reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Morfologii teoretycznie nie trzeba robić na czczo, ale zjedzenie czegoś może bardzo delikatnie wpłynąć na niektóre parametry. Ma to znaczenie jeśli się jest na granicy.

W pierwszej ciąży chodziłam do Medicoveru na pakiecie z pracy męża i tam pobieranie krwi to była masakra, bo TYLKO ciężarne tam były na pobranie. Zawsze 20 babek w kolejce...

Szczypiorkowa - cześć :-) Jak płeć określona w 12 tygodniu to jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze się zmieni. Wtedy nie da się określić płci na 100% :-)

Wizyta dopiero 27.05 :) zobaczymy co powie lekarz ... Że tak powiem, wszytskie znaki na ziemi i niebie aż krzycza że chłopiec alebusg mówi co innego hahaha :D przyjmę co będzie i kochać bede bezgrajicznie :)
 
reklama
Ja mam zwykła wizytę jutro i może w końcu mój lokator ujawni się :) i wychodzę z założenia że jak bedzie dziewczyna to i tak będę ubierała w ubrania po Wiktorze, wiadomo że będę kupować nowa bieliznę i też dziewczęce ciuszki ale dopoki ubiór będzie dla dziecka obojętny to ja nie widzę problemu by dziewczyna chodziła w chłopięcych kurtkach, spodniach, bluzkach :)
Za to muszę kupić wszystko w przedziale 56-62 bo podczas przeprowadzki zniknął nam karton z najmniejszymi rzeczami. A bez względu na płeć lubię gdy noworodek jest na biało ubierany :)
 
Ale Wam fajnie, że tak szybko się dowiecie :D u mnie polowkowe dopiero 12.06 i choxiaz na prenatalnych lekarz twierdził, że dziewczynki z tego nie będzie to kto wie... Może wcale nie noszę Kazika pod sercem [emoji14]
Aczkolwiek moja córka by mi nie wybaczyła jakby to była dziewczynka [emoji23]
 
Dzien dobry!
Ja tak troszke niesmialo i pozno...
Mam termin na 28.10.2018. To moja trzecia ciaza. W. domu mam juz dwoch synkow.
Witaj, trochę nas tu jest z tym terminem :D mi się co prawda przesunął o tydzień wcześniej po prenatalnych, ale mam sentyment ;) jak się czujesz?
 
Hej dziewczyny :)
Czy mogę dołączyć ? Podczytywalam was już od lutego bo wtedy dowiedziałam się o ciąży ale póki co uczestniczyłam głównie na innym temacie tego forum :)

Coś oosobie - mam 30 lat, dwie córki (6 lat i 14msc), i 3cie w dordze, planowany i wymarzony chlopiec (tu z dziewczynami z forum) stal sie kolejna dziewczyna :) no życie :)
Termin porodu: 23.10
Płeć : dziewczynka, to usłyszałam na 12tyd USG, nub leży i wstać nie chce :)
Witaj kochana, milo ze do mas.dolaczylas, ja.dzis mam poznac płeć, dokładnie za jakies pol.godz i trzymam.kciuki, zeby byl to moj chlopczyk wymarzony. Dwie corcie tez juz mam...
 
Czuje sie jak bym w ciazy nie byla wcale, ale to moze dlatego, ze nie mam zbyt na to czasu. pierwsza ciaza byla najgorsza, wiec z kazda kolejna coraz lepiej.
Jednak mysle, ze to juz ostatnia. Na wiecej dzieci sie nie zdecyduje.
 
Cesarka ...

1.Takie pytanko do mamusiek które dobrowolnie i same podjęły świadomie decyzję o CC... Żałujecie ?

2.Druga sprawa to czy to prawda że następny poród też już będzie CC że się nie da Sn kolejny raz ?

3. Oraz , że nastepna poród może być za 18 m-cy tj 1,5 roku po pierwszym CC ?
 
reklama
Do góry