reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć kobiety!
Nie dam rady Was nadrobić za Chiny zjednoczone z Japonią....
Udało mi się wpadac na chwilę i co ja widzę :shocked2: IP u kilku z Was było niezbędne,jednak mam nadzieję,ze juz wszystko jest dobrze:)
Gratuluję udanych wizyt i płciowych wieści,choć to akurat muszę sprawdzić na liście bo nie dorwalam konkretnych info :wink:

Witam nowe Mamusie,bo widzę że takowe są :)

U mnie ostatnio bardzo duzo pracy było,kiepskie samopoczucie(pewnie przez gorąc). W sobotę zaslablam przed lidlem,a dziś w kolejce do labolatorium. Także chyba się zaczęła jakaś dziwna faza:oo2:
 
reklama
Moj dziadek brzydko gadal..bo on uwaza ze jak corka to Bog pokaral ... ale on stary ma swoj świat.... gadal tak do swojego syna co ma 2 corki.... i brata co ma 5 corek... niektorzy ludzie sa dziwni.... ja tam mysle ze latwiej by bylo z 3 corkami niz 3 synami.... ale z drugiej strony..to chlopy maja w zyciu latwiej niz my kobiety... :)
Ja mam 2 siostry i mi się znowu wydaje ze z chłopakami łatwiej :D
 
U mnie tez :) ba, woekszosc dopiero planuje pierwsze... ale ja nigdy nie chcialam poznego rodzicielstwa. Naszym marzeniem bylo miec dzieci do 30 i udalo się z niezłym zapasem :D choć zdaje sobie sprawę ze nie każdy ma tak jak my - raz w okolicy dni plodnych i dziecko [emoji14] niektórzy niestety musza poczekać.
 
@NaturalnaMama

Drugie prenatalne mam na Druzbickiego u dr. Kocylowskiego.Ma swoje wady, ale USG robi długo dokładnie, odpowiada na wszelkie pytania.Jak miałam dola po Euromedicusie to rozmawiałam z nim 40min przez telefon i nie kazał mi spadac bo jestem pacjentka na NFZ i w dodatku miałam badania u kogo innego.
Także polecam ze spokojem.

Euromedicus to dla mnie porażka.Mqm nadzieję, że jakiś inny lekarz zrobi mi amnio a nie ten Piotr Decostam co mi robił prenatalne.
 
@NaturalnaMama

Drugie prenatalne mam na Druzbickiego u dr. Kocylowskiego.Ma swoje wady, ale USG robi długo dokładnie, odpowiada na wszelkie pytania.Jak miałam dola po Euromedicusie to rozmawiałam z nim 40min przez telefon i nie kazał mi spadac bo jestem pacjentka na NFZ i w dodatku miałam badania u kogo innego.
Także polecam ze spokojem.

Euromedicus to dla mnie porażka.Mqm nadzieję, że jakiś inny lekarz zrobi mi amnio a nie ten Piotr Decostam co mi robił prenatalne.
To chyba ktoś inny pytał o lekarzy :)
 
Moj tez :D zreszta ja mu nie wpajam, ze roz jest dla dziewczynek, a ostatnio bawil sie z kuzynka i ona powiedziala ze ma mu cos tam oddac, bo to rozowe to byl nieco zdezorientowany [emoji14]
My też nigdy nie robiliśmy z tego problemu :) moja babcia jak widziała ze bawi się dziewczętom zabawkami to próbowała mu zabierać ale na szczęście synek mega uparty i oddawała :D kiedys dostala ode mnie lekcje ze my mu nie dzielimy zabawek na dziewczece i chlopiece wiec odpuscila. Tylko nie moge jej przepowiedziec ze czapkę zakładamy tylko jak uszy marzna a nie jak jest wiatr :/
 
Dziewczyny jakoś Was nadrobilam :D od tego weekendu przedmajowkowego jakoś mi ciężko :D ale mąż w domu tyle czasu był to korzystałam :D kochany brał małego na dół a ja mogłam pospać do 8 :D w sobote bylismy na weselu. Wyszlismy o 4:30! [emoji33] sama nie wiem jak dalam rade a polowa wesela na parkiecie :D aaa no i synek przez tydzień nauczył się pięknie siedzieć :D jutro kończy pół roku - jak ten czas zlecial :)
20180508_162856.jpg
 

Załączniki

  • 20180508_162856.jpg
    20180508_162856.jpg
    64,9 KB · Wyświetleń: 290
reklama
Aaa i ja jeszcze pytanie/newsa mam.
Moja teściowa-pielęgniarka wszystko oczywiście wie najlepiej. W lab babki mówią mi,że hemoglobine mam za niską w ciąży,ona ze mam ją ok i to nie jest problem. Ale ostatnio powiedziała mojemu niemezowi,ze ciąża trwa 42 tygodnie. Zdębiałam. Szukałam w internetach,sprawdzalam w aplikacji i nic o tym nie ma.
Powiedzcie mi,slyszalyscie taką teorie?
 
Do góry