest w odległości 30km od nas, ma bardzo dobre opinie, ale jak dla mnie 3500zl to mega dużo. On z kolei mówi, że nawet jak musielibyśmy rozłożyć to na raty albo wziąć pożyczkę z banku to on by wolał w ten sposób bo byłby spokojny o mnie o o dziecko.
Jeśli chodzi o cesarke - cena taka sama w tym szpitalu
Prywatnej położnej za poród domowy moi znajomi płacą ok. 2500 zł. Więc szpitalne 3500 nie brzmi źle. W tym publicznym polecanym 65 km od domu miałabyś wynajętą położną?
 
reklama
Dziewczyny gdzie czujecie ruchy dziecka? Od dwoch dni czuje kopniaki bardzo nisko brzucha ( na lini majtek ) i czy to jest normalne? Wizyte mam jutro ale juz troche sie martwie. Wczesniej ruchy czulam w różnych czesciach brzucha, dzidzius sie przemieszczal..
 
Do góry