reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@pat&mom No faktycznie przesadziłaś, uważaj na siebie. A z tą uczelnią to chyba jest jakieś faktum. Moja koleżanka zdawała pracę w zaawansowanej ciąży, miała wszystko oprawione, a w dziekanacie dowiedziała się, że... promotor zmienił jedno słowo w tytule (nie powiedział jej). No to ona pyta, czy można w takim razie skreślić i dopisać ręcznie z parafką albo wydrukować na papierze samoprzylepnym i zakleić ten zły tytuł. Panie odpowiedziały oczywiście, że nie i biedna łaziła po punktach ksero, dodrukowywała stronę tytułową, wypruwali jej te oprawy i zszywali na nowo.
Nie strasz... Ja kończę pisać pracę licencjacką... Puki co promotor nie czepiała się za bardzo i w tym tygodniu przesyłam całość :) oby nic nie wyszło bo chce się bronić w czerwcu
 
reklama
Cesarka ...

1.Takie pytanko do mamusiek które dobrowolnie i same podjęły świadomie decyzję o CC... Żałujecie ?

2.Druga sprawa to czy to prawda że następny poród też już będzie CC że się nie da Sn kolejny raz ?

3. Oraz , że nastepna poród może być za 18 m-cy tj 1,5 roku po pierwszym CC ?
Odpowiem tylko na drugie pytanie bo jestem po sn - ale po cesarce da się urodzić naturalnie. Wszystko zależy od tego ile minęło od cesarki, jak wygląda blizna, jak się wszystko zagoilo itd.
 
Ale dużo nas będzie z trojgiem dzieci! :D

bedzie dziewczyna to i tak będę ubierała w ubrania po Wiktorze, wiadomo że będę kupować nowa bieliznę i też dziewczęce ciuszki ale dopoki ubiór będzie dla dziecka obojętny to ja nie widzę problemu by dziewczyna chodziła w chłopięcych kurtkach, spodniach, bluzkach
Moja chodzi w ubraniach po bracie. Te typowe chłopięce np. koszule z kołnierzykiem albo spodnie w kant oddałam, ale moja córka autka lubi, więc jakieś zwykłe t-shirty z koparką też nosi. Zresztą, dużo kupowałam uniseksów w odcieniach zieleni albo ze zwierzakami itp. Typowe dziewczęce ubranka czasem dostaje na prezent, część do noszenia na co dzień, a część trzymam jako wyjściowe. Sama kupuję tylko jakieś perełki, którym nie mogę się oprzeć. I uwaga! Ulubiona czapka mojej córki wygląda mniej więcej tak (i jest o jakieś 3 rozmiary za duża, bo brat miał 5 lat jak ją nosił, a ona ma 2):
I520x520-czapka-chlopieca-psi-patrol-odziez-licencyjna-smyk.jpg
 
Ale dużo nas będzie z trojgiem dzieci! :D


Moja chodzi w ubraniach po bracie. Te typowe chłopięce np. koszule z kołnierzykiem albo spodnie w kant oddałam, ale moja córka autka lubi, więc jakieś zwykłe t-shirty z koparką też nosi. Zresztą, dużo kupowałam uniseksów w odcieniach zieleni albo ze zwierzakami itp. Typowe dziewczęce ubranka czasem dostaje na prezent, część do noszenia na co dzień, a część trzymam jako wyjściowe. Sama kupuję tylko jakieś perełki, którym nie mogę się oprzeć. I uwaga! Ulubiona czapka mojej córki wygląda mniej więcej tak (i jest o jakieś 3 rozmiary za duża, bo brat miał 5 lat jak ją nosił, a ona ma 2):
I520x520-czapka-chlopieca-psi-patrol-odziez-licencyjna-smyk.jpg
Moja ma zimowa ze scooby doo :D ja też mam dużo uniseksow, ale już tylko te duże, bo takie do rozmiaru 98 porozdawalam po rodzinie i znajomych. Posegregowalam już ostatnio na worki właśnie uniseks i typowo dziewczece i jak będzie Kazik na polowkowych to te dziewczece wystawiam na olx :D
 
Ja też uwielbiam ciepełko...i gorąco wolę od chłodu...Zazdraszczam klimatu [emoji6]

Ale Ci zazdroszczę!! Uwielbiam upały...nie ciepło 20-25 stopni tylko upał [emoji7] można cały dzień łazić w sukience a nie jak u nas, że rano musisz coś mieć na sobie a wieczorem to już w ogóle spodnie i bluza.

Hahhaha ja tez uwielbiam! Uwielbialam poprzednie lata...ale teraz jak czytam, ze w ciazy w Polsce jest dziewczynom ciezko ze wzgledu na goraco, ktore trwa kilka dni, to sie martwie! Ale musi byc dobrze!
 
reklama
Do góry