reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
ja mam teściowa spoko ale na odległość, jak mieszkałyśmy razem to strasznie się żarłyśmy, strasznie się wtedy nie lubiłyśmy, wyprowadziłam się w końcu od niej, już od dawna mieszkamy sami i z teściową w zasadzie rzadko się widujemy, między nami jest ok, ale z dnia na dzień robi się coraz bardziej uszczypliwa i zwyczajnie wredna, ale wybaczam jej bo już wiekowa (w wieku mojej babci jest)
 
U mnie w brzuchu ponoc chlopak siedzi, tak myslalam, zeby zostac przy jednym, troche sie staro czuje na wiecej dzieci, jakos sobie wkrecam, ze nie dam rady itp ale jak czytam o tych jedynakach i znam tez pare samotnych starych kawalerow bez rodzenstwa, to chyba jednak zaczynam myslec o parce. Rodzenstwo jest jednak bardzo zdrowe dla psychiki zarowno dziecka jak i rodzicow. No ale zobaczymy za pare lat jak to u mnie sie skonczy[emoji5]


A ile masz lat?
 
Hehe jakos tak jest rzeczywiscie... mam 2 synów..marzy mi sie dziewczynka..... jutro 11.30 bede wiedzieć !!!! Najwyzej bede miala 4 chlopow w domu.....
Ja byłam do takiej myśli przyzwyczajona i dobrze mi było z tym :) A teraz się okazało ze 3 to dziewczynka i jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić [emoji14] ale mimo wszystko wychodząc z gabinetu się poplakalam - trochę z szoku ale bardziej ze szczęścia :) a maz mial mine jakby sie dowiedzial ze nastepne dziecko w drodze - taki był pewny chłopca :D
 
Tak, 3cia ciąża i chętnie pomogę i odopowiem jak tylko będę potrafiła :)
U nas sprawa płci była o tyle ''istotna', że w rodzinie zarówno mojej jak i męża - sam babiniec . 7 dziewczynek z pokolenia córek i 8sma w dordze :D
U mnie w rodzinie i rodzinie rodziny znów odwrotnie - same chłopaki :) moja będzie pierwsza :) za to ja jestem z pokolenia samych bab - żadnego kuzyna, 1 kolega rok starszy w okolicy - reszta dziewczyny :)
 
Ja mam zwykła wizytę jutro i może w końcu mój lokator ujawni się :) i wychodzę z założenia że jak bedzie dziewczyna to i tak będę ubierała w ubrania po Wiktorze, wiadomo że będę kupować nowa bieliznę i też dziewczęce ciuszki ale dopoki ubiór będzie dla dziecka obojętny to ja nie widzę problemu by dziewczyna chodziła w chłopięcych kurtkach, spodniach, bluzkach :)
Za to muszę kupić wszystko w przedziale 56-62 bo podczas przeprowadzki zniknął nam karton z najmniejszymi rzeczami. A bez względu na płeć lubię gdy noworodek jest na biało ubierany :)
Ja znowu mam problem bo moi chłopcy mają takie typowo chłopięce ubrania - zwłaszcza takie 6m + nic nie da się pod dziewczynkę podciagnac. Kółka niemowlęcych białych kremowych mam ale to bardziej te najmniejsze
 
reklama
U mnie niby ma być chłopak, czyli miałabym parkę, tak czułam od samego początku ciąży. Z córką też mnie nie mylilo przeczucie :) ale powiem Wam szczerze, że jestem przerażona, bo to całkiem inna obsługa niż u dziewczynki i w ogóle wszystko inaczej [emoji14]
 
Do góry