reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Szalona, ciakawa statystyk pazdziernikowek?
Mowisz-Masz
30 z nas spodziewa sie pierwszego dziecka
26 z nas spodziewa sie drugiego dziecka
16 z nas spodziewa sie trzeciego dziecka
Dodatowo na dzien dzisiejszy wiemy, ze
Chlopcow jest 15
Dziewczynek jest 15
Mamy tez na watku jedna pare blizniat :)
 
U mnie w brzuchu ponoc chlopak siedzi, tak myslalam, zeby zostac przy jednym, troche sie staro czuje na wiecej dzieci, jakos sobie wkrecam, ze nie dam rady itp ale jak czytam o tych jedynakach i znam tez pare samotnych starych kawalerow bez rodzenstwa, to chyba jednak zaczynam myslec o parce. Rodzenstwo jest jednak bardzo zdrowe dla psychiki zarowno dziecka jak i rodzicow. No ale zobaczymy za pare lat jak to u mnie sie skonczy[emoji5]
 
Chowala go babcia. Mamusia nie miala czasu na zajmowanie sie dzieckiem. Praca i tv wypelniaja jej caly dzien az do dzis.
Shaer i u mnie też to się zgadza. Tylko matka mojego męża jest osobą gluchoniema. Co nie przeszkadza jej wykorzystywaniu swojej niepełnosprawnoaci. Jej umysł działa ok, ale woli zgrywac biedna kobietkę, która potrzebuje opieki. Do mnie wieczny żal, ze zabrałam jej syna, który wszystko załatwiał. O naszej córce wie tyle, kiedy się urodziła, bo wpadła mi do szpitala zrobić sobie sesję zdjęciową. Ale już o urodzinach co roku nie pamięta. Nigdy żadnej pomocy od nich nie było, wręcz musiałam z mężem pogadać, bo ostatnie pieniądze jej pożyczal, kiedy sami byliśmy w kiepskiej sytuacji, a jej brakowało, bo kupiła sobie kolejną torebkę..
 
Szalona, ciakawa statystyk pazdziernikowek?
Mowisz-Masz
30 z nas spodziewa sie pierwszego dziecka
26 z nas spodziewa sie drugiego dziecka
16 z nas spodziewa sie trzeciego dziecka
Dodatowo na dzien dzisiejszy wiemy, ze
Chlopcow jest 15
Dziewczynek jest 15
Mamy tez na watku jedna pare blizniat :)
Ale extra [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Czyli wiekszwię z Nas ma twz. Przeforsowanie . U mnie to się objawia jak np. długo chodzę czy spaceruje , niby pierdoła ale ostatnio 3 h lazilam po sklepach z wyprawkami wózkami itp. jak wróciłam do domu pobolewalo mnie po bokach , słaba jak mucha byłam a nogi okropnie bolały . A to dopiero połowa ciąży !!!?? Co będzie dalej . Koleżanka mi mówi że ja strasznie delikatna jestem albo że ciąża tak bardzo mnie osłabiła . Źle ja znosze ogólnie ja to nie ja , brak siły , dalej śpiąca , takie mam zakwasy bo mało chodzę iiii waga idzie szybko w górę już 3 kg + :eek::crazy:
Ja śpię tez strasznie dużo ale do tego ogarniam dom swój i sprzątam kilka razy w tyg u takiej babki i ćwiczę codziennie i nigdy nie czułam bólów brzucha typowo z przeciążenia....myślę że to kwestia przyzwyczajenia albo genów.
 
Nie mialam swiadomosci w ogole ze ludzie obcy mniej lub bardziej reaguja w jakis sposob na plec dziecka taka czy inna ... ???!!!! Dzieci to dzieci najwazniejsze zeby byly zdrowe szczęśliwe i kochane jesli ktos w ogole zamierza debatowac na temat naszych dzieci.
A to my rodzice mozemy miec ciche nadzieje a i tak co wyjdzie nie ma znaczenia bo najwzniejsze jest ze wyszlo planowane czy tez nie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Tez chcielismy dziewczynke teraz i tak do konca po cichu liczylam ( wiecie co jeszcze teraz mam odrobineczke nadziei choc lekarz juz powiedzial ze chlopiec widzialam siusiaka mam nawet zdjecie .... ale moze jeszcze na polowkowym cos sie wydarzy [emoji12]) i jak sie dowiedzialam ze chlopiec nie moglam przestac sie usmiechac nie wiem co bybylo gdybym sie dowiedziala ze to dziewczynka ale kocham moja rybke juz ponad wszystko i ciesze sie jak wariatka ze maz badzie mial kolejnego syna, a syn brata [emoji173]️[emoji173]️

Scianki dzialowe w domu ruszly na pietrze bo czekalismy czy bedzie corka i czy robic jej osobna garderobe [emoji23]

mam dokładnie tę sama cichą nadzieję ;) może do połówkowych "odpadnie" :D
 
reklama
Do góry